Jak zainstalować i skonfigurować Chromecasta 3/4 / Ultra na moim telewizorze Smart TV lub komputerze z systemem Windows

Chcesz wiedzieć, jak skonfigurować Chromecasta? Chromecast zazwyczaj dostarcza typowych problemów, które są łatwe do rozwiązania, tak aby można je było naprawić tutaj podamy Ci rozwiązanie jednego z nich, masz doskonały artykuł

Ponieważ będziemy oferować wszystkie informacje, których potrzebujesz w niektórych takich przypadkach. Wielu użytkowników chce wiedzieć, jak je skonfigurować system ze strony chromecast.com/setup, więc pokażemy Ci wszystkie szczegóły, które musisz o tym wiedzieć.

Dodatkowo w naszym Smart TV możemy korzystać z szerokiej gamy usług takich jak Total Play, bez wątpienia technologia Ona jest pięknością

Indeks
 1. Informacje od Google dotyczące konfiguracji Chromecasta
 2. Jak skonfigurować Chromecasta lub Chromecast Ultra
 3. Jak łatwo zainstalować Chromecasta?
 4. Zainstaluj Chromecasta krok po kroku

Informacje od Google dotyczące konfiguracji Chromecasta

Czego potrzebujesz, aby zacząć

 • Urządzenie Chromecast.
 • Najnowsza wersja Aplikacja Google Home .
 • Najnowsza wersja aplikacji Google
 • ZA. konto Google.
 • Urządzenie mobilne lub tablet.
 • Zgodne urządzenie mobilne lub tablet, w którym jest skonfigurowany Chromecast, musi obsługiwać połączenie 5 GHz, aby można było go skonfigurować. Uwaga: sieci WPA2-Enterprise nie są obsługiwane.
 • Na minimalne wymagania dotyczące systemu operacyjnego (OS) aby uruchomić aplikację Google Home .
 • Połączenie internetowe.
 • Dostęp do bezpiecznej sieci bezprzewodowej. Upewnij się, że hasło do sieci bezprzewodowej jest dla Ciebie wygodne.
 • Dostępność i wydajność niektórych funkcji, usług i aplikacji zależą od urządzeń oraz sieci i mogą nie być dostępne na wszystkich obszarach. Ponadto mogą wymagać subskrypcji lub zastosować dodatkowe warunki użytkowania i opłaty.

Jak skonfigurować Chromecasta lub Chromecast Ultra

aktualne słuchawki Chromecast

Istnieją wstępne kroki dla użytkowników korzystających z aplikacji Google Home po raz pierwszy. Jeśli masz już skonfigurowane urządzenie Chromecast i masz zamiar skonfigurować inne, przejdź do kroku po kroku

