Kosz na Androida, gdzie to jest?

Kiedy usuwamy plik W komputerach mamy możliwość ich odzyskania w bardzo prosty sposób, czyli dzięki koszowi, co prawda można je odzyskać, gdy tylko go opróżnimy, ale oczywiście stanie się to znacznie bardziej skomplikowane.

Zdecydowanie jeśli jest tutaj, to dlatego, że czasem musiałeś usuń pliki z urządzenia z Androidem a potem pożałowałeś tego i zdałeś sobie sprawę, że w zależności od modelu telefonu komórkowego odzyskiwanie niektórych usuniętych plików może być bardziej skomplikowane lub skomplikowane. Oczywiście, jeśli mamy porównać Androida z Okna co to jest południowy zachód prostsze w użyciu, w takim przypadku bardzo łatwo jest odzyskać utracone pliki. Zamiast tego, kiedy o tym rozmawiamy Android sprawa jest bardzo skomplikowana.

Gdzie jest to o wiele bardziej pracochłonne w przypadku urządzeń mobilnych, które odzyskują pliki Ponieważ nie mają kosza na recykling, jasne jest, że kiedy się je wyrzuci, nie da się ich odzyskać, chociaż nie jest to dokładnie niemożliwe, jak myśli większość ludzi, może być oczywiście łatwiejsze niż się wydaje. , musisz mieć trochę cierpliwości, aby to osiągnąć.

W tym artykule nauczymy Cię, jak przenieść Kosz na Androida. A pierwszą rzeczą, którą musisz o tym wiedzieć, jest to, że pomysł dodania kroku pośredniego wiąże się z całkowitym unicestwieniem podmiotu. W ten sposób, jeśli będziemy mogli emulować działanie Kosza na telefonach z Androidem, będziemy mieli szansę nie stracić naszej zawartości od razu.

Indeks
  1. Dlaczego nie mieć Kosza na Androidzie?
  2. Odzyskaj usunięte pliki z Kosza

Dlaczego nie mieć Kosza na Androidzie?

Z pewnością nigdy nie zastanawiałeś się, dlaczego domyślnie nie mamy Kosza w mobilnych systemach operacyjnych, a zanim pokażemy Ci, jak go mieć, pokażemy Ci powody tego braku. Zasadniczo chodzi o pojemność pamięci, a pliki w Koszu nadal zajmują miejsce.

Problem polega na tym, że o ile komputery niewiele się zmieniają, bo przecież wszyscy wiemy, że mają dużą pojemność, to pliki w Koszu na Androidzie nie zwalniają miejsca. w rzeczy samej prawdopodobnie, jeśli terminale Android lub iPhone będą nadal zwiększać swoją pojemność, moglibyśmy mieć w nich kosz na recyklingCóż, wtedy było warto. Ale na to będziemy musieli poczekać i zobaczyć.

Odzyskaj usunięte pliki z Kosza

Podczas gdy dla wielu Androidów jest to najlepszy z systemów operacyjnych, jakie mamy w smartfonach W dzisiejszych czasach nie możemy oprzeć się wrażeniu, że zawsze dodamy jakieś elementy. Wielu z nas pytało w komentarzach, dlaczego Kosz w Androidzie nie jest taki, jak ten, który widzimy w Windows, więc dzisiaj porozmawiamy o tym trochę.

To, co robimy, w skrócie, to rodzaj instalacji kosza na Androida. Jak? Dzięki aplikacji, którą znajdziemy w Sklepie Play i nazwiemy „Kosz na śmieci”. Co to jest Śmietnik? Jest to w zasadzie aplikacja, która wykonuje funkcję podobną do tej, którą omawialiśmy wcześniej. Chodzi o to, że możesz odzyskaj w bardzo prosty sposób i oczywiście tak szybko, jak to możliwe każdy rodzaj pliku, który usunąłeś, ponieważ aplikacja tworzy jego kopię, aby ją na jakiś czas zapisać.

Kiedy instalujemy aplikację, musimy ją otworzyć, aby przejść do części, w której widzimy ikonę z trzema pionowymi liniami, po naciśnięciu musisz przejść do sekcji konfiguracji, aby skonfigurować ochronę plików, aby to wybrać chcesz, aby został zapisany na wypadek, gdyby został usunięty. Aplikacja zapisuje kopię tego, co mówisz, można zapisać wszystko lub określony plik, taki jak filmy lub zdjęcia.

Posiada opcję, choć nie jest to darmowe, ale płatne, że możesz zapisać wszystko w chmurze save i w ten sposób nie zabierałoby to miejsca, chociaż ta opcja jest już płatna, reszta aplikacji jest całkowicie darmowa.

Pierwszą rzeczą, która jest zalecana po zakończeniu konfigurowania wszystkiego, jak chcesz, jest próba usuń kilka plików, które nie są zbyt ważne. Zrób kilka losowych zdjęć i usuń je, a nawet filmy, aby sprawdzić, czy wszystkie ustawienia, które wprowadziliśmy powyżej, działają poprawnie.

Jak mieć kosz na recykling na Androidzie?

Jak widać posiadanie kosza na Androida za darmo nie jest zbyt skomplikowane, aplikacja działa świetnie i nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc nie należy się tym przejmować, bo przecież przy usuwaniu plików nie tylko ten Inteligentny telefon rzeczy, których nie używasz ani na które nie patrzysz, ale także po to, by zrobić trochę miejsca, prawda?

Kolejne bardzo popularne wyszukiwanie, które znaleźliśmy na ten temat w różnych sieciach społecznościowych i forach Są one związane z: gdzie znajduje się kosz na śmieci na telefon komórkowy z Androidem, kosz na śmieci na Androida, kosz na śmieci, pudełko do recyklingu apk na Androida, pudełko do recyklingu śmietnika, pudełko do recyklingu samsung grand prime, kosz na śmieci samsung j5 lub kosz na śmieci. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, nie powinieneś przestać się z nami konsultować, abyśmy mogli oczywiście ci pomóc.

Jaką inną aplikację dla systemu Windows chciałbyś mieć na swoim Androidzie?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up