Jak zainstalować Kodi na smart TV: wszystkie marki

Jeśli zazwyczaj czytasz cały nasz artykuł, doskonale zdajesz sobie sprawę, że często mówimy o smart TV lub smart TV. od wielu największych światowych firm, takich jak LG, Samsung, Panasonic, Hisense, Sony czy Philips. Prawda w tych przypadkach jest taka, że ​​dzisiaj nie chcieliśmy rozwodzić się nad sprzętem i jego charakterystyką, ale przyjrzeć się wszystkim, co dotyczy jednej z głównych aplikacji, z których możemy skorzystać w przypadku tych telewizorów.

Chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować Kodi na LG Smart TV lub Samsung Smart TV? Musisz więc wiedzieć, że mówimy o jednym z głównych programów, które możemy uwzględnić, myśląc o inteligentnych telewizorach. W tym konkretnym artykule dowiesz się, jak zainstalować Kodi na LG WebOs Smart TV, więc sugerujemy przeczytanie o tym, aby uzyskać wszystkie te informacje.

Pewnie, Jeśli zamierzasz mieć Kodi na swoim LG lub Samsung Smart TV, musisz wiedzieć, że wszystkie szczegóły znajdziesz w następujących wierszach bezpośrednio związane z możliwością zainstalowania Kodi na Twoim LG Smart TV z WebOs, czyli niczym innym jak nowym systemem, który właśnie pojawił się niedawno, dlatego postaramy się nauczyć Cię więcej na ten temat.

Mówimy konkretnie o procedurze krok po kroku, która wyraźnie powie Ci, jak zainstalować Kodi na Smart TV, mając na uwadze, że wielu czytelników pytało nas o to i chcemy na nie odpowiedzieć. W każdym razie powinieneś myśleć we wszystkich tych sytuacjach nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na Twoim Smart TV, bez względu na to, jaka jest Twoja firma produkcyjna lub natywny system operacyjny. Czytaj dalej.

Indeks
 1. Jak zainstalować Kodi na Smart TV
 2. Jak zainstalować Kodi na LG Smart TV
 3. webOs lub Samsung Smart TV

Jak zainstalować Kodi na Smart TV

Zacznijmy więc od pierwszego, co oznacza, że ​​procedura jest naprawdę prosta w przypadku tych inteligentnych telewizorów, które są fabrycznie wyposażone w system operacyjny Android. Wystarczy przejść do menu głównego i pobrać go ze sklepu Store lub App Store tego samego Smart TV. Prawidłowy problem występuje w modelach, które nie mają zainstalowanego natywnie Kodi lub Androida. W takich przypadkach musisz zainstalować go trochę dłużej, co również pokażemy.

Pobierz Kodi, gdy nie masz Sklepu Google Play lub Androida

  1. Pobierz Kodi XBian z ten link
  2. Przenieś folder instalacyjny na USB
  3. Podłącz USB do Smart TV
  4. Otwórz instalator i zainstaluj Kodi na telewizorze. Proces może zająć dużo czasu, nawet 30 minut. Podczas instalacji zobaczysz, że istnieje kilka różnych wersji tego programu. Kodi XBian to wersja, która wymaga najmniej zasobów od użytkowników. Dla wyjaśnienia powinieneś wiedzieć, że wolna pamięć na urządzeniu magazynującym powinna do końca wynosić 2 GB.

Kup Android TV BOX

Cóż, możemy powiedzieć, że powyższe jest szybką procedurą instalacji Kodi na Smart TV bez Androida. Ale jest jeszcze inna opcja, która prawdopodobnie zainteresuje wielu. Wszystko, co musisz zrobić, to zdobyć Box TV, w którym możesz dołączyć potrzebne dodatki.. Zaletą jest to, że w ten sposób będziesz mieć dostęp do dużej liczby programów, których system Android TV zwykle nie akceptuje wstępnie załadowanych na telewizory Smart TV. Oczywiście Kodi jest jednym z tych programów.

I prawda jest taka, że ​​w ten sposób nie tylko będziesz mógł cieszyć się określonymi kanałami Kodi, ale także prawie we wszystkich przypadkach sekret, który Kodi oferuje nam za pośrednictwem 4K TV Box, w większości dotyczy tego, czym jest, i to bardzo ważna alternatywa. Podobnie musisz wziąć pod uwagę, że niektóre zainstalowane Boxy są dostarczane z zainstalowanymi aplikacjami, a wśród nich jest Kodi. Dlatego zalecamy, aby zawsze sprawdzać u sprzedawcy te, które przynoszą z fabryki.

Jak zainstalować Kodi na LG Smart TV

webOs lub Samsung Smart TV

Cóż, nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na LG Smart TV lub Samsung Smart TV, a pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że omawiane koreańskie firmy należą teraz do kluczowych funkcji w tym segmencie. Pierwsza rzecz, która została podkreślona w tym zakresie Jeśli wiesz, jak zainstalować Kodi na LG WebOs Smart TV, prawdopodobnie możesz z niego skorzystać jak nigdy dotąd.

Jeśli wykonasz kolejne kroki, będziesz mógł zainstalować XBMC - dawniej Kodi - na LG Smart TV, choć musimy jednocześnie pamiętać, że jest to również procedura w pełni kompatybilna z Samsung Smart TV:

 • Włącz telewizor Smart TV
 • Wejdź do sklepu z aplikacjami
 • Wyszukaj „Kodi”
 • Kliknij Zainstaluj

Po wykonaniu tych kroków będziesz mieć możliwość uruchamiania piosenek, filmów i wielu innych rzeczy z Kodi na LG Smart TV w ciągu kilku sekund, dzięki czemu jest to niezwykle prosta procedura. Teraz prawdopodobnie wiele osób może się zastanawiać, co się dzieje, gdy nie mamy tego systemu operacyjnego w zestawie.

W rzeczywistości okazuje się, że jedynym warunkiem uruchomienia Kodi na Smart TV jest to, że telewizor ma Androida, ale niektórzy czytelnicy będą chcieli wiedzieć, co się stanie, jeśli nie mają systemu operacyjnego. Jeśli nie masz Sklepu Google Play na Smart TV, wystarczy wykonać następujące czynności: I choć jest to trochę bardziej skomplikowane, na pewno osiągniesz te same wyniki, oczywiście:

 • Pobierz Kodi z tego linku
 • Prześlij plik do telewizora
 • Użyj eksploratora plików
 • Uruchom pakiet APK Kodi
 • Poczekaj, aż się zainstaluje
 • Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będziesz mieć Kodi na swoim LG Smart TV WebOs

Niektóre z powiązanych problemów, które staramy się rozwiązać krok po kroku, są związane z następnym: zainstaluj kodi na stronach internetowych LG smart tv, zainstaluj kodi na samsung smart tv 2017, kodi smart tv samsung 2016, zainstaluj kodi na usb, kodi xbian samsung smart tv, xbmc można zainstalować na samsung smart tv lub kodi można zainstalować na telewizorze samsung 2018 smart Jeśli masz więcej pytań, zostaw nam komentarz na ten temat, abyśmy mogli Ci w tym pomóc.

Czy z powodzeniem zainstalowałeś Kodi na Smart TV za pomocą tego krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up