  1. Połączenie Chromecast.
  2. Aby zainstalować aplikację Google HomeUdać się g.co/home/setup na urządzeniu z Androidem zgodnym z Chromecastem
   1. Możesz Aplikacja Google Home dla Android.
  3. Upewnij się, że łączysz urządzenie mobilne lub tablet z tą samą siecią Wi-Fi, którego będziesz używać do konfigurowania urządzenia Chromecast.
  4. Aby otworzyć aplikację Google Home, naciśnij ikonę aplikacji na swoim urządzeniu z Androidem i naciśnij Start.
 1. Potwierdź konto Google: wybierz konto Google, z którym chcesz się połączyć chromecast. Możesz także dodać inne konto, jeśli tego, którego chcesz używać, nie ma na liście. Kliknij OK.
 2. Uprawnienia:
  • Usługi lokalizacyjne: Jeśli nie aktywowałeś usług lokalizacjistuknij opcję Przejdź do ustawień i później przeszukaj aplikację Google Home i później włącz usługi lokalizacyjne i później Wróć do aplikacji Google Home.
  • Dostęp do lokalizacji: dostęp do witryny jest wymagany do zlokalizowania i skonfigurowania pobliskich urządzeń. Kliknij OK.
 3. Wyszukaj urządzenia Chromecast: Aplikacja Google Home wyszukuje podłączone urządzenia w pobliżu i gotowe do konfiguracji.
  • Jeśli nie zostanie znalezione żadne urządzenie a jeśli je konfigurujesz, stuknij w Tak. Upewnij się, że konfigurowane urządzenie Chromecast znajduje się w pobliżu i jest połączone wylot. Kliknij Następny.
  • Jeśli nie zostanie znalezione żadne urządzenie, a je konfigurujesz, dotknij opcji Nie.
   • Jeśli urządzenie zostało wykryte, dotknij Dalej.
   • Jeśli znaleziono wielokrotności urządzeń, wybierz to, które chcesz skonfigurować i później Naprzód.
   • Jeśli nie widzisz swojego urządzenia, naciśnij Nie widzisz urządzenia?Dostępne urządzenia:
 4. Podłącz nowe urządzenie: teraz aplikacja połączy Twój telefon z nowym urządzeniem Chromecast, abyś mógł go skonfigurować.
   • Jeśli widzisz plik kod w telewizji, naciśnij Tak.
   • Jeśli tego nie widzisz podejdź bliżej do urządzenia Chromecast i naciśnij Ponów i później Wyszukaj urządzenia.
   • Ustawienia prywatności: wysyłaj dane użytkowania do Google na adres ulepszyć produkt i ustaw tryb gościa. Wyłącz suwak, aby wyregulować te opcje konfiguracji.Nawiąż połączenie: na telewizorze pojawi się kod, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że konfigurujesz właściwe urządzenie.
 5. Wybór regionu: może być konieczne ustawienie regionu. Lista prasowa regionów i później Wybierz swój region i późniejKontynuuj. Jeśli nie widzisz tego ekranu, przejdź do kroku 13.
 6. Wybór pokoju: Wybierz pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie. W ten sposób możesz go zidentyfikować, gdy chcesz przesłać zawartość do urządzenia. Kliknij Następny.
  • Aby utworzyć pokój niestandardowy, stuknij Dodaj pokój niestandardowy wpisz nazwę pokoju i później Naprzód.
 7. Połączenie Wi-Fi: jeśli masz połączenie przez Ethernet, przejdź do kroku 15. Wybierz sieć Wi-Fi, do której chcesz podłączyć urządzenie. Kliknij Następny. Jeśli nie widzisz swojej sieci Wi-Fi, stuknij opcję Inna sieć Wi-Fi…
  1. Hasło:
   • Aby automatycznie uzyskać hasło do tej sieci na swoim urządzeniu, kliknij Uzyskaj hasło. Hasło zostanie uzupełnione w odpowiednim polu. Uwaga: w przypadku systemu Android L i nowszych wersji hasło powinno być wyszukiwane automatycznie. Aplikacja Google Home zapamięta tę sieć, gdy skonfigurujesz więcej urządzeń. Jeśli nie chcesz, aby aplikacja Google Home go zapamiętała, odznacz „Użyj tej sieci Wi-Fi do konfigurowania przyszłych urządzeńJeśli wybrałeś sieć Wi-Fi z listy, zostaniesz poproszony o wprowadzenie hasła Wi-Fi. Następnie dotknij Połącz. Aplikacja Google Home zapamięta tę sieć, gdy skonfigurujesz więcej urządzeń. Pamiętaj Google Home, usuń zaznaczenie opcji Użyj tej sieci Wi-Fi aby skonfigurować przyszłe urządzenia.
   • Aby wprowadzić hasło ręcznie, dotknij Wprowadź ręcznie i później wpisz hasło i późniejPołączenie. Aplikacja Google Home zapamięta tę sieć, gdy skonfigurujesz więcej urządzeń. Jeśli nie potrzebujesz aplikacji Google Home Pamiętaj, usuń zaznaczenie opcji Użyj tej sieci Wi-Fi, aby skonfigurować przyszłe urządzenia.
  2. Jeśli wybrałeś inną sieć Wi-Fi, będziesz musiał się zalogować nazwa sieci i hasło, i wybierz metodę zabezpieczeń, której używasz w swojej sieci.
 8. Ethernet: wykonaj kroki do konfiguracja przez Ethernet.
 9. Subskrypcja e-mail: Otrzymuj sugestie i odkrywaj nowe funkcje za pośrednictwem aktualizacji e-mail dla swojego urządzenia i Asystenta Google. Naciśnij Subskrybuj.
 10. Ekran podsumowania: Oto przegląd ustawień. Możesz także skonfigurować inne funkcje. Naciśnij Kontynuuj i później Zakończ konfigurację.
 11. Konfiguracja działała dobrze. Skończyłeś.
 12. Dowiedz się więcej o Chromecaście: dowiedz się więcej o korzystaniu z urządzenia. Stuknij Ustaw Zakończ.

