Jak wysyłać lub uruchamiać ciężkie filmy z YouTube'a na WhatsApp bez utraty jakości

Jedną z największych wątpliwości wielu ludzi jest, jeśli to rzeczywiście możliwe wysyłaj duże pliki lub duże pliki za pomocą WhatsApp, A odpowiedź brzmi: tak.

Chodzi o to, że musisz wiedzieć jak wysyłać ciężkie filmy za pomocą WhatsApp lub w zasadzie jakikolwiek plik, nie jest to wcale skomplikowane, a następnie chcę ci dokładnie pokazać, jak powinieneś to zrobić.

Indeks
 1. Wysyłaj duże pliki za pomocą WhatsApp
 2. Jak wysyłać duże pliki za pomocą WhatsApp
 3. Wyślij film z YouTube za pomocą WhatsApp
 4. Jak udostępniać wideo z YouTube na WhatsApp
 5. WhatsApp, aplikacja z największą liczbą użytkowników
 6. Ale co to jest WhatsApp?
 7. Jakie są ograniczenia WhatsApp?

Wysyłaj duże pliki za pomocą WhatsApp

IS wysyłane pliki mogą być dowolnego typuCzy to pliki Zip lub RAR, a nawet wideo, audio, Word, cokolwiek.

Wadą jest to, że nie można wysyłać plików większych niż 100 MB tą metodą skomentuję.

To wciąż bardzo duża kwota na cokolwiek innego niż wideo i to też jest naprawdę rzadkie wyślij wideo przez WhatsApp która przekracza tę wagę, w takim przypadku wygodnie jest skorzystać z innych usług, aby nie straciły na jakości, ale idziemy krok po kroku.

Jakiś czas temu maksymalna wartość to 15 MB na plik, dziś można przesyłać pliki do 100 MB oczywiście jest to wielki krok.

wysyłaj duże pliki za pomocą WhatsApp

Jak wysyłać duże pliki za pomocą WhatsApp

 • Po otwarciu aplikacji musisz przejdź do czatu gdzie chcesz wysłać plik.
 • Powinieneś Stuknij w przycisk załączania plików, Mam na myśli klip, który jest obok ikony aparatu.
 • Teraz musisz wybrać opcję, która mówi Dokumenty. W tym miejscu spotkasz się lista plików, które możesz wybrać. W takim przypadku musisz wybrać opcję „Wyszukaj więcej dokumentów”.
 • Możesz wybrać, w tym przypadku, plik dowolnego rodzaju czy to wideo, zdjęcia czy jakikolwiek inny dokument, który zapisałeś na swoim urządzeniu lub w chmurze.

A mówiąc o chmurze, na wszelki wypadek Twój plik wideo waży ponad 100 MB, aby zapobiec utracie jakości i nadal możesz go uruchomić na WhatsApp.

Idealnie, najpierw prześlij go na Dysk Google, przesyłając go na Dysk Google, musisz użyć linku, aby go udostępnić, dzięki czemu każdy, kto ma link, może go pobrać w całości i bez utraty jakości.

Jak zobaczysz, metody wysyłania dużych plików za pomocą WhatsApp są bardzo proste, a także głowa dysk Google Bardzo dobrze, ponieważ pozwoli ci to nie tylko udostępniać wideo za pośrednictwem tej aplikacji, ale ten sam link może być udostępniany komukolwiek chcesz i gdziekolwiek chcesz.

Wyślij film z YouTube za pomocą WhatsApp

Jeśli weźmiemy to pod uwagę Whatsapp dla większości użytkowników główna aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych które mamy pod ręką w tych czasach.

A z drugiej strony YouTube to najbardziej znana platforma wideo na świecie, Oczywiście będziemy chcieli ich używać prawie w tym samym czasie.

Musisz wiedzieć, że w ten sposób jednym z najpopularniejszych samouczków, o które zwykle pytają nas użytkownicy, jest jak wysłać wideo z YouTube'a za pomocą WhatsApp, więc wygodnie jest dla nas dodać te informacje również do tego samouczka.

W tym sensie pierwszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że jeśli chodzi o naukę publikowania wideo z YouTube na WhatsApp, możliwe przyczyny tego są różne i zróżnicowane, ponieważ jest to krok po kroku z pewnością zadowoli wielu użytkowników.

Właściwie dzięki tej procedurze musisz wziąć to pod uwagę, nauczysz się udostępniać tak wiele teledysków, podobnie jak inne związane z najlepszymi przepisami na świecie, jakaś ciekawostka itp.

Poza tym nie jest to tak prawdziwe w przypadku wielu użytkowników WhatsApp Nie masz pojęcia, jak przesłać film na YouTube, widząc najpopularniejszego komunikatora na świecie dla wszystkich swoich znajomych.

Kontynuacja nauczymy Cię wszystkich kroków których musisz przestrzegać, chociaż pierwszą rzeczą do rozważenia w tego typu przypadkach jest to, że musisz to zrobić Aplikacja YouTube, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł kontynuować.

Jak udostępniać wideo z YouTube na WhatsApp

Po zainstalowaniu aplikacji YouTube kolejną rzeczą, którą musisz zrobić, jest znajdź film, do którego chcesz go wysłać ze swoim partnerem, przyjaciółmi, rodzicami lub kimkolwiek. Zobaczysz wtedy strzałkę pojawiającą się na nim, w Udostępnianiu, oraz menu z różnymi opcjami.

Wybieramy WhatsApp, ponieważ chcemy to wysłać w ten sposób, a kiedy już to zrobisz, pokaże Ci różne dostępne kontakty i grupy, więc będziesz musiał wybrać, który najbardziej Ci się podoba.

