Jak zamrozić ostatnie połączenie na WhatsApp

Whatsapp Jest to jedna z najlepszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na telefony komórkowe, ponieważ zapewnia dostęp do kilku zalet, z których niektóre są już znane Wysyłaj i odbieraj pliki, ukryj ostatnie połączenie i wiele innych opcji, które można znaleźć w tej aplikacji. Jednak jedną z opcji, którą wielu chciałoby mieć, jest: zamrozić ostatni raz na WhatsAppdzięki czemu mamy pełną domenę tej aplikacji i możemy wyświetlić jeden końcowy niepoprawny login.

Jak to działa? Cóż, bardzo proste, ta opcja daje dostęp do aplikacji, która pokazuje fałszywe połączenie. Tak więc, gdy jesteś online lub rozmawiasz z jednym ze swoich kontaktów, połączenie, które zostało nawiązane ostatnio, jest zachowywane.

Jeśli mówimy o aplikacjach, z których korzysta praktycznie każdy, oprócz instalowania go na swoich urządzeniach mobilnych, musimy powiedzieć, że komunikator WhatsApp jest jednym z ulubionych użytkowników, więc wszystkie wskazówki z nim związane zainteresują wiele osób. W rzeczywistości otrzymaliśmy ostatnio kilka zapytań o działanie WhatsApp., a jak mogłoby być inaczej, wiele z nich wiąże się z możliwością zamrożenia czasu ostatniego połączenia.

Ostatni raz pytanie WhatsApp zostało ujawnione użytkownikom tej aplikacji do przesyłania wiadomości, odkąd pojawiła się ona kilka lat temu i prawda jest taka, że ​​chociaż wielu z nich zdecydowało się anulować opcję „Vu” lub podwójnego niebieskiego zaznaczenia, nie ma ani czas ostatniego połączenia. Dokładnie, wygląda na to, że wielu użytkowników zamierza na zawsze ukryć czas ostatniego połączenia.aby ich rodzice, partnerzy, przyjaciele, znajomi czy proste kontakty nie przeszkadzali im.

Pierwszą rzeczą, którą musimy o tym powiedzieć, jest to, że w rzeczywistości istnieje możliwość ukrycia czasu ostatniego logowania, który mamy jako użytkownicy, chociaż należy wykonać kilka prostych kroków, a jednocześnie po włączeniu tej funkcji poufności już nie mieć dostęp, aby zobaczyć czas ostatniego połączenia innych użytkowników. Nie wahaj się więc przeanalizować wszystkich tych aspektów. Kiedy już się o tym przekonasz, wystarczy, że przeczytasz dalej..

Indeks
  1. Zatrzymaj ostatni raz na WhatsApp
    1. Wykop ostatni raz
    2. Ukryj dla WhatsApp
  2. Więc połóż kolejną godzinę na WhatsApp

Zatrzymaj ostatni raz na WhatsApp

Dzięki tej opcji mamy dostęp do największej prywatności, której nawet nie ma Whatsapp oficjalnie nam oferuje, bo nawet jeśli nam na to pozwala ukryj ostatnie połączenieKiedy jesteśmy online, wszyscy nasi znajomi to widzą i właśnie tego chcemy uniknąć, czy nie? Teraz nie możemy się już martwić o otrzymywane wiadomości, których nie chcemy lub o to, że jeden z naszych kontaktów dowie się o naszym ostatnim połączeniu z WhatsApp.

Dobre dla Zatrzymaj status połączenia w WhatsApp Mamy dwie aplikacje, które nam to umożliwiają, jedna nazywa się Wykop się ostatnim razem a drugi nazywa się Ukryj dla WhatsApp.

Wykop ostatni raz

To, co robi ta aplikacja, to Wyłącz ostatnie logowanie WhatsApp, status online i status pisaniawięc możesz wszystko ukryć, jeśli chcesz. Jest bardzo łatwy w użyciu Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przycisk, aby włączyć lub wyłączyć te opcje a tym samym mieć pełną kontrolę nad Whatsapp, najlepsze jest to, że można go znaleźć za darmo Graj w Google i działa idealnie, więc teraz możesz ukryć swój ostatni login i status online.

