Jak usunąć kontakt w Messengerze

Zobaczymy krok po kroku jak usunąć kontakt na Facebook Messengerze. Implementacja sieci społecznościowej, którą można wykorzystać do połączenia, mówiąc w jakiś sposób. Z kontaktami, które masz na swoim urządzeniu mobilnym.

W ten sposób możesz mieć kontakty z telefonu komórkowego na Facebook Messengerze, które będą tymi, które zobaczymy, jak je usunąć. Ale są też wszyscy Twoi znajomi w sieci społecznościowej, których możesz usunąć lub usunąć, aby ich nie widzieć.

Następnie zobaczymy krok po kroku, jak to zrobić w obu przypadkach, aby kontakty, z którymi nie rozmawiasz lub których nie chcesz widzieć, nie kolidowały z listą kontaktów Facebook Messenger.

Indeks
  1. Usuń kontakt z Facebook Messenger
  2. Jak usunąć znajomych z Facebooka

Usuń kontakt z Facebook Messenger

Pierwszą rzeczą, którą zrobisz, jest przejście do danej aplikacji Facebook Messenger. Gdy znajdziesz się w tej aplikacji, wystarczy przejść do sekcji kontaktów. Znajduje się na dole ekranu.

Teraz znajdziesz się w sekcji, w której zobaczysz polecane osoby, nowe linki itp. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć u góry ekranu, gdy jest napisane „Wszyscy”.

Kiedy masz jasność co do tego, kogo chcesz wyeliminować. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk informacji kontaktowych. Ten sam okrągły przycisk, który pojawia się po prawej stronie każdego z kontaktów, o których mowa. Ikona jest reprezentowana przez w środku koła.

Gdy tylko naciśniesz ten przycisk, otworzy się typ karty, w której zobaczysz informacje kontaktowe. Wszystko, co musisz tutaj zrobić, to kliknąć miejsce, w którym jest napisane „Usuń kontakt"i gotowy.

W ten sposób możesz usuń wszystkie kontakty który pochodzi z innych aplikacji, takich jak Instagram lub z listy kontaktów urządzenia mobilnego. Jednak kontakty, które masz jako znajomych z Facebooka, muszą zostać usunięte w inny sposób, który zobaczymy poniżej.

Jak usunąć znajomych z Facebooka

Jeśli przeglądasz niektóre kontakty, które masz w Messengerze, nie można ich usunąć. Czemu? Ponieważ masz ich jako przyjaciół w sieci społecznościowej. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy przejść do profilu tej osoby.

Gdy znajdziesz się w profilu tej osoby, wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć miejsce, w którym jest napisane „Znajomi”, zobaczysz rozwijane menu z szeroką gamą opcji. Ten, który nas interesuje, to ten, który mówi „Usuń go z listy znajomych„W ten sposób przestaniesz być przyjacielem tej osoby i nie pojawi się ona na Facebook Messengerze.

Ostrzeżenie: Nie będziesz mógł zobaczyć nowych publikacji tej osoby na swoim Facebooku, ponieważ zostałeś usunięty z listy znajomych, więc nie będą mogli zobaczyć siebie nawzajem, publikacji lub historii.

Po prostu usuń presję znajomego, Facebook wyśle ​​Ci wiadomość z prośbą o potwierdzenie, że naprawdę chcesz przestać przyjaźnić się z tą osobą. Jeśli jesteś pewien, musisz to tylko potwierdzić.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up