Jak zainstalować i skonfigurować Chromecasta 3/4 / Ultra na moim telewizorze Smart TV lub komputerze z systemem Windows?

Chcesz wiedzieć, jak skonfigurować Chromecasta? Chromecast pokazuje typowe problemy, które można łatwo naprawić, aby je naprawić tutaj dajemy Ci rozwiązanie dla jednego z nich, dotarłeś do idealnego artykułu

Ponieważ zaoferujemy Ci absolutnie wszystkie informacje, które musisz wziąć pod uwagę w takich wyjątkowych sytuacjach. Wielu użytkowników chce wiedzieć, jak skonfigurować system chromecast.com/setup, abyśmy mogli pokazać Ci wszystkie szczegóły, które musisz znać.

Dodatkowo w naszym Smart TV możemy skorzystać z mnóstwa usług takich jak Total Play, niewątpliwie z technologii Ona jest pięknością

Indeks
 1. Informacje od Google o tym, jak skonfigurować Chromecasta
 2. Jak skonfigurować Chromecasta lub Chromecasta Ultra
 3. Jak łatwo zainstalować Chromecasta?
 4. Zainstaluj Chromecasta krok po kroku

Informacje od Google o tym, jak skonfigurować Chromecasta

Od czego potrzebujesz zacząć

 • Urządzenie Chromecast.
 • Najnowsza wersja Aplikacja Google Home .
 • Najnowsza wersja aplikacji Google
 • gwóźdź Konto użytkownika Google.
 • Urządzenie mobilne lub tablet.
 • Zgodne urządzenie mobilne lub tablet, na którym jest skonfigurowany Chromecast, musi obsługiwać połączenie 5 GHz, aby można było je skonfigurować. Uwaga: sieci WPA2 Enterprise nie są obsługiwane.
 • Osiągnij to Minimalne wymagania dla systemu operacyjnego (OS) aby uruchomić aplikację Google Home.
 • Połączenie internetowe.
 • Dostęp do bezpiecznej sieci bezprzewodowej. Upewnij się, że masz gotowe hasło do Wi-Fi.
 • Dostępność i wydajność niektórych funkcji, usług i aplikacji zależy od urządzenia i sieci i może nie być dostępna we wszystkich regionach. Ponadto mogą wymagać subskrypcji lub zastosować warunki użytkowania i dodatkowe opłaty.

Jak skonfigurować Chromecasta lub Chromecasta Ultra

Pierwsze kroki są przeznaczone dla użytkowników, którzy po raz pierwszy korzystają z aplikacji Google Home. Jeśli masz już skonfigurowane urządzenie Chromecast i chcesz skonfigurować nowe, przejdź do kroku. z dala