Musisz jednak wiedzieć, że osoba lub grupa innych osób jest zwykle w stanie to zobaczyć natychmiast zależy to od wielu czynników, które należy wziąć pod uwagę, na przykład ile ważyć w filmie lub pojemność sieci internetowej, z którą jesteś w tym momencie połączony.

W każdym razie jest to proces, który obejmuje najprostszy sposób Udostępnianie filmów na YouTube za pośrednictwem WhatsApp, więc nie powinieneś przestawać myśleć, kiedy chcesz to zrobić krok po kroku.

WhatsApp, aplikacja z największą liczbą użytkowników

Poważnie, WhatsApp to aplikacja, z której korzysta więcej użytkowników Na całym świecie, za zgodą tych instalowanych domyślnie na urządzeniach mobilnych z Androidem, ma ponad miliard aktywnych klientów miesięcznie.

W rzeczywistości największa platforma do obsługi wiadomości błyskawicznych na świecie przejęła Facebooka w lutym 2014 r za około 19 miliardów dolarów.

WhatsApp to aplikacja dla milionów użytkowników

I tak, ta liczba może wydawać się dla nas trochę wysoka, ale nie możemy nie wspomnieć, że Mark Zuckerberg i firma szczegółowo wiedzieli, Potencjał WhatsApp, dlatego nie wahałeś się zapłacić takiej kwoty.

Odkąd stał się częścią Facebooka, popularność WhatsApp, jest coraz częściej pobierany i instalowany na telefonach komórkowych różnych firm; Nadal poprawiał swoje osiągi i właściwościi oczywiście w ten sam sposób kontynuował odzyskiwanie użytkowników.

Z drugiej strony, poza tym, co robi, ma kilka bardzo specyficznych funkcji, o których mówimy w naszych sztuczkach i za każdym razem, gdy WhatsApp jest aktualizowany.

Trzeba przyznać, że to chyba najciekawsza wiadomość, jaka pojawiła się ostatnio w związku z tą aplikacją nie kosztuje już 1 dolara rocznie widzieli wcześniej w ich wiadomościach.

Chociaż prawdą jest również, że większość użytkowników nigdy nie skończyła niczego z tej usługi, teraz oficjalnie za darmo.

Ale co to jest WhatsApp?

Jeśli od lat używasz WhatsApp do komunikacji, to pytanie może wydawać się głupie, ale prawda jest taka, że ​​WhatsApp narodził się z myślą, że możemy uzyskać do niego dostęp komunikator internetowy co pozwala nam na zawsze zapomnieć o klasycznych wiadomościach tekstowych, dzięki czemu możemy komunikować się przez dowolną obsługiwaną przez nas sieć, czy to WiFi, 3G czy 4G LTE.

Oczywiście, chociaż prawdą jest, że jest ich wiele aplikacje do czatu lub inne komunikatory lubić do WhatsApp, Nie możemy pomóc, ale pamiętajmy o tym, kiedy mówimy o najbardziej znanych dostępnych.

W tej chwili ten z nas, który korzysta z WhatsApp, ma szansę Wysłać przez nią audio, krótkie filmy, obrazy, zdjęcia, itp., nawet w przypadku plików, które wygenerowaliśmy z tej samej aplikacji.

Nawet WhatsApp jest teraz krok po kroku aplikacja premium, dla wszystkich, którzy kochają prowadzić rozmowy grupowe.

Ponieważ pozwala nam nie tylko na pokolenie duże rozmowy do 100 osób, ale też szybką możliwość przesłania powyższych plików i dokumentów.

Ponadto jest wielu, którzy używają tej aplikacji korzystać z usługi rozmów wideoSłuży nawet do organizowania spotkań biznesowych, a także do bardziej osobistej komunikacji między członkami rodziny, zwłaszcza gdy nie ma ich w pobliżu.

czatuj z WhatsApp

Jakie są ograniczenia WhatsApp?

Cóż, jest ich wiele Mocne strony WhatsApp, a jednak nie możemy kontynuować bez rozważenia niektórych jego ograniczeń.

Na przykład w tej chwili nie można wysyłać zbyt ciężkich filmów, czyli w zasadzie każdy, który przekracza 100 MB.

Co oznacza, że ​​nagrywanie dowolnym nowoczesnym telefonem komórkowym w jakości HD nie jest warte pół minuty wideo, bo tylko dwie minuty to około 200 MB.

WhatsApp jest odtąd tym, co robi, na wypadek, gdybyśmy chcieli wysłać wideo znacznie cięższe niż ograniczenia samej aplikacji lub skompresować jego zawartość, ale aby to osiągnąć, musi zmniejszają również jakość wizualną tych.

Coś podobnego dzieje się, gdy mówimy również o obrazach typu HD, dlatego spodziewamy się, że polityka firmy w pewnym momencie ulegnie zmianie w tym zakresie.

Z tego powodu wiele osób do pracy lub rozrywki musi wysyłać inne filmy o rozmiarze ponad 100 MB do innych filmów, lub pobierz inne aplikacje komunikatory internetowe, które są znacznie bardziej elastyczne pod tym względem.

Możesz także przesłać filmy do YouTube za pośrednictwem tej aplikacji, a następnie wyślij ten sam link do wszystkich kontaktów WhatsApp, co jest oczywiście bardzo irytujące w porównaniu do bezpośredniego wysyłania wideo.

Jeśli zrobiłeś to, przesyłając wideo do YouTube, musisz wiedzieć, że istnieje opcja pozostań całkowicie niewidoczny, aby tylko osoba, która otrzymała odpowiedni link, mogła go zobaczyć.

Jakiekolwiek inne pytania, jak zawsze mówimy, po prostu musisz nie zostawiaj nam komentarza abyśmy mogli Ci pomóc i jak najszybciej ją wyczyścić.

Czy udało Ci się wysłać film z YouTube'a przez WhatsApp krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up