Jak wejść i skonfigurować konto e-mail Movistar na moim telefonie komórkowym?

Jeśli myślisz o korzystaniu z telefonu komórkowego Movistar do zarządzania kontem e-mail, to jest dobry moment, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować telefon komórkowy. Movistar e-mail polega na przekształceniu telefonu komórkowego w system online do odbierania, usuwania, wysyłania i zarządzania wiadomościami e-mail z Twojego konta. To prosta procedura, ale konfiguracja może być na początku trochę trudna.

Ponadto firma Movistar stał się bardziej wszechstronny, od niedawna oprócz telefonii zaczęła świadczyć różne usługi. Podobnie jak w przypadku konfigurowalnych routerów Wi-Fi.

Nie wspominając o dużej liczbie opracowanych sztuczek, takich jak między innymi konfiguracja APN, aby uzyskać bezpłatny internet. Teraz jeśli chcesz aby dowiedzieć się więcej o e-mailach Movistar, czytaj dalej artykuł.

Indeks
 1. Jak korzystać z poczty e-mail Movistar?
 2. Jak używać i konfigurować pocztę Movistar Empresas?
 3. Jakie są szczegóły konfiguracji poczty e-mail Movistar z mojego telefonu komórkowego?
 4. Jak skonfigurować serwer poczty przychodzącej Movistar POP3?
 5. Kroki konfiguracji serwera poczty wychodzącej Movistar SMTP
 6. Jak skonfigurować pocztę Movistar z protokołem IMAP?
 7. Jakie są główne różnice między protokołami POP3 i IMAP — przychodzącymi protokołami poczty e-mail?
 8. Jakie systemy operacyjne obsługuje ta funkcja?
 9. Czy istnieją rozwiązania problemów z konfiguracją poczty e-mail Movistar?
 10. Dlaczego pojawiają się te problemy?

Jak korzystać z poczty e-mail Movistar?

Obecnie to Usługa została przemianowana na Correo Movistar. Pamiętaj jednak, że firma nie tworzy już nowych kont e-mail. Natomiast ci, którzy już go mają, mogą cieszyć się wieloma interesującymi korzyściami, takimi jak duża ilość miejsca do przechowywania plików w chmurze. Oprócz możliwości słuchania muzyki Spotify.

Jeśli skorzystałeś z usługi telefonicznej stosunkowo niedawno, nie będziesz aby móc zarejestrować się w Correo Movistar. Jeśli jesteś klientem z pewnym stażem, będziesz mógł wprowadzić swój adres e-mail z Correo.movistar.es. Zamiast tego będziesz musiał się zalogować i możesz zacząć z niego korzystać bez żadnego problemu.

Jak używać i konfigurować pocztę Movistar Empresas?

To nie jest dla nic skomplikowanego w konfiguracji poczty e-mail aby móc to wykorzystać? Microsoft Outlook, niezależnie od posiadanej wersji. Prawda jest taka, że ​​to wielka szkoda, że ​​nowi klienci nie mają dostępu do tej dodatkowej usługi, ponieważ jest dobrze zorganizowana, działa świetnie i ma wielką przewagę nad bezpłatnymi usługami e-mail. Ale będziemy musieli się uregulować, przynajmniej od teraz.

Jakie są szczegóły konfiguracji poczty e-mail Movistar z mojego telefonu komórkowego?

Przez wielu uważany za jeden z Najbardziej problematyczne firmy telefonii komórkowej, Movistar pozwala zmienić telefon komórkowy w menedżera konta e-mail. Aby go skonfigurować, zgodnie z oficjalnymi wskazaniami, musimy wprowadzić następujące parametry:

 • Nazwa: gdzie mamy zidentyfikować nazwę, którą chcemy, aby nasze konto e-mail Movistar.
 • Adres e-mail Movistar: kończący się na @ movistar.es.
 • Nazwa użytkownika: która również kończy się na @ movistar.es.
 • Hasło: dodamy hasło, za pomocą którego będziemy mieli dostęp do naszego e-maila Movistar.

kobieta z telefonem komórkowym

Jak skonfigurować serwer poczty przychodzącej Movistar POP3?

Serwer przychodzący to obszar, o którym niewielu wie, dlatego skonfigurować serwer pocztowy Movistar należy wpisać adres pop.movistar.es. Port to 110 i wtedy musimy wpisać typ zabezpieczenia (brak).

Z tymi szczegółami wystarczy umieć znajdź post w naszej skrzynce odbiorczej. Oto jeden sposób, aby to zrobić, drugi sposób to protokół IMAP.

Kroki konfiguracji serwera poczty wychodzącej Movistar SMTP

Adres serwera wychodzącego dla Post Movistar to mailhost.movistar.es. W polu hasła musimy przepisać nasze hasło, ponieważ w polu użytkownika będziemy musieli ponownie użyć naszej nazwy użytkownika i wreszcie w ostatniej sekcji, gdzie jest napisane Port, wpisujemy liczbę 25.

Konfigurując serwer poczty wychodzącej będziemy mogli wysyłać nasze e-maile z naszej skrzynki odbiorczej. Krótko mówiąc, aby skonfigurować konto e-mail, musisz wykonać ogólną konfigurację oraz skonfigurować serwer poczty przychodzącej (odbieranie wiadomości e-mail) i serwer poczty wychodzącej (wysyłanie wiadomości e-mail).

Jak skonfigurować pocztę Movistar z protokołem IMAP?

Drugi sposób na… skonfiguruj pocztę w Movistar odbywa się za pomocą „korzystania z serwera IMAP”. W tym przypadku powtarzamy dane konfiguracyjne, ale zmieniamy port serwera przychodzącego na imap.movistar.es i port 143. Reszta konfiguracji pozostanie dokładnie taka sama.

Od tej konfiguracji możemy zacząć korzystać z naszych urządzeń mobilnych, zarówno i Android jak w iOS pod firmą Movistar kontrolować pracę. Bardzo ważne jest, aby skorzystać z poczty Movistar, ponieważ jest to usługa, za którą wszyscy płacimy w naszej stawce telefonicznej, ale prawie nikt nie korzysta.

W takim razie liczą się nasze pieniądze radzimy zarządzać własnym kontem, nawet jeśli ma skorzystać z narzędzia, które może być alternatywą, gdy nie mamy innego menedżera poczty e-mail.

mężczyzna używający telefonu komórkowego w pobliżu ściany

Jakie są główne różnice między protokołami POP3 i IMAP — przychodzącymi protokołami poczty e-mail?

Używanie takiego czy innego protokołu to kwestia gustu, osobiście wolę IMAP, jest to bardzo nowy protokół. Kiedy konfigurujemy nasz serwer pocztowy dostęp do dowolnego urządzenia podczas pobierania wiadomości e-mail spowoduje to z serwera Movistar. Po pobraniu naszego e-maila możemy go czytać, przesyłać dalej lub usuwać.

Jeśli pójdziemy do innego urządzenie, kiedy pobieramy post, Wrócimy ponownie, aby pobrać już przeczytany post, aby wyglądał tak, jakbyśmy go nie czytali.

Konfigurując ten protokół w naszym e-mailu Movistar, raz pobierać i czytać pocztę na urządzeniu, czy to na telefonie komórkowym, tablecie lub menedżerze poczty e-mail na komputerze i przeczytasz tę wiadomość e-mail, po ponownym pobraniu wiadomości e-mail na innym urządzeniu pojawi się ona jako „przeczytana wiadomość e-mail”.

Tak jak powiedziałem, jeden sposób jest lepszy lub gorszy od drugiego, osobiście otrzymuję dużo e-maili dziennie i czytam je zarówno na telefonie komórkowym, tablecie, jak i na komputerze i to mi się podoba użyj IMAP, aby nie czytać tego samego posta 3 razy dziennie.

Jakie systemy operacyjne obsługuje ta funkcja?

Gdy nasz e-mail Movistar jest skonfigurowany na jeden z dwóch sposobów, możesz używać telefonu komórkowego do poczty e-mail. Movistar to firma telefonii komórkowej o największej obecności na różnych rynkach, w tym hiszpańskim i chilijskim, a jeśli poprawnie skonfigurujemy parametry, skorzystamy z narzędzi dostępnych w telefonii komórkowej Telefónica.

Jest kompatybilny z każdą jego wersją Android i iOS, PC, Mac, iPad, Linux. Wykorzystuje standardowe protokoły, które są kompatybilne z dowolnym urządzeniem.

Czy istnieją rozwiązania problemów z konfiguracją poczty e-mail Movistar?

Jeśli Twój telefon komórkowy nie działa prawidłowo odbierać i wysyłać e-mailes, przejrzyj opcje działania i konfiguracji. Z pewnością będziesz w stanie dojść do punktu, w którym Twój telefon komórkowy ulegnie deformacji i zaczniesz ponownie używać telefonu jako menedżera poczty e-mail.

Najczęstsze problemy Konfiguracja konta e-mail Movistar przebiega w następujący sposób:

 • Wprowadź nieprawidłowe hasło.
 • Zachowaj nazwę serwera e-mail, na przykład wpisz pop3.movistar.es zamiast pop.movistar.es.
 • Przez pomyłkę wpisano port serwera.

Udostępnianie jest normą wejście i wyjście portu lub serwera błędy ortograficzne, a to sprawia, że ​​usługa poczty e-mail po prostu nie działa.

Dlaczego pojawiają się te problemy?

Jak widać, większość problemów zwykle wynika z napisania czegoś złego, tak jest bardzo trudno zawieść pracę Movistar. Ponieważ jest jednym z najsilniejszych. Aby tego uniknąć, musisz dokładnie wprowadzić wszystkie dane, aby uniknąć niedogodności.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up