Jak wygodnie robić zdjęcia paszportowe lub paszportowe z białym tłem z telefonu komórkowego?

Niejednokrotnie, zwłaszcza gdy wykonujemy różnego rodzaju zabiegi, okazuje się, że będziemy potrzebować naszych zdjęć, ale nie tylko wszelkich, ale tradycyjnych małych kwadratów, zdjęć paszportowych, zdjęć paszportowych. To zaskoczyło wiele osób Jak zrobić zdjęcia paszportowe lub paszportowe z telefonu komórkowego?.

Oczywiście możemy udać się do dedykowanego im sklepu, ale w czasach, gdy telefony komórkowe są wyposażone w niemal profesjonalne aparaty, płacenie za to wydaje się mylące.

Oczywiście, żebyśmy mogli robić zdjęcia paszportowe z naszego smartfona, musimy się tego nauczyć, o czym na szczęście musimy wspomnieć w środowisku operacyjnym Android możemy znaleźć sporo ciekawych opcji gdy otrzymasz zdjęcia paszportowe lub zdjęcia paszportowe.

W tym miejscu możemy powiedzieć, że w tej chwili istnieją różne aplikacje do edycji zdjęć.

Pewnie, mówimy o aplikacji jako Photo ID Studio Paszport Został specjalnie opracowany, aby nikt inny nie potrzebował pomocy przy robieniu zdjęć paszportowych.

Jedną z zalet tej aplikacji nad innymi jest to, że dostosowuje się do potrzeb różnych krajów, ponieważ nawet jeśli jej nie znasz, nie wszystkie zdjęcia paszportowe są używane w tym samym rozmiarze.

Indeks
  1. Jak zrobić zdjęcia paszportowe lub paszportowe w Passport Photo ID Studio?
    1. Niestandardowe rozmiary również z Passport Photo ID Studio
    2. Więcej szczegółów na temat Photo Passport ID Studio do robienia zdjęć paszportowych lub paszportowych
  2. Kluczowe cechy Passport Photo Recognition Studio
  3. Jak wydrukować zdjęcia?

Jak zrobić zdjęcia paszportowe lub paszportowe w Passport Photo ID Studio?

Co do reszty, obsługa aplikacji takiej jak Passport Photo ID Studio jest naprawdę prosta, bo otwierając ją otrzymujemy wszystkie elementy, które są częścią dowolnej aplikacji fotograficznej.

Cechą charakterystyczną tej aplikacji jest to, że bardzo łatwo jest złapać połów, a jak tylko to zrobimy, będziemy musieli wybrać rozmiar zdjęcia paszportowego, który będzie zależał od naszego kraju pochodzenia, jak powiedzieliśmy.

Kiedy wybieramy rozmiar zdjęcia, mile zaskakuje nas również to, że różne opcje są oznaczone według krajów, a nie rozmiarów, dzięki czemu oszczędzamy się przed pójściem do Google, aby później zobaczyć, jakie są pomiary. kraj.

Aby podać przykłady, możemy zobaczyć, że w Stany Zjednoczone to 5x5 centymetrów, Hiszpania 3x4 centymetry, a Argentyna 3,8x3,8 centymetra przytoczyć konkretne przypadki.

Niestandardowe rozmiary również z Passport Photo ID Studio

Teraz prawdopodobnie nie szukamy tradycyjnego zdjęcia paszportowego lub dowodu tożsamości ze zdjęciem, ale potrzebujemy konkretnego rozmiaru, który nie jest dostępny w aplikacji.

Narzędzie do studia fotograficznego z paszportem na Androida

Cóż, prawda jest taka, że ​​nie masz się o co martwić, myśląc o tym możemy użyć ręcznej opcji rozmiaru, na przykład, aby określić rozmiar w trybie DNI, 2,5x3,2 centymetra.

Więcej szczegółów na temat Photo Passport ID Studio do robienia zdjęć paszportowych lub paszportowych

Okej, oficjalnie odsłoniliśmy tam Passport Photo ID Studio i nie możemy nie wspomnieć o niektórych mocnych stronach tej aplikacji, na przykład co się dzieje, gdy wybraliśmy wymiary zdjęcia.

W tym momencie otrzymujemy kilka dobrych sugestii w tym zakresie, takich jak zawsze szukanie pełnego białego tła lub pozbycie się świateł, które mogłyby sprawić, że niektóre irytujące odcienie będą częścią obrazu. Odległość między twarzą a białym tłem również nie powinna być zbyt ważna.

