Jak włączyć telefon bez użycia przycisku

Często zdarza się, że telefony komórkowe, telefony komórkowe lub tablety zawodzą po włączeniu, przez co nie można włączyć urządzenia. W większości Sprawa, najlepszym rozwiązaniem jest zmiana kluczaale czasami ten przycisk jest lutowany bezpośrednio na płytce logicznej urządzenia, podczas gdy inne idą z flexem, oczywiście w przypadku flexu jest znacznie łatwiej i szybciej naprawić, poza tym jest mniej drogi. Ale jeśli nie możesz znaleźć wymiany przycisku zasilania, jak możesz? Włącz telefon bez wyłącznika zasilania?, tutaj się dowiemy.

Indeks
  1. Włącz telefon bez wyłącznika zasilania
  2. Włącz telefon z debugowaniem USB

Włącz telefon bez wyłącznika zasilania

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to podłączyć telefon do ładowarki na wypadek rozładowania telefonu. Czasami przycisk zasilania blokuje się i dlatego nie można go nacisnąć. Jeśli tak, to jest to coś bardzo taniego, bo po naciśnięciu można to zrobić Tryb odzyskiwania, a następnie uruchom ponownie telefon.

Aby to zrobić, musi pozostać naładowany, aż osiągnie 10% baterii, a następnie wyciągnąć wtyczkę i szybko naciśnij przycisk zmniejszania głośności i bądź w domu!jeśli to nie zadziała, zrób to samo, ale z podgłośnij, możesz ponownie podłączyć ładowarkę.

Włącz telefon z debugowaniem USB

Wysoce zalecaną opcją jest to, że jeśli opcja debugowanie USB Jest aktywowany w telefonie, możesz go aktywować za pomocą poleceń ABD, bardzo łatwo, ale ta opcja musi być aktywowana.

To bardzo skuteczne rozwiązanie, które zostało przetestowane na nich wszystkich Samsung Galaxy i Galaxy Tab którzy mają uszkodzony wyłącznik zasilania. Aby skorzystać z tej metody, musisz wykonać następujące czynności:

1.- Upewnij się, że telefon ma co najmniej 10% baterii, w przeciwnym razie ładuj go przez chwilę.

2.- Mieć kabel USB, najlepiej oryginalny dla twojego urządzenia.

3.- Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Przed podłączeniem telefonu lub tabletu do uszkodzonego wyłącznika zasilania, Musisz przytrzymać przycisk home bez zwalniania go i podłączyć urządzenie do komputeraaż pojawi się pierwszy ekran Samsunga.

To najlepszy sposób na zrobienie tego Włącz telefon bez wyłącznika zasilaniaszczególnie w przypadku telefonów komórkowych Samsung i wszystkich innych markowych urządzeń, o ile mają problemy z tym przyciskiem.

Odblokuj telefon klawiszem głośności

Jednym z ciekawszych wynalazków w tego typu sytuacji jest korekta przycisku zasilania w celu odblokowania głośności, jaką posiada aplikacja o tej samej nazwie., i pozwalają nam mieć konfigurację inną niż zwykle. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że dzięki tej aplikacji będziesz mógł ustawić inne niż zwykłe przyciski do włączania smartfona.

W szczególności możesz użyć tej aplikacji do odblokowania telefonu bez użycia przycisku zasilania, co jest idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji. Dodatkowo możemy również skorzystać z tej sztuczki, aby w dowolnym momencie wyłączyć urządzenie lub jego ekran. Wystarczy dodać notatkę, która kliknie, aby wyłączyć terminal.

Oczywiście, aby cieszyć się tą aplikacją, musisz ją najpierw pobrać i zainstalować, co możesz zrobić bezpośrednio z tego linku, całkowicie za darmo i bezpiecznie. Po pobraniu musisz zdawać sobie sprawę z jego opcji dostosowywania, które są różne i dlatego Możesz także uzyskać dostęp do możliwości włączania i wyłączania telefonu bez przycisku zasilania.

Kup iKey

Jeśli powyższe nie zostanie wyczerpane, wiesz, że ostatnio w różnych sklepach fizycznych i wirtualnych możemy znaleźć przyciski specjalnie wykonane przez programistów, które znajdują się w gnieździe słuchawkowym telefonu komórkowego i które możemy skonfigurować tak, jak lubimy najbardziej. W rzeczywistości jednym z głównych zastosowań jest wymiana wyłącznika zasilania..

Jeśli nie chcesz kupować nowego telefonu komórkowego, ta sztuczka jest niezwykle łatwym sposobem na zapomnienie o problemach, symulując przycisk zasilania w najprostszy możliwy sposób. Oto niektóre z najlepszych opcji włączania telefonu komórkowego, gdy przycisk zasilania nie działaale jeśli masz jakąś inną wskazówkę, prosimy o pozostawienie jej w komentarzach.

Inne podobne zapytania, które wielu czytelników zadało nam na te tematy Dotyczą one: jak włączyć telefon bez przycisku zasilania Samsunga, jak włączyć telefon bez przycisku zasilania Alcatela, jak włączyć telefon bez przycisku zasilania Androida, jak włączyć telefon bez przycisku zasilania Przycisk zasilania LG, jak to włączyć Włącz telefon komórkowy bez niebieskiego przełącznika zasilania, włącz telefon komórkowy z komputera, jak włączyć telefon komórkowy bez przełącznika zasilania telefonu komórkowego lub jak naprawić przełącznik zasilania telefonu komórkowego. Jeśli masz dodatkowe pytania na ten temat, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jeśli potrzebujesz przycisku Home do zablokowania ekranu telefonu komórkowego i to nie działa, nie martw sięponieważ istnieje aplikacja, która pozwala utworzyć wirtualny przycisk blokady, To jest Blokada ekranu i możesz go pobrać w tym współpracownik. Jest to bardzo wygodne i pomaga w korzystaniu z telefonu komórkowego, zwłaszcza jeśli Cię to kosztuje Włącz telefon bez wyłącznika zasilania.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up