Jak sprawdzić, czy ktoś ma Skype'a lub jest aktywny - bardzo łatwo znajdź kontakty lub profile Skype

Wciąż pamiętam złoty wiek internetu, kiedy rozmawialiśmy godzinami Komunikator MSN. Czat Microsoftu, który sprawił tyle radości wielu z nas, którzy są już trochę starsi i dostosowujemy się do nowych aplikacji, które utrzymują nas w kontakcie.

W ciągu ostatnich kilku lat wiele się zmieniło Microsoft rozwinął swój klasyczny komunikator dokończ fuzję ze Skype, który jest pod każdym względem pełniejszą aplikacją.

Indeks
 1. Jak sprawdzić, czy ktoś ma Skype'a
 2. Jak znaleźć kogoś na Skype
 3. Jak znaleźć użytkownika w Skype
 4. Kroki, aby uzyskać czyjś profil na Skype

Jak sprawdzić, czy ktoś ma Skype'a

To była niezbędna fuzja. MSN Messenger tracił użytkowników na rzecz mediów społecznościowych, więc nie było alternatywy i myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji, ponieważ Skype wciąż ma wszystkie swoje wady wyjątkowo dobra aplikacja, zwłaszcza w środowiskach pracy.

Utworzenie konta Skype jest dość łatwe, ponieważ potrzebujesz tylko konta Skype. Outlook, Live lub Hotmail. To konto zapewnia dostęp do wielu usług firmy Microsoft, takich jak Gmail Google.

tematem jest Skąd mam wiedzieć, czy ktoś ma Skype'a? Wiedza, czy ktoś ma Skype, czy nie, nie jest zbyt skomplikowana. Wystarczy poszukać jej po imieniu i nazwisku.

Kiedy tworzymy konto Microsoft, jesteśmy pytani o nasze imię i nazwisko. Jeśli więc szukamy osoby, w ten sposób możemy ją znaleźć. Pamiętaj też, że kilka Osoby o tym samym imieniu i nazwisku. Powinieneś patrzeć na kraj pochodzenia i zdjęcie profilowe, aż znajdziesz tę osobę.

Jak znaleźć kogoś na Skype

Kolejna alternatywa dla znalezienia osoby w Skype używa nazwy adresu e-mail tej osoby. Przykład: jeśli Twój adres e-mail „[email protected]„Następnie możesz wpisać „najlepszy przyjaciel” i powinno się pojawić.

Ostatnią alternatywą, którą możesz spróbować znaleźć tę osobę, jest wpisanie w wyszukiwarce Skype. numer telefonu tej osoby. W wielu przypadkach osoba, której szukasz, pojawia się, ponieważ połączyła swój telefon komórkowy ze swoim kontem. Dzięki temu łatwo go znaleźć.

Odłóżmy na bok omówione powyżej metody. Nie ma innego sposobu na znalezienie kogoś przez Skype. Jedyną opcją, jaką możesz mieć, jest po prostu żądanie lub za pośrednictwem innej aplikacji sieć społecznościowa, jeśli masz Skype i złóż wniosek o konto.

Skype to świetna aplikacja, która może nie wykorzystywać popularności WhatsApp. kukurydza jest dostępny na komputery i urządzenia mobilne. Dzięki tej potężnej aplikacji firmy Microsoft rozmowy tekstowe, wideo lub audio są bardzo sprawne i łatwe.

Podczas gdy w innych segmentach może być trudniej określić, która aplikacja jest najlepiej polecana użytkownikom, którzy myślą o rozmowach wideo, nie ma wątpliwości, że Najlepszym przykładem jest Skype.

Jeśli nie wiesz, jak działa Skype, pierwszą rzeczą do zapamiętania jest to, że jest to platforma, za pośrednictwem której oprócz połączeń międzynarodowych możemy prowadzić rozmowy wideo. łatwo i bezpłatnie lub po niskich kosztach.

Stamtąd Skype umożliwia nam Zadzwoń lub porozmawiaj z naszymi przyjaciółmi, nie ma znaczenia, gdzie jesteś na świecie, ale aby to zrobić, zanim będziemy musieli dodać Cię do naszej listy kontaktów, aby jakoś do Ciebie zadzwonić.

Więc w tym przypadku Nauczymy Cię procedury wyszukiwania użytkowników na Skypewięc jeśli chcesz połączyć się z konkretną osobą, po prostu czytaj dalej.

Aby rozwinąć ten krok po kroku, wystarczy vs.posiadać komputer z dostępem do internetu, oprócz pobrania aplikacji Skype na komputer, coś, co zajmuje nie więcej niż kilka sekund.

