Jak szybko wyczyścić lub usunąć wszystkich obserwujących na Instagramie?

Jeśli musimy przeanalizować wszystkie sieci społecznościowe i zatrzymać się tylko na tych, które widzieliśmy z najnowszym wzrostem, praktycznie nie ma wątpliwości, że Instagram jest tym wybranym przez większość użytkowników.

Niewątpliwie wykracza to poza wszelkie kontrowersje dotyczące funkcji, które w jakiś sposób skopiował ze Snapchata i reszty, w której można zdobyć wielu obserwujących.

W tym sensie musisz wiedzieć, że Instagram to sieć społecznościowa, w której udostępniamy zdjęcia i filmy naszym fanom lub wszystkim użytkownikom, jeśli mamy profil jako publiczny lub jeśli możemy ograniczyć dostęp.

czystych obserwujących na Instagramie

Instagram to dla wielu obecnie sieć społecznościowa A prawda jest taka, że ​​większość śledzonych przez nas czytelników dokłada wszelkich starań, aby stać się bardziej popularną na tej platformie rozrywkowej.

Indeks
  1. Jak usunąć obserwujących na Instagramie?
  2. Jak usunąć później na Instagramie
  3. Usuń wszystkich, których obserwuję na Instagramie

Jak usunąć obserwujących na Instagramie?

Czasami jednak przychodzą do nas bardzo konkretne pytania, jak osoby zaangażowane w ujawnianie wszystkich na Instagramie.

Prawda jest taka, że ​​na szczęście istnieje możliwość ujawnienia wszystkich na Instagramie i nie tylko to, ale też to mamy. różne metody lub sztuczki, które można uwzględnić w tym typie sera.

Właśnie dlatego w tym artykule chcemy pokazać, które są dwa główne samouczki wystawiać wszystkich na Instagramie że powinieneś pomyśleć.

W każdym razie musisz być świadomy, że kiedy przestaniesz śledzić wszystkich użytkowników, których śledziłeś na Instagramie, wystarczy Twoja sieć społecznościowa będzie prawdopodobnie o wiele bardziej nudna niż zwykle.

W każdym razie ten krok po kroku jest zalecany jeśli wszystko czego potrzebujesz to wyczyścić swoje konto by znowu podążać za ludźmi, co zawsze może być interesujące.

Użytkownicy szukający samouczków, takich jak te, o których tutaj wspomnieliśmy, to zazwyczaj ci, którzy byli w tym czasie Zaczęli śledzić wiele osób, aby zdobyć użytkownikówi popularyzować swoje konta.

W każdym razie i poza twoimi powodami, mamy nadzieję, że podaliśmy Ci pomoc więc nie obserwujesz już nikogo na Instagramie w tym pierwszym kroku.

Jak usunąć później na Instagramie

Aplikacja

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że istnieją aplikacje, które zostały specjalnie opracowane, abyś mógł: usuń wszystkich użytkowników co obserwujesz w tej konkretnej sieci społecznościowej

Unfollow All for Instagram jest jednym z najlepszych, i zachęcamy do wypróbowania, pobrania oficjalnego i bezpiecznego przez z bezpośredniego linku Sklepu Google Play.

Ręcznie

A potem, mimo że powiedzieliśmy, że aplikacje są specjalnie do tego stworzone, szczególnie polecamy to użytkownikom usuń ręcznie te, które obserwują na Instagramie.

Aby to zrobić, musisz wejść na swój profil w tej sieci społecznościowej, a później wyszukać wszystkich obserwowanych użytkowników, wyeliminowanie tych, którzy nie chcą już oglądać ich publikacji.

Teraz też ci, którzy nas obserwują, mogą zobaczyć przesyłane przez nas treści, możemy też obserwować innych, aby dowiedzieć się, jakie treści przesyłają.

Zwykle po chwili zauważysz, że śledzisz dziesiątki, a nawet setki osób. Właśnie dlatego dzisiaj chcieliśmy nauczyć wszystkich naszych czytelników, krok po kroku, aby powstrzymać wszystkich przed obserwowaniem na Instagramie i w ten sposób wyczyścić rejestr osób, które obserwujemy z naszego konta osobistego.

Musisz oczywiście być świadomy, kiedy przestaniesz śledzić wszystkich na Instagramie, ponieważ nie będziesz mieć zdjęć znajomych, na których możesz patrzeć, mimo że zawsze są możesz skorzystać z ikony lupy, już znany, aby dowiedzieć się, co przesyłają osoby, które obecnie nie śledzą.

W ten sposób, To dobra sztuczka, aby nie próbować debugować obserwowanych użytkownikówChociaż w rzeczywistości powody korzystania z nich mogą być bardzo różne i wspominamy tylko o tym, jak zakończyć proces.

proces czyszczenia instagramu

Usuń wszystkich, których obserwuję na Instagramie

Jak już powiedzieliśmy, wielu użytkowników, którzy szukają tej metody na forach i w wyszukiwarkach, to ci, którzy: wtedy chcieli mieć popularne konto, tak że wielu ludzi zaczęło za nim podążać, choć w końcu znudziło im się to.

Z tego powodu więcej niż jedna osoba stara się dowiedzieć, jak pozbyć się wszystkich użytkowników, których śledzą i których chcą nauczy Cię ukrytych sekretów tego procesu, zajmie ci to tylko kilka minut.

Najbezpieczniejszą i zalecaną rzeczą jest zaprzestanie ręcznego śledzenia użytkowników w tego typu sytuacji, ponieważ jeśli sprawdzisz różne wyszukiwarki, zobaczysz więcej niż jeden program lub aplikację ogłoszoną jako zdolna do zaoferowania. nawet tego rodzaju rozwiązanie automatycznie, chociaż ich nie doradzamy.

W ten ręczny sposób możesz również mieć pewność, że każdy, kto cię zatrzyma, będzie bez problemu podążać. I tak musisz być świadomy ten proces jest całkowicie darmowy, w przeciwieństwie do innych.

Aby wyeliminować wszystkie osoby, które obserwujesz na Instagramie, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to otworzyć aplikację, przejść do swojego profilu, kliknąć obserwuj później, a wtedy to zobaczysz widoczna jest lista wszystkich użytkowników Instagrama, który obserwujesz.

jak czyścić instagram

W pobliżu każdego z nich i jak mogłoby być inaczej, również "pojawi się", na którym musisz nacisnąć.

W tym momencie przestaniesz śledzić daną osobę. w bardzo szybki i prosty sposób, bez przestarzałości w pełni.

Kilka innych pytań lub wyszukiwań, które użytkownicy zwykle zadają na ten temat krok po kroku, zrób dokładnie co następuje: jak ujawnić wszystkich na instagram 2017, jak ujawnić wszystkich na instagram pc, jak ujawnić tych, których nie śledzę na instagramie, jak ujawnić wszystkich na instagram iphone, jak ujawnić wszystkich na Instagramie na raz , odłącz instagram bez ograniczeń, wystawiaj wszystkich na instagram ios lub czystsze na instagramie.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli Ci pomóc.

Czy kiedykolwiek przestałeś śledzić wszystkich na Instagramie, krok po kroku, który właśnie Ci pokazaliśmy?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up