Jak zdobyć numery WhatsApp do czatu?

Bez czego byśmy zrobili? WhatsApp? Jedna z najczęściej używanych aplikacji na świecie, z którą możemy rozmawiać z dużą liczbą osób, chociaż oczywiście jest to konieczne, aby mieć taką liczbę osób, to jest jak dodanie osoby do sieci społecznościowej, nie wystarczy tylko numer telefonu być taki sam. W ten sposób możesz poznawać ludzi przez WhatsApp, aleJak uzyskać liczby??

Historia mówi sama za siebie i WhatsApp tworzyć historię. Była to jedyna aplikacja, która była w stanie powstrzymać SMS na zawsze, czy to aplikacja sprawia, że ​​przestajemy korzystać z tradycyjnych połączeń. Aplikacja jest tym, o co chodzi firmy telefoniczne zaczęli nienawidzić i wielu, wielu z nich, zakończyło swoje „nieograniczone” plany dla swoich klientów.

WhatsApp jest tym, czym jest, jedną z najczęściej używanych aplikacji na świecie, o wiele bardziej nieużywaną aplikacją do przesyłania wiadomości, a dziś chcemy Ci powiedzieć jak zdobyć numery WhatsApp do czatu.

Kiedy myślimy o najlepszych aplikacjach na świecie, a przynajmniej tych najbardziej popularnych, ponieważ mierzenie, które z nich są najlepiej zróżnicowane, wiąże się z różnicowaniem, widzimy, że WhatsApp znajduje się prawdopodobnie na pierwszych listach większości użytkowników. W rzeczywistości należy zauważyć w tym sensie, że mówimy nie tylko o najbardziej wymagającym posłańcu na świecie, ale także za aplikację zainstalowaną dziś przez miliardy ludzi na swoich smartfonach.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, jest to, że na pewno znajdziesz w Internecie ogromną ilość samouczków i wszelkiego rodzaju informacji związanych z WhatsApp, chociaż w wielu z nich nie ma nic więcej niż mistyfikacje i oszustwa z udziałem dużej liczby użytkowników. W tym konkretnym artykule naszym pomysłem jest nauczenie Cię jednej z najlepszych dziś sztuczek WhatsApp, konkretnie ten, który pozwoli Ci uzyskać wirtualne numery dla WhatsApp 2017, aby zweryfikować i zainstalować WhatsApp na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Jedną z zalet tej metody uzyskiwania wirtualnych numerów WhatsApp, której będziemy Cię uczyć, jest to, że nie będziesz musiał instalować żadnej aplikacji ani programu na urządzeniu mobilnym, ale wszystko, co musisz zrobić, to przejść do strony internetowej, która ma wszystko, czego potrzebujesz. W rzeczywistości, zanim przejdziesz do innych szczegółów, musisz wejdź na następną stronę z przeglądarki komputera lub bezpośrednio z urządzenia z systemem Android, klikając ten link.

Indeks
  1. Numer WhatsApp do czatu
  2. Uzyskaj numery WhatsApp
  3. Numery wirtualne dla WhatsApp
  4. Czy jest możliwy darmowy wirtualny numer dla WhatsApp?
  5. Utwórz konto WhatsApp z wirtualnym numerem

Numer WhatsApp do czatu

Oczywiście musisz pamiętać, że dodawanie nieznanych osób do WhatsApp może być mieczem dwustronnym, ale ponieważ aplikacja pozwala blokować, ukryj zdjęcie profilowe, ostatni link i inne rzeczy To też nie koniec świata. Podstawowa idea jest taka, że ​​możesz poznać więcej ludzi i poznać nowych przyjaciół, a może coś innego, dlaczego?

Uzyskaj numery WhatsApp

W rzeczywistości WhatsApp nie został stworzony specjalnie po to, aby spotykać się z ludźmi, idea aplikacji polega na tym, że komunikujemy się w szybki, elastyczny i przede wszystkim ekonomiczny sposób z ludźmi, których kochamy, z naszymi znajomymi i bez aplikacji aby poznać nowych ludzi, w tym celu aplikacje takie jak Badoo lub Tinder już istniałyby, aby podać kilka przykładów.

