Jak stworzyć i umieścić nową lokalizację na Instagramie dla mojego osobistego lub zawodowego profilu

Chcesz wiedzieć, jak krok po kroku stworzyć nową lokalizację na Instagramie? Ten artykuł lub samouczek jest jednym z najciekawszych, jakie widzieliśmy na tym, co prawdopodobnie jest obecnie siecią społecznościową. Prawda jest taka, że ​​następnie pokażemy Ci, jak łatwo i prosto stworzyć nową lokalizację na Instagramie. Zajmuje to tylko 5 minut.

Prawda jest taka, że ​​możliwość lokalizacji w Zdjęcia na Instagramie są jednymi z najciekawszych tej sieci społecznościowej, chociaż widzieliście, że musimy ograniczyć się tylko do miejsc, które już się pojawiają. Prawda jest taka, że ​​w tym artykule pokażemy, jak dodawać nowe lokalizacje na Instagramie, co nie zajmuje dużo czasu.

Indeks
  1. Samouczek dotyczący dostosowywania i dodawania nowych lokalizacji na Instagramie za pomocą Facebooka
  2. Wskazówki dotyczące przesyłania zdjęć na Instagram z niestandardową lokalizacją
    1. Nie nadużywaj zdjęć z geotagowaniem na Instagramie

Samouczek dotyczący dostosowywania i dodawania nowych lokalizacji na Instagramie za pomocą Facebooka

Tworzenie nowej lokalizacji to jeden z ciekawszych tutoriali, jakie mamy na Instagramie i dlatego chcemy Ci pokazać, jak to zrobić. Ciekawostką jest to, że musimy wprowadzić zmiany z Facebooka. Aby to zrobić, musisz otwórz portal społecznościowy Facebook. Jeśli to zrobiłeś, musisz Naciskaj menu, aż dojdziesz do sekcji Lokalizacja.

W rzeczywistości prawdziwą sztuczką stojącą za tym krok po kroku jest bezpośrednie generowanie nowej witryny na Facebooku, a ponieważ większość treści dwóch sieci społecznościowych jest bezpośrednio synchronizowana, Zobaczysz, że te strony pojawią się na Instagramie. Aby to zrobić, musisz przejść do paska stanu Facebooka i napisać nową witrynę. Jeśli się nie pojawi, po przewinięciu w dół zobaczysz, że możesz dodać lokalizację, klikając tę ​​opcję.

Po wybraniu tej opcji możesz wybrać kategorię, do której ma należeć ta nowa lokalizacja. Na pytanie, dlaczego to dodałeś, czas napisać "Dla żartu". W rzeczywistości jest to dokładnie to samo, co cię pociąga, biorąc pod uwagę, że nie mówisz o fizycznym miejscu, które chcesz opisać.

Po utworzeniu tej witryny wszystko, co musisz zrobić, to otwórz aplikację Instagram i możesz zobaczyć Gdy otworzysz listę lokalizacji, zobaczysz także tę, którą właśnie utworzyłeś na Facebooku. Jak widać, jest to dość prosty samouczek, który pozwoli Ci w pełni dostosować wszystkie Twoje posty na Instagramie.

Wskazówki dotyczące przesyłania zdjęć na Instagram z niestandardową lokalizacją

Przede wszystkim musimy upewnić się, że nasze Konto na Instagramie jest zsynchronizowane z Facebookiem a nie e-mailem.

Po wejściu do aplikacji używamy do wybrania żądanego zdjęcia Zmiany i ulepszenia, które wprowadziliśmy i klikamy opcję lokalizacji i wpisujemy nazwę firmy w pasku wyszukiwania. Jeśli wykonałeś wszystkie poprzednie kroki, logicznie otrzymasz nazwę swojej marki, którą już wcześniej zmieniłeś w sieci Facebook.

Jeśli Twoja zarejestrowana nazwa nadal nie pojawia się w tej chwili, poczekaj trochę dłużej, bo czasem to trochę potrwa wykazać. Może jest to błąd platformy, który się nie poprawił, a zespół roboczy nie próbował znaleźć odpowiedniego rozwiązania.

Użytkownicy powiedzieli nawet, że pojawienie się na liście zajęło im nawet godzinę, mimo że nasze doświadczenia były zupełnie inne. My, członkowie Spójrz jak to zrobić Stworzyliśmy ten samouczek i został on natychmiast opublikowany, korzystając z instrukcji, których Cię dzisiaj nauczyliśmy.

Nie nadużywaj zdjęć z geotagowaniem na Instagramie

Musimy zrozumieć, że karta używana w Zdjęciach na Instagram jest zasobem zwiększającym zasięg Twoich zdjęć, chociaż nie oznacza to, że musisz z niej korzystać za każdym razem, gdy publikujesz post. W rzeczywistości nie jest to dobry pomysł. Nasza rada jest taka: Używaj go tylko w miejscach, w których chcesz zostać zauważony lub witryny, które uważasz za wygodne dla osób, które obserwują Cię w Twojej sieci społecznościowej.

Czy wykorzystałeś ten trik do stworzenia nowego miejsca na Instagramie?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up