Jak zainstalować Instagram na telefonie

W ostatnich latach liczba dostępnych sieci społecznościowych stale rośnie. Jednak nastąpiły pewne zmiany i dziś trend zmierza w kierunku specjalizacji. Przykładem tego jest Instagram, który specjalizuje się w udostępnianiu zdjęć, a teraz także filmów. W tym artykule zobaczymy, jak to zrobić zainstaluj Instagram w telefonie.

Instagram był ostatnio rewolucją w mediach społecznościowych, choć prawdą jest, że stracił na sile w ostatnich miesiącach z powodu gwałtownego wzrostu liczby Snapchata, który można również pobrać na Androida.

Instagram to sieć społecznościowa koncentruje się na fotografii. Możesz i możesz udostępniać tam wszelkiego rodzaju zdjęcia Ulepsz je i spersonalizuj za pomocą dużej liczby filtrów i innych opcji dostosowywania, takich jak jasność, kontrast itp..

Podczas gdy inne sieci społecznościowe działają na komputerze i mają jednocześnie aplikację na telefon komórkowy, nie dotyczy to Instagrama. jego Operacje internetowe są bardzo ograniczone i nie pozwól nam lub nie chcesz przesyłać zdjęć. W rzeczywistości Wszystkie działania tej sieci społecznościowej są wykonywane głównie z telefonu komórkowego.

Media społecznościowe są stosunkowo nowoczesne, ale stały się już integralną częścią naszego codziennego życia. Istnieją sieci społecznościowe dla wszystkich gustów i stylów, ale jeśli istnieje jedno medium, które przyciąga ludzi w każdym wieku, niewątpliwie jest nim Instagram. Tym razem zobaczymy, jak to zrobić zainstaluj Instagram w telefonie.

Indeks
  1. Zainstaluj Instagram na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym iOS
  2. Zainstaluj Instagram na Androidzie
  3. Użyj Instagrama
  4. Siła fotografii
  5. Zainstaluj Instagram na telefonie

Zainstaluj Instagram na telefonie komórkowym z systemem operacyjnym iOS

Jeśli masz iPhone'a z systemem operacyjnym iOS, możesz łatwo znaleźć Instagram na stronie internetowej App Store i pobierz za darmo.

Wejdź do App Store i wyszukaj „Instagram”. Po znalezieniu aplikacji kliknij przycisk „Zainstaluj”, a następnie kliknij „Zaakceptuj regulamin”. Skoro skończyłeś, czas cieszyć się Instagramem na swoim iPhonie.

Zainstaluj Instagram na Androidzie

To tak proste, jak w poprzednim przypadku. W takim przypadku musimy przejść do Google App Store, plik Wczytaj grę. Możemy wyszukać „Instagram” w wyszukiwarce lub przejść bezpośrednio Najpopularniejsze> Najlepsze bezpłatne w aplikacjachZnajdziemy go w pierwszej piątce.

Kliknij aplikację i kliknij przycisk Instaluj. Akceptujemy warunki i gotowe.

Użyj Instagrama

Teraz, gdy masz już zainstalowany Instagram na swoim telefonie, wystarczy się zalogować. Możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego konta na Facebooku (pamiętaj, że Instagram jest teraz własnością Facebooka) lub możesz wypełnić mały formularz z pytaniem:

  • E-mail
  • Pełne imię i nazwisko
  • Nazwa Użytkownika
  • hasło

Za kilka minut Twoje konto będzie gotowe i całkowicie bezpłatne. Możesz śledzić osoby lub marki, które najbardziej Cię interesują i udostępniać swoje treści.

Masz możliwość posiadania swojego Zdjęcia są publiczne i każdy może je zobaczyć lub ty możesz Ogranicz widoczność swoich zdjęć tylko do subskrybentów. Jeśli chcesz, aby cały świat zobaczył Twoje zdjęcia, nie zapomnij użyć hashtagów, aby lepiej je wyeksponować.

A kiedy masz już dość tej aplikacji, nie przegap naszego samouczka, jak usunąć konto na Instagramie.

Siła fotografii

Od czasu powstania portali społecznościowych mogliśmy sprawdzić, czy obrazy mają wielką moc. Niezależnie od tego, jak złe mogą być wirusowe filmy wideo i inne rodzaje treści, Zdjęcia wciąż są prawdziwymi królowymi internetu.

Urodził się z tym pomysłem kilka lat temu Instagram. Ta sieć społecznościowa od początku specjalizowała się w udostępnianiu zdjęć, a później na przesyłaniu i udostępnianiu filmów.

Na Instagramie Użytkownicy dzielą się zdjęciami wszelkiego rodzaju i są tam konta na każdy gust. Są tacy, którzy przesyłają zdjęcia ze swojego codziennego życia, dzielą się radami na temat mody lub estetyki, sportowcy i artyści, którzy dzielą część swojego codziennego życia ze swoimi fanami, ludzie, którzy korzystają z tej sieci społecznościowej, aby pokazać cały swój talent w sztuce pokaż fotografię rysunkową itp.

Instagram może być używany zarówno do celów osobistych, jak i zawodowych, z dobrymi wynikami w obu przypadkach.

Plik poufność To ważne, dlatego podczas rejestracji i korzystania z Instagrama musimy jasno określić, czy nasze zdjęcia powinny być widoczne dla wszystkich, czy wręcz przeciwnie, czy nasze konto jest prywatne, a nasze zdjęcia mogą oglądać tylko nasi znajomi. Wybrany tryb poufności dotyczy każdego, ale można go łatwo zmienić w dowolnym momencie i tak często, jak to konieczne.

Zainstaluj Instagram na telefonie

Ta popularna sieć społecznościowa ma swoją wersję internetową, ale naprawdę możesz z niej skorzystać, rozmawiając przez telefon. Aby zainstalować Instagram na swoim telefonie, łatwo Pobierz aplikację ze sklepu Google Play. Tak proste, jak wyszukanie go w Google App Store i kliknięcie zielonego przycisku „Zainstaluj”. Po pobraniu możemy z niego korzystać, a nawet zarządzać wieloma kontami na Instagramie na Androidzie.

Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym iOS mogą Pobierz Instagram z App Store.

W każdym przypadku, Aplikacja jest całkowicie darmowa i możesz z niej korzystać w ciągu kilku minut.

Instagram to bardzo fajna sieć społecznościowa, która pozwala spędzać godziny na oglądaniu spektakularnych zdjęć. Zostawiamy Ci kilka wskazówek, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać tę sieć społecznościową.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up