Jak wyprodukować lub sformatować zablokowanego iPada i móc go przywrócić?

iPad to urządzenie wyprodukowane przez firmę Apple, która bez wątpienia jest jedną z największych i najbardziej znanych korporacji produkujących urządzenia elektroniczne na świecie. Dlatego ich urządzenia muszą być sprzedawane w dobrej jakości, aby kupujący mogą zainteresowanie na tym urządzeniu przenośnym.

Nawet przy wszystkich kontrolach jakości, które firma Apple musi i robi, ich telefony i tablety mogą zawierać błędy i błędy. Istnieją system bezpieczeństwa umożliwienie użytkownikowi zablokowania urządzenia w przypadku kradzieży, kradzieży lub zagubienia.

W tym artykule pokażemy, dlaczego jest zablokowany i jak możesz odblokować iPada, ponieważ jest zablokowany z różnych powodów. Musisz pamiętać, że koniecznie musisz znać wersję iOS swojego iPhone'a, iPada, iPoda, MAC i jak ją zaktualizować oraz mieć urządzenie, aby nie mieć problemów lub wiedzieć, na czym polega problem.

Indeks

  Odblokuj iPada, który jest zablokowany na logo Apple

  Może być po zakończeniu "ucieczka z więzienia" na urządzeniu, gdy wersja IOS iPada zostanie zaktualizowana lub dane zostaną przywrócone za pomocą Kopia zapasowa iTunes, podczas resetowania urządzenia itp. Ale naprawdę ważne pytanie brzmi, co się dzieje, gdy logo? Apple jest widoczne na ekranie i czy to nie wychodzi stamtąd?

  Cóż, po włączeniu urządzenie weryfikuje swój obwód logiczny, pamięć systemową i inne obwody, które składają się na urządzenie w ten sposób. Na później włącz go normalnie i odpowiednio przetworzyć procesor i jego komponenty w części wewnętrznej.

  Podczas wszystkich powyższych czynności pojawia się logo Apple, dzięki czemu funkcje urządzenia rozpoczynają się bez zauważenia. Gdy iPad nie wychodzi poza logo Apple jest dlatego, że coś jest nie tak w procesie uruchamiania, teraz zobaczymy kilka rzeczy, które sprawią, że tak się stanie.

  Jeśli wszystko, co musisz zrobić, to zdalnie zarządzać iPadem, to aby zdalnie zweryfikować, co tam masz, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to dowiedzieć się, jak korzystać z pilota iPada, iPhone'a lub iPoda z komputera lub z MAC, w prosty sposób.

  czas odblokowania ekranu

  W ten sposób możesz odblokować iPada, który nie jest skomplikowany

  Ucieczka z więzienia

  Jailbreaking to proces, który zmienia oprogramowanie, usuwając i dając wiele ograniczeń iOS pełna kontrola nad swoim urządzeniem.

  Kiedy osiągniesz te limity, dajesz aplikacjom łatwiejszy dostęp do systemu operacyjnego, co ostatecznie sprawia, że ​​iPad nie idzie dalej. Logo Apple.

  Aktualizacja systemów IOS

  Podczas aktualizacji systemu operacyjnego otwiera się nowa ścieżka do wprowadzania nowych danych do systemu, co może powodować problemy. Niektóre oprogramowanie zabezpieczające, wadliwe porty USB i kable mogą zakłócać transfer danych i Przesłano aktualizację systemu iOS.

  Co jest najbardziej prawdopodobne, gdy dane są przesyłane z komputera na iPada lub gdy pobierasz dane z iTunes na swoje urządzenie. W związku z tym proces przesyłania danych może spowodować zablokowanie logo Apple i IPad nie uruchamia się sam.

  Możesz więc ustawić iPada, gdy pozostanie na logo Apple

  Istnieje kilka sposobów na odblokowanie iPada, tutaj pokażemy Ci kilka, abyś mógł spróbować niektórych, aby zapisać swój wartościowe urządzenie.

  Uruchom ponownie iPada za pomocą dwóch przycisków

  1. naciśnij przycisk "Moc" i przycisk start w tym samym momencie przez 10 sekund.
  2. Logo zniknie na minutę i wróci natychmiast.
  3. Przestań naciskać przyciski, gdy logo jest widoczne.

  Przywróć iPada za pomocą iTunes

  1. Musisz wyłączyć swoją część iPada.
  2. Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB i otwórz je iTunes.
  3. Następnie naciśnij przycisk Start.
  4. Gdy zobaczysz logo iTunes, przestań naciskać przycisk Start; iPad przejdzie w tryb odzyskiwania, więc możesz odblokować Twoje urządzenie.

  Jednym ze szczegółów tej metody jest to, że dane na iPadzie zostaną usunięte podczas przywracania urządzenia, a dane zawarte w kopia iTunes.

  Może też wywołać nostalgię zresetuj iPada i bez umieszczania wszystkich treści od początku do końca, mamy na to rozwiązanie.

  Odzyskaj dane iPada za pomocą Aiseesoft Fonelab

  Pokaz „Aiseesoft Fonelab” Ułatwia pobieranie kopii zapasowych i pomaga prawidłowo zainstalować je na iPadzie.

  specjalistyczne urządzenie sterujące programem

  1. Instalacja „Aiseesoft Fonelab” na Twoim komputerze.
  2. Otwórz Fonelab i kliknij „odzyskaj plik kopii zapasowej Icloud” wprowadź swoje konto Icloud i wybierz utworzyć kopię zapasową czego potrzebujesz.
  3. Po pobraniu kopii zapasowej kliknij "Rozpocznij analizę" aby przeskanować kopię zapasową w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania.
  4. Po kilku minutach program wyświetli Twoje dane na ekranie, następnie wybierz akta chcesz zaoszczędzić.
  5. Aby zakończyć, kliknij "poprawa" i wybierz folder, w którym mają zostać zapisane odzyskane pliki.

  Po kilku sekundach dane zostaną zapisane na Twoim komputerze więc możesz przenieść je na iPada. Jako ostatni królik możemy stwierdzić, czy problem nadal występuje, udaj się do eksperta, ponieważ sprzęt lub oprogramowanie może być przyczyną problemu.

  Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to nauczyć się zdalnie sterować iPadem, iPhonem lub iPodem z komputera lub z MAC, w prosty sposób

  Albo możesz zrobić twardy reset na iPadzie, bo może w ten sposób znów zadziała, najlepiej jest mieć krok po kroku, aby jakieś problemy Po zresetowaniu urządzenia z systemem iOS również zostawisz je nowe.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej