Jak utworzyć plik PDF z wieloma obrazami w systemie Windows 10? - Przewodnik online i offline

Gdy chcemy przekonwertować stosunkowo dużą liczbę obrazów (od 5 do 10 obrazów) do pliku PDF i chcesz to zrobić szybko i łatwo, system Windows 10 oferuje standardowy program Adobe Acrobat. Nie będziesz jednak w stanie usunąć stron z pliku PDF, więc jeśli chcesz zmodyfikować dokument, będziesz musiał zrobić go ponownie od zera.Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego programu na swoim komputerze, będę musiał go pobrać. Jeśli masz już pobrany program Adobe Acrobat na swój komputer, wystarczy wykonać wszystkie kroki, które podamy poniżej, abyś mógł przygotować i wysłać dokumenty PDF z wieloma obrazami swoim przyjaciołom, nauczycielom, szefom itp.

Indeks
  1. Krok 1
  2. Krok 2
  3. Krok 3
  4. Jak przekonwertować obraz do formatu PDF online?
  5. Co zrobić w systemie Windows, aby zmienić obraz na format PDF?
  6. Jaki jest najlepszy konwerter obrazu na PDF, który możesz mieć na swoim komputerze?
  7. Jak utworzyć plik PDF przy użyciu więcej niż 2 obrazów z telefonu komórkowego?
  8. W jaki sposób można wkleić obrazy do pliku Word i zapisać je jako plik PDF?

Krok 1

Pierwszym krokiem, który musimy zrobić, jest wyszukaj i wybierz obrazy które chcesz umieścić w dokumencie PDF, możesz wybrać miejsce, w którym chcesz przeprowadzić proces konwersji, ważne jest, aby wszystkie obrazy były razem. Po znalezieniu obrazów musisz umieścić je w łatwo dostępnym miejscu, takim jak pulpit lub folder, aby proces był znacznie łatwiejszy.

laptop microsoft

Krok 2

Po ułożeniu obrazów, których użyjesz do przygotowania dokumentu, musisz zaznaczyć je wszystkie, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby wyświetlić małe menu Windows, w którym możesz wyświetlić różne opcje. W tym małym menu znajdziesz opcję drukowania, a w nim musisz kliknąć Aby kontynuować proces.

Krok 3

Po naciśnięciu przycisku drukowania automatycznie pojawi się okno z pytaniem, gdzie chcesz zapisać plik, który chcesz wydrukować. Wybierasz lokalizację swoich preferencji aby plik PDF został zapisany, nadaj mu nazwę i miejsce, o którym pamiętasz, aby go nie zgubić. Następnie kliknij Zapisz i voila, Twój dokument PDF z wybranymi obrazami będzie gotowy. Teraz wystarczy wyszukać plik w miejscu, w którym go zapisałeś, aby móc go udostępnić komu chcesz.

Jak przekonwertować obraz do formatu PDF online?

Jeśli przeprowadzenie opisanego powyżej procesu wydaje Ci się nieco trudne lub chcesz maksymalnie przyspieszyć czas, Możesz także skorzystać z konwerterów obrazów online które szybko i za darmo tworzą dokumenty PDF. Obecnie istnieje wiele stron, które mogą konwertować obrazy w formacie PNG i JPG do formatu PDF, które można przeszukiwać po prostu wpisując konwerter obrazu online do formatu PDF.

plik PDF

Wystarczy wpisać wybraną wyszukiwarkę konwerter obrazu online na pdf i gotowe, będziesz miał do dyspozycji dość sporą liczbę stron, na których możesz przeprowadzić ten proces. Jednak decyzja, której strony użyć do konwersji obrazów do formatu PDF, pozostawia się do własnych preferencji, ponieważ wrażenia ze strony mogą się różnić w zależności od gustu użytkowników.

Co zrobić w systemie Windows, aby zmienić obraz na format PDF?

Aby zmienić format obrazu png na PDF w Okna bez konieczności korzystania z zewnętrznego programu będziesz musiał przeprowadzić proces, o którym wspomnieliśmy wcześniej, pamiętaj, że proces ten służy do konwersji jednego lub dziesięciu obrazów do formatu PDF. Z drugiej strony możesz również użyć różne programy zewnętrzne do systemu Windows, który jest używany do przeprowadzenia tego procesu lub do konwerterów formatu online, które są w Internecie.

Jaki jest najlepszy konwerter obrazu na PDF, który możesz mieć na swoim komputerze?

Ważne jest, aby wyjaśnić, że zdefiniowanie pojedynczego obrazu do konwertera PDF jako najlepszego jest bardzo trudne, ponieważ nie każdy ma takie samo doświadczenie z programem, albo dlatego, że uznali ten proces za trudny, nie podobał im się wynik lub coś innego. Porozmawiamy jednak o takim, który otrzymał wiele pozytywnych ocen od ludzi.

ikony pdf

Jest o Element PDF, program do konwersji, który jest w stanie zaspokoić prawie każdą potrzebę, ponieważ jest w stanie konwertować pliki z programów Word, Excel, PowerPoint, obrazy i wiele innych. Ponadto za pomocą tego programu możesz dodawać hasła i uprawnienia, aby zapewnić bezpieczeństwo ważnych dokumentów.

Jak utworzyć plik PDF przy użyciu więcej niż 2 obrazów z telefonu komórkowego?

Aby utworzyć plik PDF z więcej niż 2 obrazami z telefonu komórkowego bez konieczności pobierania jakiegokolwiek programu, możesz wejść do wybranej przeglądarki z telefonu komórkowego i napisać konwertuj obrazy do formatu pdf online. Po załadowaniu informacji będziesz musiał wybrać wybrany konwerter i wykonać kroki, o które prosi.

Generalnie kroki konwersji obrazów z telefonu są takie same, jak w przypadku konwersji obrazów na komputerze. Musisz więc wybrać wszystkie zdjęcia, które są w Twoim telefonie i które chcesz przekonwertować na pliki PDF. Następnie będziesz musiał poczekać, aż się załadują i zanurzyć w konwersji pliku lub utworzyć plik PDF. Teraz musisz tylko poczekać, aż się obróci i pobierze się automatycznie w plikach telefonu.

W jaki sposób można wkleić obrazy do pliku Word i zapisać je jako plik PDF?

dokument przenośny

Przygotowanie dokumentu Word z obrazami w celu przekonwertowania go na plik PDF jest czymś naprawdę prostym i łatwym do zrobienia, można nawet przekonwertować plik PDF na format Word. Wszystko co musisz zrobić to utwórz plik tekstowynastępnie w programie szukasz zakładki wstawiania, która znajduje się w lewej górnej części ekranu.

Po zlokalizowaniu zakładki wstawiania szukamy miejsca, w którym są napisane obrazy, a następnie pojawi się wyskakujące okienko, w którym będziemy musieli znajdź obraz, który chcemy dodać do dokumentu. Po dołączeniu obrazów, które chcesz umieścić w formacie PDF, wystarczy kliknąć przycisk Zapisz jako, wybrać żądaną nazwę pliku, umieścić go w formacie PDF i dokument będzie gotowy.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up