Korzystaj z Instagrama z komputera, aby przesyłać zdjęcia i publikować historie

4 sposoby przesyłania i publikowania zdjęć i obrazów na Instagramie z komputera PC i Mac, a nawet strony internetowej

Instagram to najpopularniejsza na świecie aplikacja do publikowania i udostępniania zdjęć online oraz najlepsza aplikacja do śledzenia prywatności VIP-ów i celebrytów. W porównaniu z Facebookiem, Instagram zawsze był tylko aplikacją na telefon, więc w pierwszych latach nie było nawet możliwości przeglądania zdjęć zamieszczonych na jego stronie internetowej. Dziś sytuacja się zmieniła i choć Instagram można również użyć aplikacji na telefon z dowolnego komputera, z oficjalnymi aplikacjami na komputery i wskazówkami zaprojektowanymi tak, aby Instagram pomyślał, że używasz telefonu.

Zobaczmy więc razem, jak możesz korzystać z Instagrama z komputera, aby przesyłać zdjęcia i publikować historie, unikaj korzystania z telefonu w jak największym stopniu i publikuj nasze treści bezpośrednio z komputera, tak aby nasi obserwatorzy nie zauważyli różnicy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Znajdź i pobierz zdjęcia z Instagrama online i na PC

Indeks
  1. Aplikacja Windows 10
  2. Korzystaj z przeglądarki z ustawieniami smartfona
  3. Rozszerzenia przeglądarki
  4. Emulator Androida
    1. ukończenie szkoły

Aplikacja Windows 10

Najłatwiejszym sposobem na zintegrowanie Instagrama z Windows 10 jest zrobienie tegooficjalna aplikacja na Windows 10które można znaleźć bezpośrednio w Microsoft Store.

Ta aplikacja jest bardzo podobna do wersji na iPhone'a i Androida, ponieważ może nie tylko wyszukiwać i przeszukiwać zdjęcia, ale także robić nowe zdjęcia za pomocą kamery internetowej komputera i tworzyć całe historie za pomocą naklejek i filtrów. Z aplikacji Windows 10 możesz także wysyłać prywatne wiadomości do znajomych, wiadomości z autodestrukcyjnymi filmami i zdjęciami oraz oczywiście publikować nowe treści za pomocą przycisku aparatu. Możesz dodawać nowe osoby do obserwowania, zapisywać zdjęcia, które chcemy zachować i przeglądać je w dowolnym momencie, zarządzać swoim profilem.

Jeśli pobierzesz tę aplikację na Windows 10, możesz zrobić prawie wszystko: na razie jedyna rzecz Nie możesz przesłać zdjęcia lub obrazu znajdującego się w pamięci komputera.

Korzystaj z przeglądarki z ustawieniami smartfona

Aby w pełni korzystać z Instagrama na swoim komputerze, musimy iść prosto do Strona na Instagramie i „zmuszać” przeglądarkę jako telefon, aby zmusić Instagram do wyświetlania pełnej wersji mobilnej, z której naprawdę można zrobić wszystko.

Kiedy używamy Google Chrome jako przeglądarki systemowej Możemy zrobić tę sztuczkę, otwierając witrynę Instagram, klikając prawym przyciskiem myszy dowolną część strony, a następnie naciskając Sprawdzać. W polu, które się otworzy, kliknij przycisk telefonu komórkowego w lewym górnym rogu, naciśnij menu rozwijane Podatny (w pasku nad witryną) i kliknij iPhone X albo więcej Piksel 2 XL.

W ten sposób strona przeładuje się w trybie mobilnym i będzie to możliwe Przesyłaj zdjęcia i publikuj historie ze swojego komputera na Instagramiestukając przycisk aparatu, który pojawia się po lewej stronie witryny lub stukając swoje zdjęcie, aby opublikować historię. Po anulowaniu aplikacji w celu zainstalowania aplikacji możesz je wszystkie załadować Plik obrazu do publikacji bezpośrednio z dysku twardego komputera. Jest to również możliwe z mobilnej wersji strony na Instagramie Wysyłaj wiadomości z Instagram Directnaciskając przycisk samolotu w prawym górnym rogu.

Alternatywnie możemy spróbować pobrać stronę internetową Instagram. gotowe do otwarcia Przeglądarka internetowa Mozilla Firefox, do pobrania bezpośrednio z oficjalna strona.

Dzięki przeglądarce open source możemy wymusić ekran mobilny, otwierając witrynę, naciskając prawy przycisk w dowolnym miejscu na stronie i klikając element Analizować i w oknie debugowania, które pojawi się poniżej, naciśnij ikonę w postaci telefonu i tabletu (w prawym dolnym rogu, na końcu linii podziału między oknem a debugowaniem); Teraz wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć górną część menu rozwijanego Miękki i wybierz iPhone X / XS iOS 12 lub Galaxy S9 / S9 + Android 7.

Rozszerzenia przeglądarki

Jeśli nie chcemy korzystać z metod testowania udostępnionych w Chrome i Firefox, możemy skorzystać z Instagrama z komputera i uzyskać dostęp najlepsze rozszerzenia na Instagram na PC. Na przykład rozszerzenie Pulpit możesz otworzyć Instagram tak, jakby była to aplikacja na Androida w Chrome na PC, i możesz przesyłać zdjęcia, publikować historie, wyszukiwać i przesyłać zdjęcia innych osób.

Alternatywnie, rozszerzenie Chrome jest również idealne Pulpit na Instagram co pozwala publikować zdjęcia, filmy i historie na Instagram bezpośrednio z dowolnego komputera stacjonarnego.

Jeśli używamy Mozilla Firefox jako naszej przeglądarki internetowej, zapraszamy do pobrania rozszerzenia DP Instagramktóry szybko i bezboleśnie odblokowuje tryb mobilny na Instagramie, dzięki czemu możesz przesłać dowolne zdjęcie.

Emulator Androida

Dla bardziej wymagających możemy skorzystać z aplikacji Android Instagram bezpośrednio z komputera z systemem Windows, opierając się na potężnym emulatorze, takim jak BlueStacks.

Aby zastosować tę metodę, pobierzemy emulator na nasz komputer. Poszukajmy aplikacji Instagram we wbudowanym sklepie i zainstalujmy ją w emulatorze; Po instalacji uruchamiamy emulowaną aplikację, aby mieć dostęp do tych samych funkcjonalności, co aplikacja na Androida, a tym samym móc pobierać wszystkie zdjęcia na komputer i tworzyć nowe historie.

Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj nasz poradnik Programy do instalacji systemu Android i jego aplikacji na komputerze z systemem Windows.

ukończenie szkoły

Chociaż Instagram oficjalnie nie oferuje pełnego wsparcia dla komputerów PC, nie brakuje metod na ominięcie tych ograniczeń: od trybów debugowania w głównych przeglądarkach po rozszerzenia zaprojektowane specjalnie dla Instagrama, nie wspominając o emulatorze BlueStacks (prawdopodobnie najbardziej praktycznym i dostępnym od zaraz wersja Androida bezpośrednio na komputerze).

Nasze poradniki możemy też przeczytać na Instagramie 10 przydatnych wskazówek i trików na Instagramie oraz Jak korzystać z Instagrama.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up