Jak zrobić obraz wektorowy, zdjęcie lub logo w Photoshop CS6 lub ilustracjach krok po kroku

Jeśli pomyślimy o tym, co najlepsze programy że nie możemy zatrzymać instalacji na naszych komputerach.

Nie mamy wątpliwości, że Photoshop jest jednym z nich, który jest jednogłośnie uznawany za najlepszy edytor obrazy na komputery PC, można tam zrobić od obrazów GIF, po fotomontaże lub własne edycje.

Prawda jest taka, że ​​chociaż jest to kompletne oprogramowanie, nie możemy stracić z oczu tego, jaka jest jego krzywa uczenia się wystarczająco oznaczone.

I z tego powodu jest to wygodne wszystkie tutoriale co mamy pod ręką, wykorzystajmy je, aby dowiedzieć się wszystkiego o wydaniach.

W kolejnych wierszach postaramy się doradzić Ci jeden z największych kroków krok po kroku użytkownicy są zwykle sceptyczni.

Ten związany z Adobe Photoshop i jak wektor logo w tej aplikacji.

Wierzymy, że to samouczek z najważniejszych ponieważ może zaoferować ogromne korzyści tym, którzy chcą lepiej pozycjonować swoje marki, a logo jest w takich przypadkach bardzo ważną cechą.

Wektoryzując logo możesz o nich zapomnieć niezręczne chwile Kiedy tracisz trochę na jakości obrazu, gdy zwiększasz jego rozmiar, nie przejmuj się tym w ogóle, ponieważ osiągniesz efekt końcowy tak dobry, jak oczekiwałeś.

Jak powiedzieliśmy, jest to zasadniczo wektoryzacja zmień swoje obrazy składa się z pikseli na obrazach wykonanych za pomocą wektorów.

Różnica polega na tym, że wektory można rozszerzać bez utraty jakości, co nie ma miejsca podczas edycji obrazów pikselowych.

Cóż, jeśli chcesz to zrobić w Photoshopie CS6, to znaczy, że wektorujesz swoje logo, aby nie trać jakości wraz ze wzrostem, radzimy czytać dalej, ponieważ przedstawimy Państwu rozwiązania w tym zakresie.

Chociaż istnieje obecnie wiele aplikacji do edycji lub kompresji obrazów bez utraty jakości z naszego Androida, są ludzie, którzy pracują nad tworzeniem logo lub chcą doskonała jakość obrazu.

Dlatego mogą korzystać z programów z komputera, takich jak Photoshop CS6, a w tym samouczku pomożemy Ci w bardzo prostych krokach do doskonałość, której szukasz.

stracić jakość edycji

Indeks
 1. Jak mogę zwektoryzować logo w Photoshop CS6 krok po kroku?
 2. Wyjaśniamy krok po kroku, co należy zrobić podczas wektoryzacji obrazu
 3. Jak łatwo rozpocząć zdjęcie

Jak mogę zwektoryzować logo w Photoshop CS6 krok po kroku?

OK, jeśli chcesz, aby proces cofnął się, oszczędź siebie zaprojektować ten sam obraz w innym stopniu wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z krokami, które ci damy, ponieważ w ten sposób będziesz w pełni chroniony:

 • Najpierw wybierz obraz, który chcesz wektorować
 • Po wyświetleniu podglądu wyników możesz lepiej zdefiniować pomysł na pracę, więc sugerujemy zacząć od tego
 • Następnie zreplikuj warstwę, aby pracować nad kopią, na wypadek gdyby coś poszło nie tak. Możesz w pełni uwzględnić tę radę w swoich projektach Photoshopa, a nie tylko w tym.
 • Zrobione powyżej, a już na kopii musisz przejść do Filter, Blur, rozmycie Gaussa
 • W zależności od jakości obrazu, o którym mowa, musisz być mniej lub bardziej niewyraźny, szukając punktu pośredniego
 • Kiedy skończysz z poprzednim krokiem i zawsze na nieostrej warstwie, musisz przejść do trybu scalania obrazu
 • W zamierzasz się podzielić
 • Po wykonaniu powyższych czynności musisz utworzyć wypełnienie lub dostosować warstwę za pomocą funkcji Threshold
 • Możesz dodać szum, jeśli chcesz wydobyć niektóre szczegóły obrazu. W każdym razie nie przejmuj się tym zbytnio, ponieważ wraz z szumem, który dodamy do tła, usuniemy go. Ważne jest to, że szczegóły obrazu są zaznaczone
 • Potem musisz Zrób kopię utworzone kroki, takie jak: Ctrl + Alt + Shift + E w systemie Windows lub Cmd + Alt + Shift + E w systemie Mac OS X
 • Na końcu poprzednich kroków musimy przejść do Wybór, Zakres kolorów
 • Kliknij obraz podglądu, a automatycznie zauważysz zmianę
 • Musisz zmodyfikować tolerancję i umieścić ją między 9 a 20. Upewnij się jednak, że większość pikseli jest zakryta na obrazie
 • Gdy masz całkowitą pewność, kliknij Zainwestuj, a następnie Zaakceptuj zmiany
 • W tym momencie poszukamy narzędzia Lasso i klikniemy prawym przyciskiem myszy na obrazek, który daje ścieżkę Praca
 • Wybieramy tolerancję 2 pikseli i voila
 • Aby zapisać, przejdź do Edytuj, zdefiniuj niestandardowy kształt