Jak łatwo zainstalować Chromecasta?

Jeśli zazwyczaj jesteś na bieżąco z naszym artykułem, widziałeś to więcej niż jeden raz rozmawialiśmy o jednym z najciekawszych widżetów, Specjalnie dla Google Chromecast. W rzeczywistości odnosimy się oczywiście do słynnego urządzenia połączeniowego HDMI, które pozwala nam zamienić nasz telewizor w jeden z inteligentnych typów za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Jak mówimy, nie ma znaczenia, czy nie masz inteligentnego telewizora, ze względu na jego rozmiar masz telewizor ze złączem HDMI, możesz cieszyć się smart TV za pomocą słynnego Chromecasta. Przy minimalnych inwestycjach w porównaniu z inwestycją w Smart TV możesz zbudować to urządzenie wszędzie, jednocześnie obsługując jedne z najlepszych aplikacji na świecie na swoim telewizorze.

W tym momencie wydaje się, że wielu użytkowników przeanalizowało możliwość uzyskania Chromecasta, a nawet niektórzy z nich już go mają i na tym etapie uczą się go instalować. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić Instalacja Chromecasta jest szybka i łatwa, z serią szybkich kroków, które mogą rozwinąć nawet początkujący.

wprowadź dane Chromecasta przez łącze

Zainstaluj Chromecasta krok po kroku

Cóż, jeśli kupiłeś już swojego Chromecasta, ale jeszcze go nie zainstalowałeś, musisz wiedzieć, że możesz cieszyć się tym wsparciem multimediów bez dawania zbyt wielu łap, po prostu wykonaj poniższe kroki instalacji. Pierwszą rzeczą do zrobienia będzie podłączenie Chromecasta do gniazda HDMI telewizora, po czym musimy podłączyć telewizor do źródła zasilania, co prawdopodobnie już zrobiliśmy.

Gdy Chromecast jest włączony, powinien natychmiast zsynchronizować się z sygnałem telewizyjnym, co możemy szybko sprawdzić poprzez małą animację w ramach wczytywania ekranu. W tym momencie możemy rozpocząć konfigurację opcji Chromecasta, co może zająć kilka minut, ale jest ostateczne, dlatego należy to zrobić ostrożnie i cierpliwie.

W tym czasie budujemy nasz smartfon lub tablet z systemem Android, wchodzimy do sklepu Google Play i pobieramy oficjalną aplikację Chromecast, który pokaże nam wszystkie urządzenia podłączone do systemu przez sieć Wi-Fi. Wybieramy ten, który nas interesuje, a poprzez aplikację możemy skonfigurować i dostosować system, używając kodu synchronizacji do połączenia dwóch urządzeń.

Od tego momentu możemy określić niektóre z głównych funkcji Chromecasta, z których część należy wyróżnić, np. Nadać mu konkretną nazwę, włączyć tryb gościa lub kilka innych.

Wreszcie, mając wspólne urządzenia podłączone do sieci Wi-Fi, możemy dostęp do wielu najlepszych na świecie aplikacji na ekranie naszego telewizora, W tym gry, które możemy zainstalować i dostosować do Chromecasta

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up