Jakie gry są podobne do Age of Empire na Androida?

Age of Empire to saga Microsoftu, która przyniesie nam wszystkim wiele wspomnień, ponieważ miała wiele trybów fabularnych lub kampanii, a tryb online z wieloma wersjami stał się naszą ulubioną grą na wiele godzin na przestrzeni lat. . Byliśmy młodsi, zanim można było grać w Zone lub Ip. Jednym z najważniejszych dodatków do tej gry był Age of Empire The Conqueros, w który do dziś grają miliony użytkowników Steam i przyniesie podobne gry Age of Empire dla Androida.

Indeks
  1. Age of Empire dla Androida
  2. Gry Age of Empire na Androida
  3. Wiek cesarza:
  4. Empire War Age of Heroes
  5. Wiek Sparty
  6. Gry na Androida w stylu Age of Empire

Age of Empire dla Androida

Niezwykła gra, która absolutnie należy do kategorii gier strategicznych, ale odbywa się w historyczny wiek człowiekaOd epoki kamienia do średniowiecza oprócz zabawy odkryjesz między innymi współczesną historię ludzkości, jej rozwój technologiczny i sztukę wojenną, a także inne rzeczy dydaktyczne, które pomogą Ci rozwinąć naukę.

Gry Age of Empire na Androida

Dlatego należy zauważyć, że przeżywając te chwile z klasyką Gry komputerowe że dziś dla Androida są jak Age of Empire, mamy wiele podobnych gier i są tysiące gier, które optymalizują i poprawiają wydajność gier na moim telefonie z Androidem, podobnie jak ta, która rozśmiesza nas w niesamowity sposób, ponieważ w niektórych Zwróć uwagę, że ta niesamowita gra stoczyła epicką bitwę bez problemu, w której będziesz musiał poradzić sobie ze wszystkimi swoimi zasobami, aby poradzić sobie z zagrożeniem, jakie dla ciebie stanowią.

Wiek cesarza:

Jest to gra dość podobna do wspomnianej już wcześniej, ale z jej różnicami jedna z najbardziej podobnych, jakie zna już Age of Empire, ale z bardziej stylizowaną grafiką. vJakby godzinami siedzieć przy ekranie, naprawdę dobre i zabawne dla każdego, kto go kocha Rodzaje gier pierwszy, który bez wątpienia polecamy. Pobierz tutaj

Empire War Age of Heroes

To fajna gra strategiczna, z tą samą logiką, co Age of Empire, ale bardziej futurystyczna. Zaczynasz na starość, aż osiągniesz przyszłość, w której Możesz walczyć z maszynami i statki kosmiczne coś bardzo zabawnego i kompletnego.

Wiek Sparty

Dość fajna gra Age of Sparta, z wieloma wskazówkami i strategiami bitewnymi, naucz się podbijać kolonie i cywilizacje, aby mogły dołączyć do twojej drużyny, abyś mógł stanąć po stronie i zdobyć wszystko Zaleta gry zespołowej.

Age of Empire można pobrać bezpłatnie. Jest to bez wątpienia jedna z głównych gier dla wszystkich platform, na którą należy zwrócić uwagę, biorąc pod uwagę tych, którzy stworzyli historię świata, a dziś jest dniem hołdu. Prawda jest taka, że ​​chcemy pokazać Ci jedne z najlepszych gier, które są podobne Wiek imperium qUważamy, że właśnie to należy wziąć pod uwagę w tym przypadku.

Tak się składa, że ​​nasi czytelnicy od dawna proszą nas o napisanie artykułu o różnych podobnych grach Age of Empire dla Androidaa dzisiaj chcieliśmy pokazać 3 z najlepszych w tym segmencie. Jesteśmy absolutnie pewni, że wszystkie te gry pozwolą Ci dobrze się bawić grając w gry tego typu.

Gry na Androida w stylu Age of Empire

Age of Empires: Castle Siege

Ze wszystkich gier podobnych do Age of Empire na Androida, o których naszym zdaniem należy wspomnieć, jedna jest prawdopodobnie najlepsza Age of Empires: Castle Siege. W związku z tym musimy szczególnie podkreślić, że jest to tytuł, który powstał w średniowieczu i w którym należy zapewnić środki do budowania swojej społeczności i obrony przed wszystkimi wrogami. A co najważniejsze, możemy brać udział w kampaniach znanych osób, takich jak Saladino, El Cid Campeador, Juana de Arco, Ricardo Corazón de León itp.

Król Avalonu

King of Avalon „Dragon Warface” to kolejny nagłówek, na który jesteśmy pewni, że osoby czytające ten artykuł muszą mieć dowód. To niezwykle ciekawy tytuł, w którym musisz zbudować własną armię, a następnie zastąpić króla Artura na czele wojsk. W tym przypadku oczywiście mamy do czynienia ze średniowieczną grą.

SimCity Buildit

I wylądowaliśmy prosto z ręki SimCity BuildItchociaż w tym przypadku wszystko ma związek z budową i rozwojem nowoczesnego miasta, a nie średniowiecznych klasyków z innych gier. W każdym razie jest to jedna z najlepszych alternatyw w tym segmencie, jeśli chcesz pokazać sobie, że poradzisz sobie z miastem dziś lub jutro.

Inne, bardzo częste wyszukiwania i zapytania użytkowników w tym zakresie, są bezpośrednio powiązane z następującymi: Aage of Empire Android APK, gry Age of Empires na Androida offline, najlepsza gra Age of Empires na Androida, gry podobne do Age of Empires na Androida bez internetu, Pobierz Age of Empires na Androida, najlepsze gry na Androida jak Age of Empires, Aage of Empire podobne do gier na Androida lub Android, takich jak Age of Empires. Jeśli masz dalsze pytania w tym zakresie, oczywiście zadawaj sobie pytanie, dlaczego możemy w tym zakresie pomóc.

Którą z tych gier Age of Empire na Androida lubisz najbardziej? O jakiej innej wiedzy mógłbyś wspomnieć?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up