Jak wejść i zalogować się za pomocą poczty Ymail, Yahoo i Yahoo Mail w kilka minut

Yahoo to jedna z najpopularniejszych usług pocztowych na świecie. Chociaż stracił użytkowników od czasu pojawienia się Hotmaila i Gmaila, w rzeczywistości wciąż są miliony ludzi na całym świecie, którzy nadal ufają firmie w zakresie zarządzania i wysyłania swoich e-maili.

Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników Ymaila, możeszUczestniczym w tym samouczku, aby dowiedzieć się, jak rejestrować posty Yahoo, szybka i prosta procedura, dzięki której możesz zacząć czytać i wysyłać wiadomości e-mail do znajomych na całym świecie w zaledwie kilku krokach.

W przypadku platform e-mail wielokrotnie wspominaliśmy, że na rynku mamy różne giełdyKażda z nich bardzo ciekawa i każda ma swoje atuty.

Podczas gdy większość społeczeństwa pozostaje przy Google Gmail i wielu innych z Microsoft Outlook, w tym przypadku chcemy się zatrzymać Opcja poczty e-mail Yahoo.

Ogólnie, Poczta Yahoo jest łatwiejsza niż konkurenci i mamy jedno z wyjaśnień, dlaczego ma tak dużą liczbę użytkowników, mimo że nie jest najpopularniejszy.

Niektóre elementy lub treści zostały dodane do tej Witryny jako Odpowiedzi Yahoo Pewnie nie są dostępne u ich głównych konkurentów rynkowych, takich jak Gmail czy Outlook.

W tej chwili chcemy zatrzymać działanie Yahoo Mail, aby użytkownicy z problemami z dostępem mieli dostęp do systemu to unikaj tych niedogodności na zawsze.

Teraz, jeśli nie masz konta e-mail w yahoo teraz czytaj dalej ten artykuł i postępuj zgodnie z instrukcjami, których uczymy, a za chwilę będziesz mógł zacząć korzystać z usługi poczty e-mail Yahoo.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to rozpocząć ten bardzo szybki i łatwy proces, który zajmuje tylko kilka minut, Wyjaśnimy to szczegółowo poniżej.

pola logo yahoo

Indeks

  Jak Yahoo! tworzyć po hiszpańsku?

  Yahoo to strona internetowa, która działa od dawna i jest jedną z najczęściej odwiedzanych. Jednym z powodów jego sukcesu jest to, że udało się zebrać informacje, które są bardzo interesujące dla użytkowników, uzyskaj odpowiednią miarę między ważniejszymi i mniej istotnymi informacjami.

  Repozytorium informacji, które możemy znaleźć w Yahoo, jest ogromne, od już mitycznych sekcji pytań i odpowiedzi po bardziej poważne sekcje, takie jak wiadomości lub Informacje finansowe.

  Ale jak tworzymy? Konto Yahoo?

  Najpierw musisz wejść na stronę Yahoo w języku hiszpańskim. Gdy jesteś na tej stronie, zobaczysz w prawym górnym rogu ekranu ikona e-mail. Kliknij tę ikonę, a otworzy się strona logowania Yahoo!.

  Wszystko, co chcemy zrobić, to zalogować się do Yahoo, temu nie mamy jeszcze konta. Wszystko, czego chcemy, to założyć konto, więc klikamy „Zarejestruj się”.

  wprowadź dane dla yahoo

  Teraz musimy wypełnić formularz ze szczegółami, o które nas pytasz:

  • Nazwa
  • Nazwisko
  • Adres e-mail, którego chcesz używać w Yahoo
  • Hasło
  • Numer telefonu
  • Data urodzenia
  • Płeć (opcjonalnie)

  Po wypełnieniu formularza kliknij "Kontynuuj". Teraz sieć jest po to, by zadawać nam pytania wpiszmy kod weryfikacyjny że mają wysłać nas na nasz telefon.

  Kliknij "Wyślij mi kod".

  Wprowadzamy kod weryfikacyjny dotarliśmy do telefonu komórkowego i kliknij "Sprawdź ".

  Zamierzam pokaż wiadomość co sugeruje, że jesteśmy teraz dumnymi właścicielami nowego konta Yahoo.

  Klikając przycisk „Rozpoczynamy”, uzyskujemy dostęp do naszego profilu i możemy teraz cieszyć się wszystkimi częściami sieci z naszego spersonalizowanego profilu.

  Jeśli podoba Ci się Yahoo, możesz cieszyć się nim na wiele różnych sposobów, nie tylko przez pocztę e-mail możesz pobrać Yahoo Messenger w telefonie komórkowym aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych, która zaskoczy Cię w bardzo pozytywny sposób.

  Gdy Twoje konto e-mail Yahoo.es będzie w pełni funkcjonalne, nadejdzie czas dla Ciebie pamiętaj o różnych sposobach logowania się z dowolnego miejsca.

  Teraz, gdy mamy już nasz profil, my też możemy zacznij korzystać z poczty Yahoo, przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych w tej chwili.