sztuczki przynoszą rezultaty

Dzięki tej sztuczce, o której nie wspomnieliśmy, dostaniesz ją wyniki, których szukałeś Jeśli chodzi o wektoryzację obrazu w Photoshopie, uważamy, że w wielu przypadkach jest to niezwykle przydatny samouczek.

Jest wielu ludzi, którzy chcą wiedzieć, jak to zrobić wektoryzacja obraz lub zdjęcie.

Proces nie jest teoretycznie rzeczą prostą, ale na szczęście są technologie co pozwala nam to zrobić na dowolnym zdjęciu w szybki i skuteczny sposób.

Istnieje wiele aplikacji, które pozwalają na wektoryzację obrazu za pomocą ogromny obiekt, w ciągu kilku sekund bez wysiłku uzyskasz obraz wektorowy lub zdjęcie.

Wyjaśniamy krok po kroku, co należy zrobić podczas wektoryzacji obrazu

Jak obrazy są wektoryzowane złożony z wektorów, raczej. Wykonując ten proces, powinny być tak proste, jak to tylko możliwe.

Bo inaczej wszystko by wróciło nieco skomplikowane i w końcu nie byłoby to nic abstrakcyjnego, tylko to, co chcemy osiągnąć.

Idealnym rozwiązaniem w tym przypadku jest usunięcie tła z obrazu przed rozpoczęciem procesu, aby wektoryzacja.

Po tym jest po prostu najlepsze zdjęcie, jakie będą wyniki, dlatego usuń wszystko całkowicie co nie jest konieczne na danym zdjęciu.

Powinieneś nawet poprawić kontrast, oświetlenie itp. Aby wszystko było jasne i proste dzięki czemu możesz osiągnąć ten efekt bez żadnych problemów.

edytuj dostosuj edytuj

Jak łatwo rozpocząć zdjęcie

Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają to osiągnąć, chociaż nie są one wystarczająco kompletne, aby powiedzieć lub być. konieczne, aby przejść przez pudełko. Istnieje jednak strona internetowa, która jest całkowicie kompletna do konwersji dowolnego obrazu na wektor.

Sieć jest tym, co możesz mieć na myśli użyj AutoTracer. Kiedy jesteś w środku, wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć tam, gdzie jest napisane Wybierz plik aby wybrać odpowiednie zdjęcie.

Tutaj możesz modyfikować różne sekcje po kliknięciu "Pokaż ustawienia zaawansowane" aby zostawić wszystko według własnego uznania.

IS format wyjściowy jest całkiem jasne, co go czeka, plik, o którym mowa, będzie kilkoma formatami w kilku słowach. Powinieneś wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Odnosi się do liczba kolorów Możesz wybrać, czy będzie monochromatyczny z maksymalnie 256 kolorami, czy będzie miał oryginały.

Usuń hałas jasne jest, że niedoskonałości fotografii zostałyby wymazane, aby była jak najprostsza i wyraźniejsza.

O wygładzone możesz wybrać, czy chcesz, aby był bardziej szczegółowy i lepszy.

Jeśli wybierzesz białe tło wtedy biały kolor tła jest ignorowany i ostatecznie staje się wektorem.

Po prawidłowym wybraniu wszystkich opcji wystarczy kliknąć Początek.

Jeśli nie rozumiesz tych opcji, nie musisz sam konfigurować, ale ponieważ jest skonfigurowany domyślnie, daje dobre wyniki, chociaż zawsze jest to wygodne próbować i uczyć się Prawdziwe?

Proces nie trwa zbyt długo, za kilka sekund będziesz mógł cieszyć się swoją częścią grafika wektorowa. Po zakończeniu procesu możesz bez problemu pobrać obraz na komputer.

Aplikacja internetowa jest ogólnie całkiem przyzwoity i osiąga się umiarkowanie kompetentny wynik.

Oczywiście czasami może mieć jeden błąd lub inny błąd i nie osiągniemy dobrych wyników. Ale zawsze zależy to od oryginalnego zdjęcia i tego, jak proste jest.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up