Mając już wszystkie poprzednie punkty, nie pamiętamy, kiedy wszystko jest gotowe, zdjęcie jest bardzo łatwe do zdobycia z Passport Photo ID Studio, ponieważ wystarczy nacisnąć Start.

Jeśli tak, Passport Photo ID Studio wskaże Ci rodzaj koła, w którym musisz umieścić interesujący Cię fragment zdjęcia i oczywiście musi on mieć twarz i włosy. Aby zdjęcie było poprawne, będziemy musieli wypełnić kółko tymi podstawowymi informacjami.

Gdy dana osoba znajdzie się w pozycji, której wymaga zdjęcie, następnym krokiem jest: przeanalizuj różne dodatkowe funkcje aplikacji, ponieważ guziki po bokach na pewno przyciągną Twoją uwagę.

Są one szczególnie przydatne, ponieważ pozwalają na włączenie lub wyłączenie doświetlenia lampą błyskową podczas robienia zdjęcia, czy wybór między aparatem do selfie lub aparatem głównym, choć zawsze polecamy tę drugą opcję ze względu na lepszą rozdzielczość.

wniosek o zdjęcia paszportowe

Zakładając, że zdjęcie zostało już zrobione za pomocą Passport Photo ID Studio, następną rzeczą do zrobienia jest zapisanie go – o ile będziemy zadowoleni – wystarczy kliknąć opcję Zapisz, która się tam pojawi . Wtedy będziemy mieli okazję skorzystaj z kilku innych funkcji tej aplikacjiw tym te, które umożliwiają udostępnianie zdjęcia, jego edycję, a nawet drukowanie.

Kluczowe cechy Passport Photo Recognition Studio

Lepiej poznać szczegóły każdej z tych funkcji Passport Photo ID Studio musimy zacząć od stwierdzenia, że ​​możemy zmienić jasność z opcji Edytuj, przybliżyć konkretny obszar zdjęcia w kadrze. Jeśli chcesz przesunąć go w jedną lub drugą stronę, musisz wiedzieć, że najpierw konieczne będzie powiększenie, ponieważ wygląda na to, że jest już na pełnym ekranie.

Jednym z nich jest prawy górny przycisk klucze do działania Passport Photo ID Studio jako aplikacja, ponieważ zbliżając się do niej, możemy uzyskać opcje takie jak zapisanie wyniku, usunięcie go, obrócenie, udostępnienie obrazu itp.

Następnie, jeśli tego chcesz, możesz również wygenerować grupę zdjęć w Passport Photo ID Studio, ponieważ po przejściu do opcji drukowania pojawi się 6 zdjęć, które możemy ponownie zapisać na telefonie komórkowym za pomocą tego szczęśliwego prawego przycisku.

Z drugiej strony musimy wziąć pod uwagę, że główne menu Passport Photo ID Studio Jest też wiele opcji, które powinniśmy rozważyć, podobne do tych związanych z różnymi rodzajami korekt.

Różne rodzaje ustawień pozwolą nam zmienić katalog, w którym będą zapisywane zdjęcia, zaimportować zdjęcie z galerii do edycji lub uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju wskazówek dotyczących zdjęć, od tego, jak je zrobić, aby wyniki były jak najlepsze , dopóki nie zobaczą zdjęć. Zdjęcia zrobione.

Jeśli potrzebujesz aplikacji do makijażu, aby wyglądała na łatwiejszą do zarządzania na zdjęciu, istnieje kilka innych, które są do tego doskonałe.

Jak wydrukować zdjęcia?

Bardziej prawdopodobne niż nie w tym momencie, interesuje Cię możliwość wydrukowania zrobionych zdjęć za pomocą Passport Photo Recognition Studio i oczywiście aplikacja jest specjalnie do niego przygotowana.

W rzeczywistości, jeśli chcemy wydrukować grupę zdjęć, możemy to zrobić Google Cloud Print lub kopiując je do komputera i przechodząc do opcji drukowania z urządzenia.

Jeśli zauważyłeś pewne szczegóły, zanim będziesz musiał je poprawić, ale nie masz czasu na zrobienie kolejnego zdjęcia, zalecamy edycję go za pomocą aplikacji do usuwania osób lub obiektów z własnego smartfona.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up