  1. współpracownik Chromecasta.
  2. Aby zainstalować aplikację Google Home, przejdź do g.co/home/configuration na urządzeniu z Androidem obsługującym Chromecasta.
   1. Możesz też kliknąć to i pobrać Aplikacja Google Home Dla Android.
  3. Upewnij się, że łączysz urządzenie mobilne lub tablet z tą samą siecią WiFi, którego używasz do konfiguracji urządzenia Chromecasta.
  4. Jak otworzyć aplikację Google Home, stuknij ikonę aplikacji na urządzeniu z systemem Android i stuknij Start.
 1. Zweryfikuj konto Google: wybierz konto Google, na które chcesz się zalogować odlew chromowy. Możesz także dodać kolejne konto, jeśli tego, którego szukasz, nie ma na liście. Kliknij OK.
 2. Uprawnienia:
  • Wypożyczalnia: Jeśli nie masz włączonych usług lokalizacyjnych, stuknij Przejdź do ustawień Wyszukaj w aplikacji Google Home Aktywuj usługi lokalizacyjne Wróć do aplikacji Google Home.
  • Dostęp do lokalizacji: Dostęp do lokalizacji jest wymagany, aby znaleźć i skonfigurować urządzenia w pobliżu. Kliknij OK.
 3. Wyszukaj urządzenia Chromecast: Aplikacja Google Home wyszukuje podłączone urządzenia w pobliżu i gotowy do konfiguracji.
  • Jeśli nie zostanie znalezione żadne urządzenie i skonfigurować jeden, dotknij Tak. Upewnij się, że konfigurowane urządzenie Chromecast jest w pobliżu i jest z nim połączone Wyjście. Kliknij Kontynuuj.
  • Jeśli nie zostanie znalezione żadne urządzenie, a konfigurujesz je, kliknij Nie.
   • Po znalezieniu urządzenia stuknij Dalej.
   • Jeśli znaleziono więcej niż jeden Wybierz urządzenie, które chcesz skonfigurować Następny.
   • Jeśli nie widzisz swojego urządzenia, dotknij Nie widzisz urządzenia?Znalezione urządzenia:
 4. Podłącz nowe urządzenie: teraz aplikacja połączy Twój telefon z nowym urządzeniem Chromecast, aby można było je skonfigurować.
   • Kiedy zobaczysz jeden Kod w telewizji, naciśnij tak.
   • Jeśli nie widzisz Zbliż się do urządzenia Chromecast i kliknij Spróbuj ponownie Wyszukaj urządzenia.
   • Ustawienia prywatności: wyślij dane użytkowania do Google na ulepszyć produkt i ustaw tryb gościa. Wyłącz suwak dostosowywania te opcje konfiguracji.Połącz się: na telewizorze pojawi się kod, dzięki któremu możesz upewnić się, że konfigurujesz właściwe urządzenie.
 5. Wybór regionu: może być konieczne określenie regionu. Stuknij listę regionów Wybierz swój region, aby kontynuować. Jeśli nie widzisz tego ekranu, przejdź do kroku 13.
 6. Wybór pokoju: Wybierz pomieszczenie, w którym znajduje się urządzenie. W ten sposób możesz określić, kiedy chcesz przesyłać strumieniowo zawartość do urządzenia. Kliknij Kontynuuj.
  • Aby stworzyć własny kawałek, Stuknij Dodaj niestandardowy pokój wpisz nazwę pokoju obok.
 7. Połączenie Wi-Fi: Jeśli połączenie jest przez Ethernet, przejdź do kroku 15. Wybierz sieć Wi-Fi, z którą chcesz połączyć urządzenie. Kliknij Kontynuuj. Jeśli nie widzisz swojej sieci Wi-Fi, kliknij Inna sieć Wi-Fi...
  1. Hasło:
   • Aby automatycznie uzyskać hasło do tej sieci na swoim urządzeniu, kliknij Uzyskaj hasło. Hasło wpisuje się w odpowiednim polu. Uwaga: w przypadku systemu Android L i nowszych hasło powinno być wyszukiwane automatycznie. Aplikacja Google Home zapamiętuje tę sieć, gdy konfigurujesz inne urządzenia. Jeśli nie chcesz, aby aplikacja Google Home to zapamiętała, wyłącz „Użyj tej sieci Wi-Fi do konfiguracji urządzeń w przyszłościJeśli wybrałeś sieć Wi-Fi z listy, zostaniesz poproszony o podanie hasła Wi-Fi. Następnie dotknij Połącz. Aplikacja Google Home zapamiętuje tę sieć podczas konfigurowania innych urządzeń. Google Home pamięta Ciebie , odznacz Użyj tej sieci Wi-Fi Skonfiguruj urządzenia w przyszłości.
   • Aby wprowadzić hasło ręcznie, naciśnij Enter Key Write Password Manually Connect. Aplikacja Google Home zapamiętuje tę sieć, gdy konfigurujesz inne urządzenia. Jeśli nie chcesz aplikacji Google Home Pamiętaj, aby wyczyścić pole wyboru Użyj tej sieci bezprzewodowej do konfigurowania urządzeń w przyszłości.
  2. Jeśli wybrałeś Inną sieć Wi-Fi, musisz Nazwa sieci i hasło, i wybierz tryb zabezpieczeń, którego używasz w swojej sieci.
 8. Ethernet: Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać Konfiguracja przez Ethernet.
 9. Subskrypcja e-mail: otrzymuj sugestie i poznaj nowe funkcje za pośrednictwem aktualizacji e-mail dla urządzenia i asystenta Google. Stuknij opcję Subskrybuj.
 10. Ekran podsumowania: To jest przegląd Twojej konfiguracji. Możesz także skonfigurować inne funkcje. Stuknij w Dalej Zakończ konfigurację.
 11. Konfiguracja przebiegła pomyślnie. Jesteś skończony.
 12. Więcej o Chromecaście: dowiedz się, jak korzystać z urządzenia. Kliknij Zakończ konfigurację.

