Jak skonfigurować i podłączyć mój telefon z Androidem do sieci Wi-Fi Uniwersytetu w Maladze lub UMA?

Chcesz dowiedzieć się, jak podłączyć telefon komórkowy? Sieć Wi-Fi Android do UMA? Musisz wtedy wiedzieć, że później nauczymy Cię wszystkich szczegółów, które naszym zdaniem powinieneś uwzględnić w takiej sytuacji. Prawda jest taka, że ​​na Uniwersytecie w Maladze jest wielu studentów, którzy wydają się być zainteresowani, więc chcemy pokazać, jak się z tym pogodzić.

Jeśli będziesz czytać kilka następnych linijek, dowiesz się nie tylko, jak łączyć Android do sieci Wi-Fi UMA, ale będziesz mieć również dostęp do innych treści, takich jak wymagania wymagane w tym przypadku lub podobnie do innych sieci, które możemy znaleźć na tej stronie.

Musisz wiedzieć, jak uniemożliwić mojemu telefonowi komórkowemu i aplikacjom łączenie się z Internetem przez Wifi lub dane. W końcu, jak zawsze, wszelkie pytania, które masz na ten temat, powinieneś zadać nam pytania w komentarzach. skonfiguruj sieć telefoniczną wifi

Indeks
 1. Zarejestruj się w sieci Wi-Fi UMA
 2. Połącz się z Wi-Fi UMA z telefonu komórkowego

Zarejestruj się w sieci Wi-Fi UMA

Rodzaje sieci bezprzewodowych UMA

 • Wi-Fi UMAred Kurtuazja. Dostęp do niego uzyskuje się za pomocą wspólnego klucza wifi-uma. Umożliwia tylko dostęp do informacji o sieci bezprzewodowej i innych informacji publicznych na stronie www.uma.es.
 • StudenciCzerwony uwierzytelnianie dla studentów Uczelni. Musisz używać serwerów proxy do wyjścia internetowego (proxy port.wifi.uma.es 3128).
 • pdiRed uwierzytelnianie do wykorzystania przez zespół dydaktyczno-badawczy, który oferuje usługi NAT przez Internet, więc użycie proxy nie jest obowiązkowe, chociaż jest możliwe (proxy port.wifi.uma.es 3128).
 • pasRed uwierzytelnione do użytku przez zespół Administracji i Usług. Świadczy również usługi NAT przez Internet, więc korzystanie z proxy nie jest obowiązkowe, chociaż jest to możliwe (proxy port.wifi.uma.es 3128).
 • eduroamCzerwony uwierzytelnianie na podstawie poświadczeń użytkownika nadanych w Uczelni macierzystej (innej niż UMA), co nie wymaga korzystania z usług proxy. Użytkownicy UMA nie mogą z niego korzystać w UMA, ale mogą z niego korzystać na innych uczelniach. Kliknij tutaj po więcej informacji.
 • Wlan InneInne konkretne sieci WLAN używane w określonych punktach dostępu i uwierzytelnianie zostały uzgodnione z SCI.uczelnia do podłączenia sieci komórkowej

Połącz się z Wi-Fi UMA z telefonu komórkowego

Aby połączyć z Sieć Wi-Fi UMA, pierwsza rzecz, którą musisz zrobić wpisz ten link, to jest ten, który pozwoli Ci zainstalować oryginalny certyfikat, aby połączyć się z siecią bezprzewodową. Jeśli masz problemy, ponieważ nie masz danych mobilnych, musisz połączyć się z siecią WifiUma za pomocą hasła wifi-uma lub zeskanować oferowany w takich przypadkach kod QR.

Po pobraniu certyfikatu z przeglądarki zostanie on wykonany automatycznie i pojawi się nowe okno, w którym będzie można napisać jako Nazwa certyfikatu DigiCert i jako Użyj poświadczeń wybierz opcję Wi-Fi, a następnie kliknij OK, aby przejść krok po kroku. W takich przypadkach zalecamy korzystanie z przeglądarki Google Chrome.

Jeśli wiadomość jest widoczna "Nie można zainstalować, ponieważ nie można odczytać pliku certyfikatu", Dlatego zalecamy, aby zadbać o ręczną instalację pliku, aby uniknąć potencjalnych problemów. Podobnie zalecamy uzupełnienie wszystkich informacji wymaganych przez system. W takich przypadkach może być również konieczne wprowadzenie metody odblokowania.

W Ustawieniach znajdziesz różne dostępne metody konfiguracji blokady urządzenia i musisz wybrać preferowaną, a następnie zakończysz instalację certyfikatu. Następnie musisz iść do Ustawienia, sieci, WiFi, i wybierz sieć, z którą chcesz się połączyć, zgodnie z Twoimi relacjami z Uniwersytetem w Maladze.

Następnie musisz skonfigurować połączenie z siecią, biorąc pod uwagę opcję prawidłowego konta e-mail UMA w sekcji ID, ponieważ oczywiście musisz mieć e-mail w tym sensie. w rzeczy samej na Androidzie 7.0 i wyższy poprosi Cię o dodanie minuty do domeny, a uma.es to ta, którą musisz dodać. To szczegół, który trzeba wziąć pod uwagę. Posiada również usługę poczty e-mail dla swoich studentów.

I wreszcie, jeśli chcesz połączyć się z siecią Wi-Fi opracowaną dla uczniów, musisz skonfigurować serwer proxy w Pokaż zaawansowane opcje zaawansowane który pojawia się na końcu tego samego menu. Jeśli jest to jedna z pozostałych sieci, nie trzeba nic konfigurować. Wtedy możesz korzystać z tych sieci internetowych jak z każdej innej.

Wymagania dotyczące połączenia z UMA WiFi

 • Rodzaj zabezpieczenia: WPA2, metoda szyfrowania: AES
 • Metoda Uwierzytelnienia: EAP-TTLS-PAP
 • Wystawca certyfikatu serwera: TERENA SSL
 • Ostateczna jednostka certyfikująca: Deklarowana identyfikacja Root Digicert CA.
 • Serwery uwierzytelniania: fm-wf-1.ruma.uma.es, fm-wf-2.ruma.uma.es i fm-wf-3.ruma.uma.es

W związku z tym pojawiają się inne bardzo częste pytania użytkowników konkretnie z następującymi: jak połączyć się z ukrytą siecią z mojego telefonu komórkowego, jak uzyskać ukrytą sieć Wi-Fi, jak zhakować ukrytą sieć, apk, aby zobaczyć ukryte sieci Wi-Fi, jak połączyć się z ukrytą siecią w Windows 10, jak połączyć się z ukrytą siecią w Windows 7 Jak dowiedzieć się o ukrytym identyfikatorze sieci lub jak połączyć się z ukrytą siecią w systemie Windows 8. Idealnym rozwiązaniem jest nauczenie się bezpiecznego łączenia się z Internetem z telefonu komórkowego lub komputera przez Wi-Fi lub USB

Czy udało Ci się połączyć z? Sieć Wi-Fi UMA z tym krok po kroku?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up