Jak zaktualizować lub zaktualizować WhatsApp na moim Androidzie do najnowszej bezpłatnej wersji w sklepie Google Play

WhatsApp to najważniejsza aplikacja na telefon komórkowy lub smartfon, ponieważ pomaga nam komunikować się z ludźmi, Nie korzystasz z naszego salda w telefonie komórkowym ani żadnego kuponu na połączenia w ramach planu umowy, tak Wspaniała funkcjonalność WhatsApp, gdy umożliwia wykonywanie połączeń i wysyłanie notatek głosowych do użytkowników, którzy mają tę samą aplikację, obecnie oczekuje się od tej aplikacji połączeń wideo i nie tylko, okropnie jest nie mieć tej aplikacji i tracić tak wiele funkcji, abyśmy mogli nauczyć Cię aktualizować WhatsApp.

Zasadniczo chcą, abyśmy zrozumieli: musisz zapłacić, aby nadal korzystać z aplikacji. Ale pomimo opłaty naliczanej rocznie, odnowienie WhatsApp za darmo nie jest niemożliwe, wystarczy wykonać kilka prostych kroków, aby to zrobić. pobierz WhatsApp przez rok za darmo i nie musisz nic płacić.

Indeks

  Jak mieć darmową aplikację WhatsApp na Androida

  Tak więc, aby WhatsApp był darmowy jako pierwszy, idziemy włóż kartę SIM do telefonu komórkowego, wtedy wszystko, co musimy zrobić, to włączyć go, połączyć się z Internetem, a następnie będziemy kontynuować pobieranie WhatsApp.

  Oczywiście instalacja jest następująca i jak tylko zostanie zainstalowana, otworzymy aplikację, po czym zarejestrujemy nasz numer, wszystko będzie tak, jak przy pierwszym użyciu WhatsApp. Następnie otrzymują zwykłą wiadomość, że aktywowali WhatsApp, aby potwierdzić swój numer.

  W ten prosty sposób Aktywowałeś już WhatsApp na Androida na kolejny rok i całkowicie za darmo, nic nie płacąc. Teraz wystarczy wyjąć kartę SIM z Nokia, aby włożyć ją do telefonu komórkowego z Androidem i po prostu wejść do WhatsApp, aby sprawdzić, czy znów działa idealnie.

  WhatsApp umarł

  Ale nie wszystko będzie idealne, są użytkownicy, dla których WhatsApp powoduje problemy Wraz z aktualizacją aplikacji dzieje się tak, ponieważ aplikacja wygasa, gdy aktualizacje pochodzą od firmy deweloperskiej.

  Chociaż problem z tą wspaniałą aplikacją o nazwie WhatsApp dobiegł końca, tMa doskonałe wyjaśnieniedla wersji, którą zainstalowaliśmy na telefonie komórkowym, jakiś czas temu aplikacja była bezpłatna przez pierwszy rok, potem wygasła licencja i musiałem zapłacić 0,99 USD, aby móc korzystać z usług aplikacji, to dlatego, że wygasła wiadomość WhatsApp szczęśliwie się pojawia.

  jak zaktualizować WhatsApp

  Mój WhatsApp wygasł

  W praktyce rozwiązaniem problemu jest zweryfikowanie godziny urządzenia, musi być poprawna, a także dzień roku, bo jeśli nasza data jest niepoprawna, spowoduje to wiele konfliktów w aplikacjii widoczny jest komunikat WhatsApp Expired.

  Czynnik można powiązać z zainstalowaną wersją, być może w każdym znaczeniu tego słowa Jest to nieaktualne i stwarza podstawowy problem, Jest oczywiste rozwiązanie tego problemu i polega na tym, aby przejść do Sklepu Google Play i oczywiście wpisać WhatsApp, jeśli nam się wyświetli, a Aktualizacja mówi to, ponieważ ta aktualizacja jest warta redundancji.

  Jak zaktualizować wygasły WhatsApp

  WhatsApp przeterminowany to problem, który często występuje w bardzo starych telefonach, niektóre z nich są zaniedbane i niestety nie mogą korzystać z nowej aplikacji, dzieje się tak, ponieważ na rynku są już bardzo nowe telefony i niestety WhatsApp zdecydował się udostępnić usługę tylko tymTak jest w przypadku wielu starych smartfonów BlackBerry i Nokii, w tym sensie dają one przestarzałą fabryczną aplikację WhatsApp.

  Oczywiście są oczywiście inne opcje, takie jak LINE, jest tak samo z WhatsApp, nawet to samo, Ma wszystkie opcje WhatsApp, w tym: samodzielne usuwanie wiadomości, możliwość dzwonienia za darmo, wysyłanie dowolnego typu plików, online ma tę zaletę, że jest kompatybilny z iPhone'em i Androidem, takim jak WhatsApp, ale także z komputerem PC, Windows.