Jak łatwo zainstalować Chromecasta?

Jeśli będziesz na bieżąco z naszymi artykułami, widziałeś to więcej niż raz Rozmawialiśmy o jednym z najciekawszych gadżetów, jakie istnieje, zwłaszcza Google Chromecast. W rzeczywistości jest to oczywiście słynne urządzenie łączące HDMI, które pozwala naszemu telewizorowi być inteligentnym dzięki sieci Wi-Fi.

Jak powiedziałem, nie ma znaczenia, że ​​nie masz smart TV, bo to zajdzie daleko w którym masz telewizor ze złączem HDMI, Możesz cieszyć się smart TV dzięki słynnemu Chromecastowi. Przy minimalnej inwestycji w porównaniu do Smart TV, możesz zabrać to urządzenie ze sobą, gdziekolwiek jesteś i korzystać z jednych z najlepszych na świecie aplikacji na swoim telewizorze.

W tym momencie wielu użytkowników prawdopodobnie przeanalizowało możliwość uzyskania Chromecasta, a niektórzy z nich mają go nawet pod ręką i na tym etapie uczą się, jak go zainstalować. W tym konkretnym artykule pokażemy, jak to zrobić Zainstaluj Chromecasta szybko i łatwo, z serią szybkich kroków, które mogą opracować nawet początkujący.

Zainstaluj Chromecasta krok po kroku

Cóż, jeśli kupiłeś już Chromecasta, ale nie byłeś w stanie go zainstalować, powinieneś wiedzieć, że możesz korzystać z tej obsługi multimediów bez robienia zbyt wielu sztuczek, po prostu wykonując poniższe czynności instalacyjne. Po pierwsze, Chromecast jest podłączony dokładnie do gniazda HDMI w telewizorze, a potem musimy podłączyć telewizor do źródła zasilania, co prawdopodobnie już zrobiliśmy.

Po włączeniu Chromecasta powinien natychmiast zsynchronizować się z sygnałem telewizyjnymco możemy szybko sprawdzić za pomocą małej animacji, gdy ekran się ładuje. W tym momencie możemy zacząć konfigurować opcje Chromecasta, co może potrwać kilka minut, ale jest ostateczne. Należy więc do tego podchodzić ostrożnie i cierpliwie.

W tej chwili zabieramy smartfon lub tablet z systemem Android, wchodzimy do sklepu Google Play i Pobieramy oficjalną aplikację Chromecastktóry pokazuje nam wszystkie urządzenia podłączone do systemu przez sieć WiFi. Wybieramy ten, który nas interesuje i dzięki aplikacji możemy skonfigurować i spersonalizować system za pomocą kodu synchronizującego do połączenia dwóch urządzeń.

Od tego momentu możemy określić niektóre z głównych funkcji Chromecasta, z których niektóre należy wyróżnić, takie jak: B. nadanie określonej nazwy, aktywacja trybu gościa lub więcej.

Wreszcie, dzięki urządzeniom, które są powszechnie podłączone do sieci Wi-Fi, możemy: Uzyskaj dostęp do wielu najlepszych aplikacji na świecie z naszego ekranu telewizora, W tym gry, które możemy zainstalować i dostosować do Chromecasta

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up