Jak znaleźć użytkownika w Skype

Cóż, jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim komputerze, jesteś bliżej niż kiedykolwiek udostępnienia ekranu Skype znajomym lub zadzwonienia do nich. dla których wystarczy wykonać następujące kroki:

 • Otwórz Skype jak zwykle na swoim komputerze
 • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło na ekranie głównym Skype, jeśli nie uruchamia się automatycznie
 • Poczekaj, aż Skype połączy się z serwerem za pomocą połączenia internetowego
 • Program odtwarza dźwięk po pomyślnym połączeniu
 • W tym momencie zobaczysz wszystkich swoich znajomych, a także osoby dodane do listy kontaktów Skype.
 • Następnie kliknij opcję Kontakty, która pojawia się na górnym pasku menu Skype'a
 • Następnie przejdź do Znajdź kontakty w menu rozwijanym
 • W tym momencie na ekranie pojawi się okno dialogowe, które może Ci pomóc
 • Ważne jest, aby podać wszystkie dane kontaktowe lub identyfikacyjne użytkowników, których szukasz

Istnieje kilka sposobów znajdowania i znajdowania osób, które znasz na Skypie.. Jednym z najprostszych sposobów jest znajdowanie użytkowników po ich pełnym imieniu i nazwisku podczas sprawdzania ich adresu e-mail lub numeru telefonu.

W niektórych przypadkach okaże się jednak, że nazwa, której szukasz, jest zbyt powszechna na szczęście możesz zaoszczędzić czas Doprecyzuj wyniki wyszukiwania i filtruj je, dodając szczegóły, takie jak miasto, kraj, wiek, płeć.

Po dodaniu wszystkich tych informacji Skype wyświetli listę wszystkich osób, które zawsze znalazł, w oparciu o potrzeby Twojego opisu. Aby dowiedzieć się więcej o każdym użytkowniku, po prostu kliknij na to.

Jeśli rzeczywiście jest to dana osoba, musisz dodać ją do swojego kalendarza, klikając przycisk Dodaj przycisk do kontaktów, dzięki czemu zawsze masz go pod ręką, aby się z nim skontaktować, kiedy tylko chcesz.

Na koniec musisz pamiętać, że procedura, której Cię właśnie nauczyliśmy, to: przydatne dla obu komputerów z systemem operacyjnym Windows jak te komputery Mac stworzone przez ludzi z Apple.

Skype To nie jest zwykła sieć społecznościowa. Opracowany przez firmę Microsoft program zrewolucjonizował świat, jaki znamy od czasu jego wprowadzenia na komputery w 2003 roku. To z powodu faktu możliwość wykonywania nielimitowanych i całkowicie darmowych rozmów wideo Okazało się to nie tylko innowacyjne, ale i bardzo praktyczne.

Ten sposób dotarcia do odległych ludzi przynosi do rodzin i przyjaciół, a także do ludzi w terenie Firmy. Jak każda sieć społecznościowa, ta również zasługuje na podanie danych osobowych podczas tworzenia konta.

Dane te umożliwiają platformie Skype prowadzenie szczegółowej ewidencji użytkowników i sprawdzanie, czy są oni połączeni, a także określanie, które serwery są optymalne do połączenia. Pozwalają również innym Użytkownicy lokalizują i wzbogacają swoją wiedzę na całym świecie.

Jeśli chcesz wiedzieć Jak uzyskać czyjś profil na Skype. Niezależnie od tego, czy chcesz zweryfikować swoją tożsamość, uzyskać konkretne informacje, czy przypomnieć sobie urodziny… ten przewodnik jest stworzony dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać kroki, które oferujemy poniżej i postępować zgodnie z tymi instrukcjami co do joty.

Kroki, aby uzyskać czyjś profil na Skype

Pierwszym krokiem do uzyskania profilu każdego użytkownika korzystającego ze Skype jest oczywiście otwórz program. Aby to zrobić, możemy przejść do naszej ikony na pulpicie Skype i kliknąć ją dwukrotnie myszą. Lub jeśli nie mamy tej ikony, możemy poszukać programu przy starcie systemu Windows i stamtąd go otworzyć.

Następujące będą Rozpocznij naszą sesję Skype, ten proces jest automatyczny. Jeśli nie, wystarczy wpisać nasze imię i nazwisko (e-mail) i hasło i natychmiast uzyskać dostęp do naszego osobistego konta Skype.

Teraz musimy Upewnij się, że osoba została dodana przed którym chcielibyśmy otrzymać Twój profil. Aby to zrobić, możemy przeszukiwać naszą listę kontaktów, aż ją znajdziemy. Jeśli nie ma go na tej liście, będziemy musieli dodać go z Twoim adresem e-mail.

Nie ma znaczenia, w jaki sposób otrzymamy tę wiadomość e-mail, czy zostanie ona poproszona od osoby, czy przeniesiona do innej sieci społecznościowej. W ten sposób ta osoba pojawia się wśród naszych kontaktów. Po prostu poszukaj i naciśnij jego imię.

Po kliknięciu na nazwę tego użytkownika otwiera się panel z różnymi opcjami. Zanim to zrobimy, musimy kliknąć przycisk „Wyświetl profil”. W ten sposób zostaniemy przekierowani do nowe okno ze wszystkimi istotnymi informacjami do tego użytkownika Skype.

Otrzymałeś już profil Skype tego konkretnego kontaktu. W ten sposób, jeśli chcesz uzyskać profil kogoś na Skype, z którym chcesz rozmawiać lub rozmawiać, wszystko, co musisz zrobić, to powtórzyć ten proces tyle razy, ile to konieczne. !Teraz wiesz, jak to zrobić!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up