  Tak to jest wpisz Yahoo po hiszpańsku, możesz to zrobić w bardzo prosty sposób.

  dostęp do ekranu e-mail yahoo

  Jak zalogować się do poczty Yahoo?

  Zaloguj się i poznaj wszystkie szczegóły konta

  Ponieważ jesteś zarejestrowany w Yahoo, możesz zacząć od kilku kroków wysyłaj e-maile ze swojego konta Ymail. Ponadto ciesz się wszystkimi treściami, które ten portal ma do zaoferowania, uzyskując do niego dostęp w następujący sposób:

  Pierwsza rzecz do zrobienia wejdź na główną stronę internetową na https://es.yahoo.com.

  Tam musimy wybrać opcję „E-mail”, a jest zwykle identyfikowany ikoną w postaci okładki w prawym górnym rogu.

  W porządku otwórz konto w Ymail Musimy mieć nazwę użytkownika i hasło, które podałeś na etapie rejestracji.

  Po wprowadzeniu tych dwóch danych potwierdzimy je, naciskając przycisk „Zaloguj” i otworzy się ekran logowania. Tutaj widzimy naszą skrzynkę odbiorczą Ymail.

  Po wejściu zobaczysz, że wszystkie usługi są widoczne na górze strony że Yahoo może nam to zaoferować w tych czasach. Kliknięcie jego ikony przeniesie Cię do odpowiedniej sekcji.

  Jest prostsza alternatywa, który jest dostępny przez przeglądarkę, ponieważ żadne z nich nie są przydatne, od Google Chrome po Operę, przez Mozilla Firefox czy też przez Microsoft Edge.

  warzywa mobilne ręce yahoo post

  Wszystko co musisz zrobić to przejdź do paska adresu, a następnie wpisz adres URL mail.yahoo.com, więc wpisujesz swoją nazwę użytkownika i hasło po otwarciu strony i docierasz do skrzynki odbiorczej.

  Po załadowaniu nowej strony zobaczysz to na ekranie widoczne są dwa paski informacyjne które musimy wypełnić.

  Pierwszy pod zdaniem „Zaloguj się”, a drugi poniżej, zawierający Musisz najpierw podać swoją nazwę użytkownika, która zawsze musi być wypełniona w @ yahoo.es, a następnie wybrane przez Ciebie hasło, które pozwoli bezproblemowo wejść lub zalogować się.

  Więc możemy teraz uzyskać dostęp do naszego konta e-mail Ymail skąd wysyłamy i odbieramy wiadomości.

  Jeśli jesteś jednym z wielu użytkowników Yahoo, którzy mieli problemy, kiedy dostęp, ponieważ nie pamiętasz danych rejestracyjnychOto kolejna opcja dostępu do konta, gdy nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika.

  skrzynka odbiorcza poczty yahoo

  Jak zalogować się do Ymaila, jeśli nie pamiętam swojej nazwy użytkownika?

  Jeśli Twoja nazwa użytkownika i hasło do Ymaila nie zostały wprowadzone, Możesz go odzyskać, klikając przycisk „Nie mogę uzyskać dostępu do mojego konta”. Pojawi się okno z zestawem opcji opisujących trudności, jakie możesz napotkać w dostępie do swojego konta. Wybierz ten, który odpowiada Twojemu problemowi.

  Jeśli zapomniałeś swojej nazwy użytkownika, system Ymail poprosi Cię o alternatywny e-mail aby wysłać Ci nową nazwę użytkownika i hasło.

  Musisz potwierdzić swoją tożsamość, odpowiadając na kluczowe pytanie lub potwierdzając skonfigurowany alternatywny adres e-mail. W ten sposób Poczta Yahoo upewnij się, że jesteś właścicielem konta że chcesz go odzyskać.

  Jedną z zalet Ymaila i innych usług pocztowych jest to, że sposoby uzyskiwania dostępu i pobierania kont są podobne. Ułatwia to procedurę podczas wprowadzania do dowolnej usługi poczty e-mail.

  magenta tło nad yahoo

  Yahoo Mail ma miliony aktywnych użytkowników i wielu z nich codziennie uzyskiwać dostęp do swojego konta e-mail aby sprawdzić nowe wiadomości.

  Jeśli chcesz zalogować się do Ymaila, ale nie pamiętasz procedury lub chcesz zmienić konto e-mail, ale nie wiesz, jak działa Yahoo, teraz możesz Wykonaj te szybkie kroki, aby zalogować się do Ymaila.

  Zalogowanie się na konto Yahoo nie zajmie Ci więcej niż kilka minut, które oferuje bezpłatne miejsce na Twoje załączniki. Łatwy, szybki i wysoce zalecany dla nadal w pełni korzystać z usług w sieci.

  W każdym razie też są teraz inne bardzo ciekawe opcje, podobnie jak ta, która pozwoli nam zalogować się do poczty Yahoo z naszego telefonu komórkowego, wystarczy pobrać oficjalną aplikację Yahoo ze sklepu Google Play lub z tego linku.

  Czy pomyślnie zalogowałeś się do Yahoo! Powiedz nam, jakie było Twoje doświadczenie.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej