Jak w prosty sposób zalogować się lub wylogować się z sesji na Twitterze z komputera lub telefonu komórkowego?

Wszyscy wiemy już na Twitterze. Jest to sieć społecznościowa krótkich, szybkich wiadomości. Ideą takiej sieci społecznościowej jest szybki i łatwy przepływ informacji. Miliony ludzi nadal korzystają z Twittera, mimo że kilka lat temu nie było tak.

Świergot zapewnia funkcję bezpieczeństwa, która pomaga wylogować się z konta na wszystkich urządzeniach jednocześnie. Dzięki niedawnemu odnowieniu panelu bezpieczeństwa Twittera dla wszystkich 302 milionów użytkowników.

Możliwość korzystania z sieci społecznościowej konieczne jest posiadanie konta i zaloguj się, a po zakończeniu dokonaj poprawnego zamknięcia, aby zapobiec narażeniu konta i wprowadzeniu jakichkolwiek zmian przez złośliwe osoby.

Coś, co robimy we wszystkich sieciach społecznościowych. Ale nawet dzisiaj wiele osób ma z tym problem. Więc zobaczymy jak się zalogować i wylogować z Twittera prawda, to bardzo prosty sposób.

Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby szybko zbadać zabezpieczenia swoich kont, sprawdzić urządzenia i aplikacje, które są odpowiednie dla Twojego profilu na Twitterze, są tego integralną częścią.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z Twittera, przedstawiamy Ci prezent jak prawidłowo rozpocząć sesję.

To więcej niż jasne, że tego potrzebujesz Utwórz konto w sieci społecznościowej, aby móc korzystać. Jeśli go nie masz, łatwo to zrobić. Wejdź na stronę główną: twitter.com, a następnie poszukaj opcji „Utwórz konto”.

Musisz wypełnić formularz internetowy ze wszystkimi twoimi danymi i muszą to być prawdziwe. Gdy skończysz, Twoje konto będzie gotowe za kilka minut.

Indeks
 1. Jak zalogować się do Twittera?
 2. Jak poprawnie wylogować się z Twittera?
  1. Na stronie Twittera
  2. Możesz wybrać Usuń konto
  3. Wyloguj się za pomocą mobilnego Twittera
  4. Jak odwołać dostęp do aplikacji Twitter na iPhone'a?
  5. Jak się wylogować za pomocą aplikacji na Androida lub Twittera Lite?

Jak zalogować się do Twittera?

Po utworzeniu konta wszystko, co musisz zrobić, to nie loguj się do TwitteraZobaczymy dostępne nam opcje, aby to zrobić.

Zaloguj się z komputera

Opcja, z której najczęściej korzystamy w różnych serwisach lub sieciach społecznościowych, polega na wpisaniu nazwy użytkownika i hasła. Wchodzisz tylko na stronę, Logujesz się, wpisując swoją nazwę użytkownika i hasło.

Jeśli masz problemy z zapamiętaniem, możesz przejść do „Zapomniałem hasła” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby odzyskać swoje konto.

To wcale nie jest skomplikowane i możesz zaloguj się w prosty sposób zapamiętywanie szczegółów we wszystkich prostych. Tam, gdzie są trudne do zapamiętania, zawsze warto je zapisać w miejscu, do którego tylko mamy do nich dostęp.

ekran logowania do Twittera

Zaloguj się do Twittera z aplikacji mobilnej

Obecnie na telefonie komórkowym instaluje się wiele aplikacji społecznościowych. Z serwisów społecznościowych korzysta się częściej z urządzenia mobilnego niż z komputerów, jest to o wiele prostsze i przede wszystkim w sieci społecznościowej, w której chodzi o to, aby publikacje były szybkie i sprawne.

Podczas pobierania aplikacji masz takie same opcje jak na komputerze. Nawet wielu osobom korzystanie z niego na urządzeniach mobilnych wydaje się jeszcze wygodniejsze niż na komputerach.

Użyj innych urządzeń lub usług, aby uzyskać dostęp do Twittera

Możliwe jest logowanie z innych urządzeń, takich jak Smart TV, na przykład. Możesz nawet zrobić to z różnych usług, aby udostępniać rzeczy, a nawet tworzyć konta na forach itp.

Przydaje się, gdy potrzebujemy szybkiego konta w jakimś serwisie i tak naprawdę nie chcieliśmy się rejestrować, wypełniając formularz.

Jak zobaczysz? do Twittera można się zalogować na kilka sposobów a każdy z nich będzie wygodniejszy w zależności od tego, co chcesz zrobić. Dodatkowo możesz bez problemu otworzyć swoje konto na kilku urządzeniach jednocześnie.

Możesz zalogować się za pomocą swojego e-mail, nazwa użytkownika, a nawet numer telefonu. Ważne jest, aby zapamiętać hasło i używać prawdziwych danych na swoim koncie. Abyś mógł je łatwo odzyskać, gdy zapomnisz jakichkolwiek danych.

Wiele osób straciło konto na wiele lat z powodu czasu rejestracji wprowadzone przez nich dane nie są zapamiętywane, ponieważ nie były prawdziwe. Unikaj tego, ponieważ ta informacja jest poufna.

mobilny ekran kanału Twitter pod ręką

Jak poprawnie wylogować się z Twittera?

Jeśli skończyłeś już swój czas na twitterze, dzień się skończył, chcesz iść odpocząć lub zmienić swoją aktywność i postanawiasz zabezpieczyć swoje konto zamykając sesję. Można by pomyśleć, że istniałaby opcja wylogowania się z aplikacji Twitter, ale nie.

Niestety nie możesz po prostu wylogować się z konta na Twitterze, możesz tylko usunąć swoje konto. Oznacza to, że jeśli chcesz się ponownie zalogować, musisz przywrócić go za pomocą iPada.

Gdy zostawiasz komputer lub laptop, ważne jest, aby wylogować się z sieci społecznościowych, aby bezpiecznie chronić swoje konto. Jeśli jesteś zalogowany na swoje konto na Twitterze na innych komputerach lub urządzeniach mobilnych, musisz zamknąć sesję konta na Twitterze zgodnie z poniższą procedurą

Na stronie Twittera

 1. Przejdź na stronę Twittera (www.twitter.com) w Twojej przeglądarce.
 2. Kiedy tam jest zaloguj się swoją nazwą użytkownika lub adresem e-mail i hasłem.
 3. Otwórz stronę Twittera „Ustawienia”.
 4. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu ekranu.
 5. Wybierz „Ustawienia i prywatność” z menu rozwijanego.
 6. Kliknij opcję „Aplikacje i urządzenia” na lewym panelu.
 7. Znajduje się pomiędzy opcjami „Zablokowane konta” i „Widgety”.
 8. Kliknij „Wyloguj się”. Zobaczysz opcję wylogowania na czerwono po tekście „Ostatnio używane urządzenia w celu uzyskania dostępu do Twittera”. Po wykonaniu tej czynności pojawi się okno dialogowe potwierdzenia.
 9. Potwierdź swoje działanie.
 10. Naciśnij przycisk „Tak”, wyloguj się, aby wylogować się z konta na Twitterze na wszystkich urządzeniach jednocześnie.
 11. Sprytny! Jesteś skończony.

Możesz wybrać Usuń konto

Gdy usuniesz konto z aplikacji Twitter, skutecznie odłączony. Konto z aplikacji nie powoduje usunięcia konta. Możesz dodać konto ponownie później za pomocą przycisku Zaloguj.

Jeśli chcesz usunąć konto na zawsze należy zastosować inną procedurę.

Jeśli chcesz się wylogować z określonego urządzenia, kliknij przycisk „Wyloguj się” obok Twojej ulubionej sesji.

Chociaż w aktywnych linkach zobaczysz inne konkretne aplikacje, takie jak Twitter na iPhone'a lub Aparat na iOS, nie możesz cofnąć dostępu do tych poszczególnych aplikacji. Musisz unieważnić dostęp dla wszystkich integracji iOS.

W ciągu jednej sesji zapobiegną dalszym działaniom, np. tweetowaniu, polub i odpowiadaj, dopóki nie zalogujesz się ponownie na swoje konto na Twitterze, ale ta czynność może nie usunąć danych z pamięci podręcznej urządzenia, gdy sesja była aktywna.

Sesja zamknij konto na Twitterze

Wyloguj się za pomocą mobilnego Twittera

 1. Otwórz przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym.
 2. Wpisz pasek adresu internetowego mobile.twitter.com i naciśnij przycisk „Idź”.
 3. Jeśli jesteś już zalogowany na swoje konto na Twitterze vBędzie to zdjęcie profilowe Twojego konta na Twitterze i najnowszy wpis na urządzeniu mobilnym.
 4. Stuknij swoje zdjęcie profilowe na Twitterze lub ikonę jajka, gdy zobaczysz lewy górny róg mobilnej przeglądarki internetowej.
 5. Więc zaczynamy się wylogowywać z naszego konta na Twitterze z komputera i telefonu komórkowego.

Oto szczegółowa procedura dla każdej z głównych platform, Niezależnie od tego, czy Twoje urządzenie to iPhone, czy Android, tutaj pokazujemy, jak zamknąć sesję Twittera w zależności od tego, który scenariusz najlepiej Ci odpowiada.

Jak odwołać dostęp do aplikacji Twitter na iPhone'a?

 1. Przejdź do zakładki „Aplikacje”.
 2. Znajdź aplikację Twitter na iPhone'a lub Twitter na iPada i kliknij „Odwołaj dostęp”.
 3. Sprawdź, ile urządzeń jest faktycznie podłączonych na swoje konto na Twitterze
 4. Kliknij swój awatar (w prawym górnym rogu) na osi czasu Twittera, a następnie wybierz „Ustawienia”. Nowo dodany wpis w menu jest oznaczony jako „Szczegóły Twittera”.
 5. Kliknij link, potwierdź hasło, a zobaczysz listę ostatnich logowań wraz z używanymi urządzeniami. Nie ma możliwości usunięcia ani zablokowania dowolnej aplikacji z tego ekranu.
 6. Jeśli widzisz podejrzaną aktywność, której nie rozpoznajesz. Wtedy warto zmienić hasło i włączyć weryfikację dwuetapową (poprzez zakładki „Hasło i zabezpieczenia” lub „Hasło” z menu po lewej stronie).
 7. Kliknij „Aplikacje”, aby zobaczyć wszystkie aplikacje i witryny, do których zalogowałeś się przy użyciu swoich danych logowania na Twitterze. Tutaj możesz odwołać dostęp jednym kliknięciem.
 8. Korzystanie z konta na Twitterze w ten sposób nie stanowi bezpośredniej szkody. Ale mniej połączonych aplikacji i usług innych firm. Atak będzie mniej wrażliwy, jeśli jeden z nich zostanie dołączony.

twitter logo ludzie sprawdzający telefon komórkowy

Jak się wylogować za pomocą aplikacji na Androida lub Twittera Lite?

 1. Uruchomiono aplikację Twitter lub przejdź do mobile.twitter.com w swojej przeglądarce.
 2. Kliknij niebieską ikonę z białym ptakiem.
 3. Następnie zaloguj się na swoje konto jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Upewnij się, że Twoja aplikacja Twitter jest aktualna.
 4. Ponieważ wyloguj się to nowa funkcja dla wszystkich urządzeń. Jest dostępny tylko w najnowszych wersjach aplikacji z Twittera.
 5. Otwórz panel menu, dotykając ikony swojego profilu. Znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.
 6. Stuknij w „Ustawienia i prywatność”. Będzie to kolejny wybór w panelu menu.
 7. Stuknij w opcję „Konto”. To będzie pierwszy wybór.
 8. Przejdź na dół i wybierz opcję „Aplikacje i sesje”. Zobaczysz go tuż przed opcją „Wyloguj”. Poczekaj, aż strona się załaduje.
 9. Przewiń w dół do nagłówka „Sesje” i wybierz „Przedłuż wszystkie inne sesje”.
 10. Stuknij w „Tak” w wyskakującym okienku. To zakończy wszystkie sesje jednocześnie.

Przedstawione przez nas procedury nie tylko podniosą Twoje umiejętności na Twitterze, ale pozwolą Ci sprawnie sobie z nim poradzić, poprawiając Twoje nawyki. To sprawi, że będziesz bardziej wrażliwy i będziesz miał bezpieczniejsze konto.

Jeśli znasz inną metodologię lub jeśli ta procedura zadziałała dla Ciebie proszę podziel się nim z nami wyślij nam swoje uwagi.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up