Aby pobrać tę aplikację, wystarczy napisać Wykop się ostatnim razem w pasku wyszukiwania Graj w GoogleNa pewno pojawi się jako pierwszy, ale jeśli nie możesz go znaleźć, możesz go pobrać tutaj bezpośrednie połączenie.

Ukryj dla WhatsApp

Teraz Ta aplikacja pozwala czytać i odpowiadać na wiadomości w trybie ukrytymW ten sposób nikt nie będzie wiedział, że jesteś online lub już przeczytałeś wiadomość, którą Ci wysłali. Jest to aplikacja, która jest bardzo wydajna i działa idealnie, wystarczy zwykła czynność ukrycia jej statusu online i pisania, aby pozostać niezauważonym Whatsapp.

W jaki sposób Wykop się ostatnim razem Jest bardzo łatwy w użyciu, a jeśli masz wątpliwości, zawiera samouczek, który szczegółowo wyjaśnia, jak działa każda z jego funkcji. W celu Pobierz Ukryj dla WhatsApp Wystarczy, że wpiszesz w nim jego imię Graj w Google i pobierz, ale jeśli masz trudności ze znalezieniem aplikacji, możesz jej użyć połączyć.

To są dwie alternatywy, które musisz mieć zamrozić ostatni raz na WhatsApp, teraz możesz czytać i wysyłać wszystkie wiadomości, które chcesz, nie zauważając nikogo.

Więc połóż kolejną godzinę na WhatsApp

Dobrze, Przed zatrzymaniem procesu po raz ostatni w WhatsApp, zalecamy wykonanie kopii zapasowej wszystkich czatów aplikacji, w przypadku wystąpienia problemu. Musisz to zrobić przez WhatsApp, Ustawienia, Ustawienia czatu, Kopia zapasowa lub Czat. Ten proces zajmuje czas w zależności od liczby zapisanych rozmów. Podobnie powinieneś wiedzieć, że nie będzie problemu i nie stracisz kotów, gdy skończysz.

Koniec z poprzednimi krokami Poniżej możesz pobrać aplikację GBWhatsApp APK z ten link na urządzeniu mobilnym z systemem Android, a następnie uruchom godla których musisz przejść do Ustawienia, Zabezpieczenia i Włącz nieznane źródła lub Nieznane źródła. Ta aplikacja zawiera opcję zamrożenia czasu połączenia WhatsApp i jak wielu wie, GBWhatsApp APK to zmodyfikowana wersja WhatsApp, która zastępuje oryginał.

Po zakończeniu instalacji tej aplikacji następnym krokiem jest otwarcie ikony w menu aplikacji, które mamy dostępne. Po otwarciu zobaczysz długą listę opcji na ekranie telefonu komórkowego i powinieneś wybrać pierwszą opcję, Prywatność. W tym menu musisz poszukać funkcji "Ukryj stadion online" lub "Ukryj status online", a zobaczysz, że po kliknięciu inni użytkownicy nie będą już widzieć Twojego zaktualizowanego czasu połączenia.

Z drugiej strony, jeśli jeszcze nie wiesz, musimy powiedzieć, że GBWhatsApp APK to świetna aplikacja na Androida, jedna z tych, która modyfikuje zwykłe opcje, które są częścią najsłynniejszych aplikacji do przesyłania wiadomości, najlepiej modyfikuje planetę. W rzeczy samej, Ponadto masz dostęp do kilku innych opcji, takich jak: B. ukrywanie słynnej frazy „pisz” w WhatsApp, ukrywanie „nagraj dźwięk” w WhatsApp i innych.. Jak zawsze, jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się ich zapytać.

Czy ostatni raz udało Ci się zawiesić na WhatsApp dzięki temu krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up