Podobnie i skorzystaj z faktu, że wspominam o tych dwóch aplikacjach, kiedy tworzysz kombinację trzech, możesz zdobądź numery WhatsApp Bez większego wysiłku.

Mówię bez większego wysiłku, ponieważ musisz pamiętać, że dziewczyny lub chłopcy, których spotykasz, są na Badoo, Tinder lub jakiejkolwiek sieci społecznościowej, aby poznać ludzi, którzy są bardziej skłonni do tego, poznać ludzi, więc po rozmowie jak najkrócej poproś o numer WhatsApp tej osoby i być może nie wahaj się jej dać.

Możesz użyć klasycznej wymówki, że reklamy nie docierają do Ciebie dobrze, dlatego nie możesz szybko odpowiedzieć, jeśli WhatsApp zdoła prowadzić bardziej płynną rozmowę. Lub czego używasz Badoo z PC i że wychodzisz na chwilę, jeśli WhatsApp pozwala ci kontynuować rozmowę itp.

Krótko mówiąc, dzięki tym aplikacjom, a nawet ogromnej ilości czatów online, które istnieją dzisiaj możemy zdobyć dużą liczbę numerów telefonów bardzo różni się od możliwości posiadania dziewczyn czatuj przez WhatsApp.

Jak zobaczysz, nie jest to zbyt skomplikowane zdobądź numery WhatsAppProwadzenie małej rozmowy to pytanie i pamiętaj, jeśli sposób mówienia pomógł ci i trafił we właściwy punkt, używaj go i dostosuj do dziewczyny, z którą chcesz porozmawiać pobieranie numerów telefonów z WhatsAppJak dotąd jedynym sposobem na uzyskanie numerów nie jest posiadanie jakiegoś katalogu zawierającego ładne dziewczyny, do których można przejść lub porozmawiać przez aplikację, prawda? Daj spokój, to też nie jest takie skomplikowane.

Numery wirtualne dla WhatsApp

Gdy znajdziemy się na stronie, którą do Ciebie wysłaliśmy, musisz kliknąć opcję „Bezpłatna wersja próbna”, która znajduje się w prawym górnym rogu ekranu, a zobaczysz, że sam system wyświetla dwie opcje rejestracji. Pierwsza dotyczy szybkiej rejestracji, którą możemy zrobić przez Facebooka, a druga, tradycyjnej metody, w której musimy umieścić wszystkie swoje dane. Jeśli masz zamiar wybrać to drugie, z jakiegokolwiek powodu, powinieneś o tym wiedzieć Musisz podać poprawny adres e-mail, ponieważ otrzymasz kod potwierdzający konto.

Po potwierdzeniu wszystkich danych musisz kliknąć Zaloguj, aby wejść i korzystać z systemu. Kiedy jesteś w tej sekcji, Musisz kliknąć opcję „Połączenia tekstowe i online”, gdzie zobaczysz, że system prosi o kontynuację o konkretny numer kierunkowy. Musisz dodać prawdziwy numer kierunkowy ze Stanów Zjednoczonych lub Kanady. To naprawdę nie jest mały szczegół, ponieważ jeśli nie dodasz kodu do tych krajów, nie pozwoli ci to zarejestrować wirtualnego numeru. Na przykład Kanada to 539.

Po wprowadzeniu numeru wirtualnego automatycznie uzyskasz dostęp do numeru telefonu, który zapewni Ci ten sam system. Wszystko, co musisz zrobić, to skopiować numer telefonu pokazany na stronie, otworzyć WhatsApp i rozpocząć proces instalacji, który zajmuje tylko kilka sekund. W ramach procesu instalacji zobaczysz, że poprosi Cię o podanie numeru telefonu, aby nadszedł kod weryfikacyjny WhatsApp, i musisz wkleić ten, który zapewnia system. Aby dotarł do Ciebie, musisz zaznaczyć opcję, która wskazuje, że chcesz otrzymać kod weryfikacyjny SMS-em, a pozostałe usunąć.

