Jak tworzyć, konwertować lub otwierać wielostronicowe pliki PDF w programie Photoshop

W tym samouczku zobaczymy Jak tworzyć, konwertować lub otwierać Photoshop PDF wiele stron w dość prosty sposób. Pamiętaj tylko, że do ukończenia tego samouczka potrzebujesz Photoshopa CS3 lub nowszego. Jeśli twoja wersja programu Photoshop jest niższa niż powyższa, nie będziesz w stanie ukończyć tego przewodnika.

Jedna z najwspanialszych rzeczy, które Photoshop ma jako dodatek w nowych aktualizacjach jest Adobe Creative Cloud, bardzo użyteczna i wszechstronna platforma, która zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi Adobe.

To narzędzie do edycji obrazu jest tak wszechstronne, że masz wiele różnych sposobów umieszczania tekstu w kształtach bardzo profesjonalny, ale jednocześnie praktyczny i prosty.

Może się również okazać, że naszym zdaniem jedną z cech jest łączenie dwóch lub więcej obrazów w jeden. Tak powstają spektakularne projekty.

Indeks
  1. Jak tworzyć PDF w Photoshopie
  2. Jak tworzyć wielostronicowe pliki PDF w programie Photoshop?

Jak tworzyć PDF w Photoshopie

Przyjrzymy się krok po kroku wszystkim, co musisz zrobić pomyślnie utwórz wielostronicowy plik PDF w Photoshopie. Wcale nie jest to skomplikowane, chociaż upewnij się, że masz wersję CS3 i postępuj dokładnie zgodnie z instrukcjami, aby otrzymać plik PDF z kilkoma stronami.

  • Pierwszą rzeczą, którą zrobisz, to usiądziesz wszystkie obrazy, które zamierzasz dodać do pliku PDF w tym samym folderze. Powinien znajdować się w łatwo dostępnym miejscu. Polecane byłoby biuro.
  • Następnie uruchomimy Photoshopa. Po jego otwarciu klikamy „Plik”, a następnie „Automatyzacja” i znajdujemy opcję „Prezentacja w PDF”.
  • Następny, Musisz poszukać folderu, w którym masz zdjęcia nagrane w pierwszym kroku. Aby to zrobić, musisz kliknąć „Eksploruj”, aby znaleźć ten folder.
  • Tutaj musisz załadować jeden po drugim, możesz wybrać wszystkie zdjęcia, które chcesz dodać. Ale musisz mieć pudełko z napisem „Dokumenty wielostronicowe"Ocena.
  • Następnie musisz "chronić„I wybierz, gdzie zapisać plik.
  • Po zrobieniu tego nowe okno z wieloma opcjami gdzie możemy skonfigurować między innymi: hasło, jakość obrazu, kompresję itp. Tutaj proponuję trochę poczytać i zmarnować kilka minut na ustawienie wszystkiego tak, jak chcesz.
  • Musisz spojrzeć na pudełko z napisem „Optymalizuj pod kątem szybkich podglądów internetowychCo oznacza ta możliwość? Krótko mówiąc, znacznie zmniejsza to rozmiar pliku, ale także jego jakość do szybkiego przeglądania w Internecie, co jest idealne w przypadku, gdy musisz pobrać go z Internetu, aby udostępnić go wielu znajomym lub współpracownikom. Problem polega na tym, że znacznie obniża to jakość obrazów, więc tutaj zależy to od tego, co chcesz zrobić.
  • Aby to wszystko zakończyć, wystarczy kliknąć "Zapisz PDF" i voila, masz gotowy wielostronicowy plik PDF.

Jak tworzyć wielostronicowe pliki PDF w programie Photoshop?

podobnie Możesz znaleźć wiele opcji podczas konfigurowania pliku PDF. Oczywiście skupiliśmy się na podstawach, abyś mógł przygotować swój wielostronicowy plik PDF w ciągu kilku minut.

w rzeczy samej być w stanie wykonać dowolne projekty o czym myślisz i możesz mieć je w formacie, który zaakceptuje większość zespołów.

Polecamy jeśli masz cierpliwość i czas Przeczytaj uważnie każdą z opcji, ponieważ mogą być bardzo przydatne w bardziej złożonej pracy. Powinieneś rozważyć to o wiele bardziej, jeśli jesteś profesjonalistą w zakresie projektowania graficznego.

Wiesz więc, jak tworzyć, konwertować i otwierać wielostronicowe pliki PDF w Photoshopie które da Ci dużo miejsca na dominację na platformie i jak edytować aspekty tych dokumentów, aby móc tworzyć świetne prezentacje w tym formacie.

Możemy również polecić ten program Adobe, aby w profesjonalny sposób tworzyć najlepsze fotomontaże i móc się temu poświęcić.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up