Jak utworzyć dwa konta Gmail i umieścić je na tym samym telefonie komórkowym, aby otworzyć je w tym samym czasie?

Kiedy myślimy o najlepszych aplikacjach, które możemy zainstalować na naszych urządzeniach mobilnych w dzisiejszych czasach, jasne jest, że musimy rozróżniać segmenty, a jednym z segmentów, na który użytkownicy często zwracają uwagę, są klienci poczty e-mail. Gmail, bezpłatna usługa poczty e-mail firmy Google opracowana specjalnie dla System operacyjny Android, jedna z najlepszych opcji, jakie mamy teraz w klientach poczty e-mail.

W przeszłości dużo rozmawialiśmy o tej aplikacji, chociaż tym razem chcieliśmy zrobić jeden z samouczków, które większość użytkowników chciała od nas zrobić. To więcej niż nauka prostego i szybkiego sposobu dodawania kolejnego konta Gmail do telefonu komórkowego. Chodzi o to, że po przeczytaniu tego krok po kroku masz możliwość otwarcia dwóch kont Gmail na telefonie z Androidem, dzięki czemu nie musisz wychodzić z jednego, aby wejść do drugiego.

Dodanie drugiego konta Gmail do telefonu to bardzo atrakcyjna wiadomość dla osobistej produktywności, ponieważ możesz używać jednego konta do pracy, a drugiego do spraw osobistych, co daje bardzo pełny przykład. Podobnie musisz wiedzieć, że możesz mieć więcej niż dwa Konta Gmail na telefonie komórkowym z Androidem, chociaż i tak powinieneś przeczytać samouczek. Oto wszystko, co musisz o tym wiedzieć.

dodaj więcej mobilnego konta Gmail

Indeks
 1. Jak mieć dwa Gmaila na Androidzie
 2. Jak zarządzać wieloma kontami Gmail jednocześnie?
  1. Krok 1: Wybierz konto główne
  2. Krok 2: Dodaj kolejne konto
  3. Krok 3: Wprowadź dane
  4. Krok 4: Wpisz ten, którym chcesz zarządzać
  5. Krok 5: Zaloguj się na swoje konta z wielu kart

Jak mieć dwa Gmaila na Androidzie

Cóż, jeśli masz telefon komórkowy z Androidem i wersją 2.2 lub wyższą tego systemu operacyjnego, zaczniemy pokazywać Ci krok po kroku, co musisz rozważyć, aby dodać drugi profil lub użytkownika Gmaila aplikacja na urządzeniu mobilnymbez większych problemów:

 • Otwórz aplikację Gmail, jeśli już ją zainstalowałeś, lub zainstaluj ją, a następnie otwórz
 • Kliknij przycisk menu w lewym górnym rogu aip gmail
 • Kliknij swoje konto, aby otworzyć menu i skonfigurować konto
 • Naciśnij Dodaj konto, a następnie Google, aby dodać kolejne Konto Gmail na telefonie komórkowym
 • Wybierz bieżące lub nowe, gdy pojawi się pytanie, czy chcesz dodać istniejące konto lub utwórz nowe konto Gmail, oczywiście w zależności od Twojej sytuacji
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby dodać nowe konto. System zadba o wszystko
 • Po zakończeniu procesu konto Gmail zostanie połączone z Twoim Urządzenie mobilne z Androidem

Tak proste, jak wcześniej Cię nauczyliśmy, masz wtedy możliwość korzystania z dwóch lub więcej kont Gmail na dowolnym urządzeniu z Androidem, dzięki czemu możesz zobaczyć, że jest to stosunkowo prosty krok po kroku, który nawet początkujący mogą się bez problemu obejść. W każdym razie w ten sam sposób musisz pamiętać, że gdy masz z tym problemy, wystarczy, że zostawisz nam komentarz do artykułu, abyśmy mogli odpowiadamy tak szybko, jak to możliwe.

Czy udało Ci się dodać kolejne konto Gmail do telefonu komórkowego za pomocą tego samouczka?