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków wystarczy poczekać kilka minut, otrzymasz SMS w polu wiadomości strony, a nie na urządzeniu mobilnym. Podobnie, jeśli wybierzesz opcję połączenia, najprawdopodobniej otrzymasz wiadomość dźwiękową z kodem weryfikacyjnym. W obu przypadkach to jest ważne będziesz miał możliwość uzyskania wirtualnych numerów dla WhatsApp 2017 za darmo, których szukałeś, a zatem zacznij używać swojego konta w komunikatorze.

Czy jest możliwy darmowy wirtualny numer dla WhatsApp?

Cóż, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w tym zakresie, to poszukać darmowego numeru wirtualnego, który korzysta z tej aplikacji. Wirtualna karta SIM, którą możesz całkowicie bez problemu pobrać ten link absolutnie pewni, że oferujemy Ci ze Sklepu Google Play. Prawda jest taka, że ​​jest to jedna z najlepszych aplikacji, jakie możesz znaleźć w tym segmencie, choć w ten sam sposób zobaczysz, że są też inne, które możesz wziąć pod uwagę. To zależy od Ciebie.

Zaczynając mówić o tej aplikacji, musimy podkreślić, że ma bardzo interesującą ocenę, 3,7 na 5, w sklepie Google Play. Jest to w zasadzie aplikacja opracowana specjalnie, aby umożliwić korzystanie z bezpłatnego wirtualnego numeru z WhatsApp, jeden z najbardziej atrakcyjnych posłańców na całej planecie. Oprócz powyższego musisz wiedzieć, że możesz korzystać z tej aplikacji na dowolnym urządzeniu mobilnym z systemem Android.

Wielu będzie chciało poznać więcej szczegółów na temat tej aplikacji, a tak samo jak wspomnieliśmy o poprzednich elementach, musimy później dzięki niej podkreślić, masz możliwość bezpłatnego dostępu do numeru z USA przez 5 dni, aby korzystać z WhatsApp. Tak naprawdę chodzi o możliwość korzystania z darmowego numeru wirtualnego przez 5 dni, ale po tych dniach próbnych musisz mieć świadomość, że będziesz musiał zacząć płacić, więc miej to na uwadze.

W szczególności, jeśli chcesz otrzymać darmowy wirtualny numer dla WhatsApp 2017, przedstawiamy jedną z najlepszych aplikacji, jakie możemy dziś znaleźć, taką, która jest dobrze osiągnięta, co pozwoli Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego urządzenia. Jak zawsze mówimy, jeśli masz jakiekolwiek pytania w tym zakresie, zachęcamy do pozostawienia nam serii komentarzy w tym artykule, abyśmy mogli udzielić Ci pomocy na temat wirtualnej karty SIM lub dowolnej innej aplikacji w tym segmencie.

Utwórz konto WhatsApp z wirtualnym numerem

Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków jesteśmy już znacznie bliżej możliwości korzystania z konta WhatsApp z wirtualnym numerem, chociaż jak widać, musimy podać dodatkowe informacje kontaktowe. Wypełniamy je wszystkie oprócz Agent ID, a w stanie wybierzemy Nowy Jork, używając kodu pocztowego 10203, dając Czek, Zaakceptuj i Kontynuuj.

W tym momencie będziemy mogli zalogować się na nasze konto, podążając za komunikatem z pytaniem, czy jesteśmy nowicjuszami na stronie i nie tylko musimy powiedzieć, abyś to zignorował, ale nawet pominął procedurę. Na następnej stronie możemy znaleźć opcję Odbieramy połączenia, które wybieramy, a po wejściu zobaczymy, że dostępna jest opcja „Darmowy numer telefonu”, ze wszystkimi liczbami, których możemy użyć.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up