  Co mogę zrobić, gdy moja wersja WhatsApp wygaśnie?

  Cóż, w tym miejscu wymienimy niektóre odpowiedzi, którym możemy zaufać aby Twój WhatsApp przestał być noszony, a my powiemy Ci, że powinieneś je uporządkować, co zapobiegnie wpadnięciu w kłopoty.

  Zaktualizuj WhatsApp

  To pierwsze rozwiązanie, które musimy wziąć pod uwagę, ponieważ prawie za każdym razem, gdy pojawia się komunikat wskazujący, że WhatsApp wymaga aktualizacji, wystarczy, że pobrać zaktualizowaną wersję aplikacji wiadomości błyskawiczne. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Wejdź do sklepu z aplikacjami Google Play na Androida lub App Store na iOS
  • Wyszukaj WhatsApp Messenger w wyszukiwarce i wprowadź ikonę, która pokazuje komunikator
  • Zobaczysz wtedy wybór lub dwa dostępne. Jeśli to aktualizacja, kliknij ją
  • Rozpocznie się proces pobierania najnowszej wersji komunikatora, a następnie rozpocznie się instalacja
  • Zaczekaj na zakończenie procesu, aby uzyskać dostęp do najnowsza wersja WhatsApp

  Zmień datę w telefonie

  Jeśli komunikat z prośbą o aktualizację WhatsApp nadal się pojawia, to musisz wiedzieć, że w takich przypadkach istnieje druga przydatna metoda, ta związana z uszkodzeniem aplikacji, modyfikować datę i godzinę naszego urządzenia. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Przejdź do ustawień telefonu, klikając ikonę urządzenia
  • Przewiń w dół do Ustawień zaawansowanych
  • Kliknij je, aby wejść
  • Następnie przejdź do sekcji Data i godzina, klikając ją
  • W tym celu należy upewnić się, że automatyczna data została dezaktywowana, klikając odpowiedni przycisk
  • Zgodnie z poprzednim punktem możesz ustawić datę i godzinę, które uznasz za odpowiednie dla swoich zainteresowań. Pamiętaj, że powinna istnieć data przed datą, w której aplikacja aktualizacyjna z WhatsApp zaczęła się pojawiać
  • Gdy skończysz, wiadomość powinna zniknąćjak odnowić WhatsApp na telefonie komórkowym

  Przestań być beta testerem

  Teraz niestety jest jeszcze kilka przypadków, w których komunikat o konieczności aktualizacji WhatsApp nawet nie pojawia się w ten sposób, czyli wtedy, gdy proponujemy inne rozwiązanie. Dotyczy zaprzestania programu beta testerów, w ten sposób:

  • Na swoim terminalu z Androidem przejdź do sklepu Google Play
  • Wewnątrz tego wyszukiwania aplikacja WhatsApp z wyszukiwarki i wybierz pierwszy znaleziony wynik, który powinien zostać przeniesiony do oficjalnej aplikacji
  • Tam powinien pojawić się komunikat o treści Jesteś beta testerem niegrzeczny
  • W tym samym polu musi znajdować się opcja Zakończ, która pozwoli Ci porzucić ten program testowy
  • Gdy już go zostawisz, usuń WhatsApp i zainstaluj go ponownie, aby uniknąć problemów.

  Alternatywy dla WhatsApp na urządzenia mobilne, gdy już nie działa

  Teraz niestety trzeba powiedzieć, że są inne przypadki, w których nie znajdziemy żadnego rozwiązania w tym zakresie, nawet jeśli wykonamy kroki, których was nauczyliśmy.

  Nie ma to związku z tym, że WhatsApp przestał działać na tych urządzeniach, a potem musimy przełącz się na inną aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych. Chociaż jest ich wiele, oto niektóre z najlepszych:

  Telegram

  Prawie na pewno uznano to za najlepsza aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych na rynku. Tak, nawet przez WhatsApp. Wśród głównych zalet tego należy wymienić ogromna liczba funkcji z którym to się liczy.

  Dodatkowo wyróżnia się tym, że mogliśmy go swobodnie uruchamiać na naszych komputerach, bez konieczności synchronizacji telefonu komórkowego, jak to ma miejsce w WhatsApp Web, więc nie przestawaj próbować, jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz opuścić WhatsApp.

  Pewność siebie

  Chociaż Confide nie jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych, nie możemy stracić z oczu, że jest jedną z najlepszych dla osób, które chcą mieć pewność, że nikt nie będzie miał dostępu do ich rozmów.

  Dzięki niemu niezwykle łatwo będzie Ci się komunikować z kimkolwiek potrzebujesz, mając pewność, że wszystkie Twoje teksty i pliki są zaszyfrowane, dzięki czemu nawet najlepsi cyberprzestępcy nie będą mieli do nich dostępu.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej