Jak skonfigurować, włączyć lub wyłączyć VoiceOver krok po kroku

Jedną z cech jest Użytkownicy komputerów Mac brawa dla tej linii produktów, to jest zdecydowanie jego dostępność. Oznacza to, że te urządzenia są produkowane przez firmę Manzana Posiadają atrybuty, które pozwalają każdemu użytkownikowi z nich korzystać.

A kiedy odwołujemy się do dowolnego użytkownika, tak naprawdę na liście potencjalnych nie ma już nikogo Prochowiec. Na przykład osoby z wadami słuchu mogą wykonywać czynności w ramach tego typu urządzeń. Bądź taki sam dla tych, których ruchliwość jest upośledzona lub którzy mają zmiany w twoje zdolności wizualne.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku powyżej i chcesz mieć możliwość rozwijania swoich umiejętności wewnątrz Maca, ten przewodnik może okazać się przydatny.

Ale w najczęstszym przypadku, w którym głos Twojego Syna Został aktywowany bez twojej wiedzy i chcesz go dezaktywować, znajdziesz go również w tym przewodniku. W ten sposób, niezależnie od tego, czy chcesz się nauczyć, jak wyciszyć głos w swoim Prochowiec.

Lub w potencjalnym przypadku, że jest odwrotnie i chcesz wykonać swoją część Zacznij mówić Mac i mów wszystko, co w nim robisz. Ten krótki przewodnik krok po kroku zawiera wszystkie informacje, których możesz potrzebować.

Indeks
  1. Jak wyłączyć VoiceOver na Macu
  2. Jak korzystać z poczty głosowej na komputerze Mac

Jak wyłączyć VoiceOver na Macu

skonfiguruj syna poczty głosowej

Jeśli jesteś użytkownikiem Maca, nie jest dla ciebie nowością, dokąd musisz się udać. Dlatego w tym pierwszym kroku będziesz musiał uzyskać dostęp do Preferencje systemu. To twoje ulubione miejsce do modyfikacji dowolnej opcji Prochowiec, możesz również wyłączyć mikrofon.

Gdy znajdziesz się w tym panelu modyfikacji, będziesz potrzebować przejdź do opcji Dostępność, ponieważ jest to funkcja, którą próbujemy wyłączyć. Ta konkretna opcja jest oznaczona ikoną osoby w niebieskim kółku. W ten sposób po kliknięciu tego przycisku po lewej stronie otworzy się panel wyboru.

Teraz w tym panelu będziemy musieli przejść przez wszystkie opcje, które nam przedstawia, i to jest ta, której potrzebujemy w kategorii „Wizja”.

Po zdobyciu części dotyczącej ułatwień dostępu w „Wizji” kliknij przycisk z napisem „VoiceOver”. Będziesz w stanie zrozumieć, że panel otworzy się natychmiast z jedną opcją do modyfikacji. Ta opcja umożliwia wyłączenie głosu Prochowieclub przestań mówić i dostosuj swój MAC.

Aby móc zmodyfikować tę opcję, aktywować ją lub dezaktywować, po prostu to zrób. kliknij pole zmiennej. Ale w ten sam sposób, jeśli chcesz korzystać ze skrótów oferowanych przez klawiaturę, możesz to zrobić. Naciśnij razem polecenie (cmd) i klawisze F5, co daje w wyniku: cmd + F5.

Podobnie, jeśli w tym momencie chcesz ponownie aktywować lub dezaktywować tę wersję ułatwień dostępu na swoim urządzeniu Prochowiec, po prostu musisz powtórzyć powyższe kroki, możesz również sprawdzić wersję posiadanego komputera Mac.

wyłącz voiveover syn

Jak korzystać z poczty głosowej na komputerze Mac

Jak wiemy poczta głosowa Wyjaśnienie jest głosem tego, co dzieje się na ekranie; Poniżej szczegółowo wyjaśnimy, jak korzystać z tego bardzo przydatnego narzędzia.

Jeśli korzystasz z programu po raz pierwszy, najlepiej zapoznaj się z krótkim przewodnikiem, w którym znajdziesz kompletny samouczek z ćwiczeniami, dzięki czemu możesz zostać ekspertem; najlepszy wybór, gdy nauczysz się poczta głosowa na komputerze Mac.

Również w jego konfiguracji możesz przypisać polecenia do swobodnego poruszania się po klawiaturze, w ten sposób naciskając określony klawisz przejdziesz bezpośrednio do miejsca, w którym go skonfigurowałeś; nie będziesz w stanie przeczytać całych dokumentów po prostu zaznaczając tekst, jeśli chcesz zrobić pauzę, możesz nacisnąć ldo klawisza Ctrl, lub jeśli chcesz powtórzyć część z polecenie Ctrl + Z zrobisz to.

Ważną rzeczą w tym narzędziu jest to, że jest ono dostępne dla każdego Urządzenia Apple, umożliwienie użytkowania całego sprzętu bez względu na jego stan; a to najlepszy wybór dla każdego, zapoznaj się z całym samouczkiem, abyś mógł doskonale obsługiwać ten program.

I voila! Teraz wiesz jak Głos od twojego Prochowiec lub aktywuj go, kiedy tylko chcesz.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up