Kiedy ty różne konta Gmail Czy przyszło Ci do głowy, że musisz się zalogować i wylogować, aby móc korzystać z nich wszystkich? tutaj pokażemy Ci, jak zarządzać nimi jednocześnie za pomocą nowych narzędzi, które pozwolą Ci być na bieżąco z informacjami w danym momencie.

Będziesz mógł zarządzać swoimi kontami Gmail, zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć dwa lub więcej kont Gmail w tym samym czasie w prosty i bardzo praktyczny sposób.

Jak zarządzać wieloma kontami Gmail jednocześnie?

Wybierać pierwsze konto GmailBiorąc pod uwagę, czy masz Dysk Google i udostępnione dokumenty, jako pierwszy wybierzesz te, które możesz otworzyć.

Krok 1: Wybierz konto główne

Zaloguj się przy użyciu swojego konta Gmail i nazwy użytkownika itd. łatwo i szybko zaczniesz zarządzać niektórymi ze swoich kont. Obecnie Gmail nie pozwala Dyskom Google na zarządzanie wieloma kontami jednocześnie.

Krok 2: Dodaj kolejne konto

Będąc już w swojej pracy, wejdź do skrzynki odbiorczej, musisz wybrać w prawym górnym rogu ekranu, tuż nad zdjęciem profilowym, a zobaczysz, jak wygląda menu; wybierasz opcję „Dodaj konto” możliwość zarządzania kilkoma wiadomościami e-mail jednocześnie jest tak prosta, jak jedno kliknięcie, co pokazujemy na załączonym obrazku.

Krok 3: Wprowadź dane

Następnie zobaczysz plik Główny ekran Gmaila, Wewnątrz poprosi Cię o dodanie nowego adresu e-mail i hasła do Gmaila, które chcesz sprawdzić. Uzupełnij wszystkie dane i kliknij „Zaloguj się”, aby móc otworzyć wszystkie konta jednocześnie.

otwórz mobilne konta Gmail

Krok 4: Wpisz ten, którym chcesz zarządzać

Po rozpoczęciu nowej sesji możesz użyć swojego adresu e-mail, aby to zmienić wybierz zdjęcie profilowe który jest powiązany z kontem, które chcesz otworzyć.

Zawsze znajdziesz to zdjęcie w prawym górnym rogu ekranu, a po wybraniu zobaczysz wszystkie otwarte konta, zaznacz to, które chcesz powyżej i będziesz mógł wejść bez zamykania drugiego.

Możesz bez problemu dodać wszystkie potrzebne konta, wystarczy wybrać opcję "Dodaj kolejne konto" i możesz to sprawdzić.

Krok 5: Zaloguj się na swoje konta z wielu kart

Bardzo ciekawy aspekt tego Gmail to znaczy, gdy zdecydujesz się przejrzeć inne konto, zamiast aktualizować tę samą stronę, otwierana jest nowa karta, dzięki czemu wszystkie potrzebne konta e-mail są dostępne bez użycia innej przeglądarki.

Ważne jest, aby nasz e-mail Gmaila był aktualny, ponieważ inna funkcja polega na tym, że gdy wiadomość e-mail dotrze do Twojej skrzynki odbiorczej, Gmail powiadomi Cię o liczbie w nawiasach, jak pokazano na poniższym obrazku:

utwórz podwójne konta mobilne Gmail

O! Co się stało? Teraz zdajesz sobie sprawę, że masz otwartych wiele kont e-mail w tym samym czasie, czy chcesz je zamknąć i nie wiesz jak? W innym naszym artykule pokazujemy, jak to zrobić. Podobał Ci się nasz motyw? Zarządzanie kontem Gmail? Poszukaj więcej treści do dodania look dwa konta Gmail na prostym i szybkim telefonie komórkowym lub na wiele innych tematów, takich jak ten, wejdź na nasz blog sztuczkitechniczne.com, a będziesz miał okazję poznać wiele narzędzi, takich jak ten.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up