Jak zmienić nazwę i hasło do Facebooka z telefonu komórkowego lub komputera?

Chcesz wiedzieć, jak zmienić swoje imię na Facebook Z telefonu? Faktem jest, że jest to samouczek głównych, o które zwykle pytają nasi użytkownicy, mimo że prawie zawsze są bezpośrednio podłączeni do swojego komputera. Co się stanie, jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz mógł zalogować się do Facebooka z komputera, ten krok po kroku na pewno Ci się przyda.

Następnie nauczymy Cię wszystkich szczegółów dotyczących zmiany nazwiska na Facebooku z telefonu komórkowego, biorąc pod uwagę, że istnieją pewne różnice w procedurze z komputera. Powinieneś wiedzieć w ten sam sposób, że za każdym razem, gdy zmienisz swoje imię, musisz powiadomić innych, ponieważ mogą być zdezorientowani lub niedostępni w ramach tej platformy.

Indeks
 1. Jak zmienić moją nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego?
 2. Jak zmienić hasło do Facebooka z telefonu komórkowego?

Jak zmienić moją nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego?

Jak już powiedzieliśmy, proces zmiany nazwy Facebooka z komputera To jest bardzo proste, ponieważ wystarczy przejść do Ustawień, w prawym górnym rogu ekranu kliknij swoją nazwę, a następnie kliknij, aby sprawdzić zmianę. System poprosi Cię o podanie hasła w celu weryfikacji, że to Ty, a gdy je wprowadzisz, modyfikacja zostanie zapisana.

Jednakże, zmiana imienia i nazwiska na Facebooku z telefonu komórkowego jest trochę bardziej skomplikowana, a następnie pokażemy Ci wszystkie kroki, które musisz wykonać w tego typu sytuacji, aby zrobić to we właściwy sposób:

 • Otworzyć aplikacja na Facebooku.
 • Zaloguj się, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.
 • Przejdź na dół i wyszukaj opcję Ustawienia.
 • Następnie przejdź do Generał i Imię.
 • Wpisz swoje nowe imię i naciśnij Zapisz.
 • System poprosi o podanie hasła.
 • Wchodzisz tam, poddajesz się dobrze, a po kilku sekundach masz nowe imię na Facebooku.

Zmień nazwę Facebooka z telefonu komórkowego

Jeden szczegół, który uważamy za ważny, abyś był świadomy w tego typu samouczkach, dotyczy faktu, że ze względów bezpieczeństwa Facebook nie pozwala na zmianę nazwiska dwa razy z rzędu. Dlatego musisz być bardzo ostrożny i .i będziesz musiał poczekać dwa miesiące, lub 60 dni, aby powrócić do poprzedniej nazwy. Dlatego rób ten krok po kroku spokojnie.

Oto kilka innych wątpliwości podobnych do tych, które przeanalizowaliśmy w tym artykule, które udało nam się znaleźć w sieciach społecznościowych i forach: zmieniłem imię na Facebooku przed upływem 60 dni, jak zmienić nazwę użytkownika na Facebooku z mojego telefonu komórkowego, jak zmienić nazwę użytkownika Facebooka na moim telefonie komórkowym, jak zmienić nazwę Facebooka z telefonu komórkowego z 2017 roku, zmienić imię na Facebooku Android, jak zmienić imię i nazwisko Profil na Facebooku z telefonu komórkowego telefon, jak zmienić alternatywną nazwę na Facebooku z telefonu komórkowego, jak zmienić nazwę w Facebook lite. Jeśli masz więcej pytań w tym zakresie, zostaw nam komentarz, aby spróbować go zdobyć.

Zmień nazwę i hasło do Facebooka z telefonu komórkowego

Jak zmienić hasło do Facebooka z telefonu komórkowego?

Aby zmienić moje hasło do Facebooka z telefonu komórkowego, musisz wykonać następujące czynności:

 • Możesz wejść do aplikacji Facebook z telefonu komórkowego lub z przeglądarki. Następnie będziesz musiał kliknąć na trzy równoległe linie po prawej stronie, na pasku ikon, znajdziesz je tuż pod niebieskim paskiem. Oto skrót do menu.
 • Poszukaj opcji Ustawienia i prywatność, którą znajdziesz na końcu listy.
 • Kliknij Ustawienia.
 • Następnie kliknij Bezpieczeństwo i zaloguj się bezpośrednio w sekcji Bezpieczeństwo.
 • Podczas gdy zauważysz niektóre sekcje, trzeci to dziennik, wtedy dostajesz Zmień swoje hasło którego ikona jest kluczem, musisz kliknąć.
 • Aby zmienić hasło, musisz podać swoje aktualne hasło. To nowe hasło należy wprowadzić dwukrotnie i kliknąć Zapisz zmiany.
 • Zauważysz ostrzeżenie z pytaniem, czy chcesz sprawdzić, czy chcesz zamknąć sesję na innych komputerach, na których utrzymujesz swoje konto. W zależności od tego, czego potrzebujesz, wybierz, aby kliknąć Kontynuuj. Na swoje konto e-mail powiązane z Facebookiem otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o takiej zmianie i voila, którą mamy zmień hasło na Facebooku z urządzenia mobilnego.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up