Jak usunąć pasek wyszukiwania Google na komputerze z systemem Windows 10?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak usunąć pasek Google Android? Więc powinieneś wiedzieć, że następny nauczymy cię najlepsze informacje, które pomogą Ci krok po kroku śledzić tego typu proces.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że jest wielu użytkowników, którzy są zainteresowani tym, aby móc to zrobić usuń lub usuń ten pasek wyszukiwania Google, który jest fabrycznie zainstalowany na Androidzie.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o tym, jak usunąć pasek Google w Androidzie, jest to aby móc go usunąć Będzie zależeć bez względu na rodzaj posiadanego urządzenia mobilnego z Androidem, więc powinno się tam zacząć.

Najpierw, Musisz zrozumieć Czasami może to przypominać usunięcie widżetu, podczas gdy w innych przypadkach konieczne może być nawet usunięcie aplikacji uruchamiającej z telefonu.

Indeks
  1. Usuń lub usuń pasek Google Android krok po kroku
  2. Jak usunąć pasek z mojego komputera z systemem Windows 10?

Usuń lub usuń pasek Google Android krok po kroku

Przed usunięciem informujemy, że jest to możliwe bądź bardzo pomocnyDlatego ustawiają go jako domyślny, istnieją sposoby na jego włączenie lub dostosowanie i dlatego może być bardzo przydatny w codziennym życiu.

Na koniec, jeśli chcesz usunąć pasek Google na Androidzie, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to usunąć dany widżet, naciskając i przytrzymując pasek wyszukiwania. przeciągnij go do X lub ikonę kosza, która się pojawi, w zależności od posiadanego urządzenia z Androidem.

To jest pierwszy krok, ale potem musisz również podążać za pozostałymi.

Później, jeśli chcesz całkowicie pozbyć się tego widżetu, musisz zmienić program uruchamiający. Aby to zrobić, zalecamy zainstalowanie Nova Launchera, dostępnego w sklepie Google Play, jednego z najlepszych w swojej dziedzinie.

Wtedy musisz menu ta kandydatura, w ustawieniach Nova, na pulpicie, w stałym pasku wyszukiwania, wybierając opcję „Brak”.

Następnym krokiem jest wyłączenie aplikacji Google bezpośrednio z Ustawienia, aplikacje. Kiedy zobaczysz zakładki, przekonasz się, że musisz dotknąć każdej z nich.

Następnie musisz wybrać wyszukiwarkę Google lub po prostu Google i nacisnąć Wyłącz. Pamiętaj, że pasek jest widżetem, więc możesz włącz lub wyłącz oczywiście kiedy tylko chcesz.

Jak widać, usunięcie paska Google na Androidzie nie jest zbyt skomplikowane, a jeśli jego obecność szczególnie Cię denerwuje, uważamy, że powinieneś. rozważać te rzeczy czego Cię uczymy.

Na zewnątrz zapytać się W związku z tym jesteśmy pewni, że możesz to zrobić, ale jeśli nie, po prostu napisz do nas w komentarzach.

Jak usunąć pasek z mojego komputera z systemem Windows 10?

Pasek wyszukiwania Google pojawił się u góry ekranu komputera i nie pozwoli ci się zbliżyćitd.?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nie jest to część przeglądarki Google Chrome, najwyraźniej ta wyszukiwarka jest na Tobie zainstalowana. To zwykle się zdarza kiedy pobierasz darmowe pliki lub programy które przynoszą tego typu instalatora.

Może się to również zdarzyć, jeśli nie sprawdziłeś, czy Twój system Windows jest oryginałem, czy kopią. Trzeba być bardzo ostrożnym przy zakupie nieoryginalnego materiału, bo może wiele wnieść Problemy i wady.

Usunięcie paska zadań z systemu Windows 10 pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze Miejsce na biurkuJest to szczególnie przydatne podczas korzystania z W10 na laptopie lub małym ekranie. Aby ukryć ten pasek wyszukiwania, aby nie zawsze pojawiał się automatycznie, musisz wykonać tylko kilka czynności.

Teoretycznie ten pasek powinien pokazywać bezpośredni dostęp do badań a także dla niektórych aplikacji, nawet Cortana.

Problem w tym, że wielu użytkownikom podoba się minimalizm. woleć wcześniejsze wersje systemu Windows i dlatego wolą już nie wyłączać zasobnika systemowego Windows Żeby zainstalować system.

Kroki do wyeliminowania są bardzo proste:

  1. Najpierw Głowa w dół w pasku wyszukiwania.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku zadań.
  3. Wybierz opcję Widok.
  4. Kliknij Dezaktywuj (lub Dezaktywuj).

Jeśli masz dodatkowe pytania w tej sprawie, zostaw nam kilka komentarzy, które mogą Ci pomóc. Czy udało Ci się usunąć pasek Google na Androidzie za pomocą tej procedury krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up