Jak zmienić moje konto e-mail z Hotmail na Outlook bez utraty konta?

Jak wiecie, od 2012 roku Microsoft zdecydował się wprowadzić ważną zmianę w swojej słynnej platformie klienta poczty e-mail o nazwie Hotmail. Zmiana, która nie tylko zmodyfikowała usługę, ale także jej nazwę. Dlatego wielu użytkowników zaczęło przełącz się z konta Hotmail na Outlook, uważaj, aby nie stracić własnych danych lub konta.

Jeśli byłeś starym użytkownikiem tej usługi poczty e-mail, prawdopodobnie miałeś do czynienia z rzeczywistością, że to nie jest błahostka. Adresy domen Hotmail zostały przemieszczone czy dotyczyły programu Outlook.

Chociaż obie domeny miały teraz ten sam zaktualizowany interfejs, więc nie byłyby nieaktualne. Wiele osób zastanawia się, czy to możliwe przekonwertuj naszą domenę e-mail na Outlook Ale żeby nie stracić wszystkich naszych informacji!

Wiemy, że w tej ręce nadeszły liczne postępy i nowości. Platforma zaktualizowała swoją usługę, aby oferować znacznie prostsze, bardziej kompletne i bezpieczniejsze środowisko w porównaniu do tego, co wcześniej oferował nam Hotmail.

Z pewnością nowi użytkownicy nie mieli problemów, ponieważ generowali swoje konta bezpośrednio w Outlooku. Ale wciąż jest wielu takich, którzy mają konta Hotmail chcą przejść na najnowocześniejszą platformę przed rzeczywistością, że e-maile ze starą domeną przeszły nieco do historii.

Wadą, na którą wielu z nas liczyło, jest to, że przejście z @hotmail.com na @ outlook.com nie następuje automatycznie. Dlatego ten proces jest zdolny zmień nasze konto z Hotmail na Outlook, musimy to zrobić ręcznie. Jeśli więc nie wiesz, jak przekonwertować pocztę e-mail z Hotmail do Outlooka, wystarczy, że przeczytasz dalej.

wyświetl skrzynkę odbiorczą na urządzeniu mobilnym

Indeks
  1. Jak przenieść z Hotmail do Outlooka
  2. Wskazówki dotyczące przełączania z Hotmail na Outlook

Jak przenieść z Hotmail do Outlooka

Daleko od tego, co myślisz to będzie łatwe krok po kroku I dlatego wystarczy podnieść komputer i włączyć go w normalny sposób w przeglądarce, którą chcesz, czy to Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera lub jakakolwiek inna. Następnie przejdziemy do następujących kroków:

  • Otworzyć Oficjalna strona Microsoft i natychmiast loguj się do programu Outlook za pomocą adresu e-mail i hasła Hotmail, tak jak zawsze. Aby to zrobić, kliknij Zaloguj
  • Po zalogowaniu się na swoje konto kliknij zakładkę „Twoje informacje”.
  • Szukamy sekcji „Zarządzaj sposobem logowania do Microsoft” i klikamy.
  • Znajdujemy się w ośrodku »Aliasy kont”I kliknij„ Dodaj e-mail ”.
  • Wybieramy opcję „Utwórz nowy adres e-mail i dodaj go jako aliasy”.
  • Będąc w tej sekcji będziesz mieć możliwość zmiany nazwy e-mail i utworzenia nowego z domeną Outlook.com lub Outlook.es, zalecamy używanie tego samego adresu, co konto Hotmail.
  • Po zakończeniu wróć do poprzedniej strony i kliknij „Ustaw jako główną”, aby Twoje e-maile były wysyłane z nowego adresu do domeny Outlooka.

Po zakończeniu procesu zapraszamy do rozważenia kilku pytań, takich jak stare i nowe e-maile pozostanie w Twojej skrzynce odbiorczej, ponieważ Twój stary adres e-mail nadal tam będzie, ale teraz masz możliwość jednoczesnego używania nowego adresu w domenie programu Outlook na tym samym koncie.

logo Microsoft Outlook z niebieskim tłem

Wskazówki dotyczące przełączania z Hotmail na Outlook

Choćby nie powinno być większych wad Podczas wykonywania tej procedury wielu użytkowników zawsze zaleca zmianę hasła, aby zapobiec włamaniu lub kradzieży konta.

Na przykład przy pierwszych kilku logowaniach do programu Outlook może się okazać, że strona internetowa ładuje się nieco wolno. Z czasem to się jednak rozwiązuje. Z drugiej strony wszystkie e-maile, które wysłałeś Twoje kontakty ze starego konta Hotmail będą nadal pojawiać się w folderze „Wysłane” nowego konta Outlook.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up