Jak zmienić literę w Huawei lub Honor Mobile - zmień czcionkę i rozmiar

Zaledwie kilka dni temu obudziliśmy się na wiadomość, że chińska firma telefonii komórkowej Huawei stała się tą jedyną sprzedano więcej urządzeń w Hiszpanii w ostatnim okresie po raz pierwszy w historii wyprzedził Samsunga, historycznego lidera w tym segmencie.

W każdym razie wiemy o tym bardzo dobrze Huawei ma wiele ciekawych urządzeńktóry sprzedał się w milionach egzemplarzy, więc nie jest przypadkiem, że wielu chce wiedzieć, jak wydobyć z niego jak najwięcej.

Ostatnio na przykład ciągle pytają nas, jakie są opcje options Zmień czcionki lub litery naszego Huawei, coś, co naprawdę nie jest skomplikowane, chociaż musimy spełnić szereg wymagań.

W przypadku smartfonów opracowanych przez Huawei należy pamiętać, że istnieje kilka opcji personalizacji urządzeń mobilnych, m.in. B. możliwość zmiany dźwięków powiadomień, czyli w tym przypadku zmiany czcionki urządzenia i jak zawsze, w szybki i łatwy sposób, o ile spełnisz szereg wymagań.

No na pewno chcesz wiedzieć, jakie są konkretne wymagania, aby móc zmieniać litery w telefonie Huawei i pierwszym z nich ma to związek z wersją systemu operacyjnego, ale nie z samego Androida, a z warstwy personalizacji, która musi mieć EMUI 4.0 lub wyższy.

Jeśli Twój telefon Huawei jest w nią wyposażony, drugie wymaganie jest bezpośrednio związane z wprowadził na rynek Huawei w ciągu ostatnich dwóch lat, ponieważ w tym przypadku przynajmniej nie potrzebujemy roota czy czegoś takiego.

Jak wszyscy wiemy, zarówno w przypadku starego, jak i nowego Huawei większość użytkowników szuka nowych czcionek lub liter, które z drugiej strony mogą zaspokoić ich potrzeby w zakresie personalizacji urządzeń mobilnych, Użytkownicy, którzy przeszli na nowszy system operacyjny, taki jak Marshmallow, Straciłeś dużo możliwości zmiany czcionek, takich jak Huawei Mate 7.

Dla każdego, kto desperacko szuka szybkiego i łatwego sposobu na zmianę czcionek, ten mały samouczek jest już dostępny. Wyjaśnimy, jak to zrobić krok po kroku zmień czcionkę huawei.

Indeks
  1. Jak zmienić czcionkę w telefonie Huawei.
    1. Minimalne wymagania:
    2. leczyć
  2. Więcej szczegółów! Zmień czcionkę i rozmiar na Huawei lub Honor

Jak zmienić czcionkę w telefonie Huawei.

Minimalne wymagania:

  • EMUI 4.0 lub nowszy
  • Nie musisz być użytkownikiem ROOT.

leczyć

1. Pobierz aplikację Edytor motywów EMUI przez Sklep Play

2. Jest to aplikacja, która ma wiele źródeł sprawdzonych wewnętrznie Jeśli chcesz pobrać czcionki, możesz też i są to rozszerzenie „TTF” następnie należy je skopiować do pamięci wewnętrznej urządzenia, aby mogły zostać rozpoznane przez odpowiednią aplikację.

3. Ty też możesz Pobierz motywy a te również mają swoje rozszerzenie i są motywami „hwt”, które mogą być Twoim pełnym wyborem.

4. Teraz musisz otworzyć edytor motywów i nacisnąć Przeglądaj, aby wybrać pobrany motyw.

5. Teraz, gdy już wybrałeś temat, musisz Kliknij Start, a na następnym ekranie powinieneś wybrać Źródła, wybierz jedno z ostatnio pobranych dostępnych źródeł wewnętrznych i zapisz swój wybór, aby można go było łatwo wybrać później.

6. Wybierz właśnie utworzony motyw i gotowe. To tyle, gdy masz problem z krokami możesz to przeczytać jeszcze raz i normalnie zrozumiesz, że nie jest to naprawdę skomplikowane.

Więcej szczegółów! Zmień czcionkę i rozmiar na Huawei lub Honor

jest Jest to procedura stosowana w wielu Huawei Na przykład modele takie jak y5, y530 i inne, ponieważ zawsze rozumiemy, że proces może się plątać, ale tak naprawdę nie powoduje strat i jest bardzo prosty, jeśli kroki są wykonywane poprawnie.

Możesz jednak ponownie przeczytać kroki lub zostawić komentarz poniżej. Chętnie pomożemy i mamy nadzieję, że rozwiążesz problem z dostosowaniem urządzenia.

Cóż, masz już swoje urządzenie mobilne Huawei z EMUI 4.0 lub nowszym, a następną rzeczą, którą musisz zrobić, to Pobierz aplikację Edytor motywów EMUI.

Szczególnie polecamy tę aplikację, ponieważ znajdziesz tam wiele czcionek, ale możesz je pobrać, jak chcesz muszą zawsze mieć rozszerzenie ".ttf"i muszą zostać skopiowane do pamięci urządzenia.

Powinieneś wiedzieć, że jeśli chodzisz po Internecie, możesz znaleźć wiele źródeł dla swojego urządzenia mobilnego Huawei i albo je pobrać, albo, jeśli już zrootowałeś telefon, skopiuj kartę SD, co również jest bardzo łatwe.

Oczywiście, jeśli pobierasz z innych źródeł niż wspomniana wcześniej aplikacja, musisz być tego świadomy format musi mieć format .HWT. Po wykonaniu tych kroków możesz otworzyć edytor tematów i rozpocząć przeglądanie, aby wybrać te, które najbardziej Ci się podobają.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków następną rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść bezpośrednio do przycisku Start, który Ci pomoże Kliknij Czcionki / Czcionki. W ten sposób krok po kroku możesz wybrać dowolne wewnętrzne czcionki lub litery, które ostatnio pobrałeś.

Następnie możesz zapisać odpowiedni temat, aby móc go ponownie wybrać w dowolnym momencie. Zmiana czcionek w urządzeniach Huawei jest tak łatwa, że ​​robisz to nawet kilka razy dziennie.

To nie jedyna metoda zmiany liter, możesz również spróbować zainstalować program uruchamiający dla swojego Huawei. W tym przypadku zmienia się nie tylko litery, ale cała estetyka telefonu komórkowego, zmieniaj tylko litery lub czcionki swojego telefonu komórkowego lub zmieniaj wszystkie wewnętrzne funkcje tego telefonu komórkowego.

Pamiętaj, że ten samouczek, którego uczyliśmy, może być w pełni wykorzystany w ogromnej większości dzisiejszych urządzeń mobilnych Huawei, z których urządzenia się wyróżniają. Huawei Y5, Huawei Y530, Huawei Y330, Huawei P8 Lite, Huawei y360, Huawei Y625 lub jakikolwiek inny.

Wspomnieliśmy tutaj tylko o kilku, ale krok po kroku zadziała również w przypadku nadchodzącego Huawei P9, Huawei Mate 9 czy Huawei P10. Czy udało Ci się zmienić litery w telefonie komórkowym Huawei krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up