Jak się dowiedzieć, czy oryginał Samsung S6, S7, S8, S7 Edge czy imitacja, klon, chiński, kopia lub replika

Zawsze zdarza się, że gdy mobile zaczyna być jednym z bestsellerów, pojawiają się klony, w których ludzie wykorzystują tych, którzy nie wiedzą wystarczająco dużo lub nigdzie kupują ze względu na cenę. Jeśli więc trafisz na kogoś, kto sprzedaje zupełnie nowego Samsunga Galaxy S6, S7, S8 lub S7 Edge w stosunkowo niskiej cenie, zastanów się dwa razy. Chociaż wiesz, co możesz zrobić, aby dowiedzieć się, że jest to fałszywe, tutaj pokażemy Ci plik podstawowe różnice w wyszukiwaniu aby odróżnić oryginalnego Samsunga Galaxy od repliki.

Prawda jest taka, że ​​są ludzie, firmy-widma, które od dawna zajmują się tworzeniem kopii najlepiej sprzedające się telefony komórkowe a potem odsprzedawać je znacznie taniej, jakby były prawdziwym Samsungiem. To nie jest słuszne, ale bardzo trudno jest znaleźć odpowiedzialnych za to, ale nie przejmuj się tym artykułem Powiem ci, jak odróżnić oryginalnego Samsunga Galaxy S6, S7, S8 i S7 Edge od klona czy repliki.

Porównanie aparatów komórkowych Samsung

Chociaż prawdą jest, że koreańska firma ma na rynku nowsze modele, nie możemy zapominać o tym, że wielu użytkowników prawdopodobnie jest zainteresowanych możliwością ciesz się zaletami tych modeli.

Jedna rzecz, którą te zespoły mogą zrobić zdobądź to teraz za bardzo wysoką cenę bardziej korzystne niż zwykłe, a innym jest to, że możemy je dostać zbyt tanio. Z tego powodu wielu naszych Czytelników ostrzegamy przed replikami tego Samsunga Galaxy. Wielu z nich zadawało nam ostatnio pytania, takie jak sprawdzenie, czy Galaxy S7 Edge jest fałszywy, więc postaramy się podać trochę informacji na jego temat.

Tak naprawdę doskonale wiemy, że imitacja lub imitacja Samsunga Galaxy jest niezwykle popularna, biorąc pod uwagę, o czym mówimy jedne z najtańszych smartfonów rynku, zawsze pamiętając, że mogą nam zaoferować jako urządzenia. Poza tym, trzeba powiedzieć, że ponieważ wielu zostało oszukanych przez sprzedaż telefonu komórkowego z klonem, powinieneś uważać na niektóre szczegóły, które pokażemy ci później.

Indeks
 1. Jak odróżnić oryginalnego Samsunga S6, S7, S8 i S7 Edge od repliki?
  1. W przypadku Samsunga S6
  2. W przypadku Samsung S7
  3. Na Samsung S8
 2. Wspólne dla wszystkich modeli wskazówki pozwalające odróżnić oryginalnego Samsunga od repliki
  1. 1. Ze względu na sprzęt.
  2. 2. Za pomocą kodu IMEI
  3. 3. Le aip
  4. 4. Inne sposoby

Jak odróżnić oryginalnego Samsunga S6, S7, S8 i S7 Edge od repliki?

Jak można by się spodziewać, każdy komputer ma unikalne cechy, które odróżniają go od poprzednich lub późniejszych wersji, i właśnie dlatego każdy model ma dane umożliwiające jego zróżnicowanie replik różniących się od pozostałych:

W przypadku Samsunga S6

 • Kiedy możesz już mieć telefon w dłoni, musisz sprawdzić tył. Oryginał pochodzi z bardzo dobrej jakości odporne szkło a klon jest plastikowy. Jeśli więc trafisz tylko w kilka, zdasz sobie sprawę, że materiał nie jest taki sam, ponieważ plastik zawsze brzmi tak samo.
 • Oryginalne S6 mają 5,1-calowy ekran 2K, więc nie będziesz w stanie zobaczyć pikseli bez względu na to, jak blisko jesteś. Zamiast S6 klonować, jeśli ma pikselowany ekran możesz być pewien, że jest fałszywy. Fałszywy zawsze będzie miał inne szczegóły na czarnych krawędziach ekranu jako margines.
 • Oryginalny Samsung S6 ma 16-megapikselowy aparat. Jeden z najlepszych, więc bardzo łatwo będzie Ci się dowiedzieć, czy aparat jest fałszywy, czy nie. Kiedy robisz zdjęcie sklonowanym S6, będzie ono słabej jakości i jeśli powiększasz to szybko zniekształca coś, co nie powinno się wydarzyć.
 • Możesz również stwierdzić, kiedy S6 jest fałszywy, patrząc na wersję systemu operacyjnego. Jego wersja to Android 5.0 Lollipop, chociaż może się zdarzyć, że masz zaktualizowaną wersję 5.1.1. Jeśli fałsz, to dokładnie KitKat lub Jelly Bean w wersji 4.0.

W przypadku Samsung S7

 • Najpierw zidentyfikuj oryginalny Samsung S7 Posiada system Android 6.0.1 Marhsmallow. Do tego ma 5,1-calowy ekran pojemnościowy Super AMOLED o niesamowitej rozdzielczości sięgającej 1440 x 2560 pikseli. Posiada procesor Qualcomm MSM8996 Sanpdragon 820 Exynos 8890 Octa.

Samsung Galaxy S7 Edge

 • Z drugiej strony należy wziąć pod uwagę, że a niższy system operacyjny ten, o którym wspomnieliśmy wcześniej, co więcej, często może być „ukryty” jako nowa wersja, dlatego należy go dołączyć i zwrócić uwagę na „O urządzeniu” w sekcji Ustawienia. Zauważamy również, że procesory używające kliknięć to MTK.
 • Wersje są oficjalne i prawdziwe 32, a także 64 GB pamięci. Podczas gdy fałszywe kopie mają maksymalnie 8 GB.
 • Różnica w jakości materiałów użytych do ich wykonania jest zauważalna, podobnie jak w przypadku każdego innego urządzenia mobilnego Premium, są wśród nich w zasadzie materiały, które możemy wykonać przeważnie szkło i metal w porównaniu z innymi. Oryginał ma metalowe wykończenie, które jest wyczuwalne w dotyku, gdy podróbka nie ma z tym nic wspólnego. Jedna wskazówka to uderzenie paznokciami w tył, a zauważysz dużą różnicę.

Na Samsung S8

 • Istnieją 5,8-calowy ekran z przednim aparatem 8 MP iz tyłu 12 MP. Ponadto ma procesor Exynos 8895 z 4 GB pamięci RAM, co czyni go potężnym telefonem komórkowym. W przypadku S8 Plus jest tak samo, ale z 6,2-calowym ekranem.
 • Aby dowiedzieć się, czy naprawdę mamy do czynienia z chińskim klonem, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Sam telefon komórkowy to .i replika zazwyczaj oferuje więcej niż jeden kabel.
 • Możesz to również stwierdzić, robiąc zdjęcie jego jakość jest bardzo niska. Specyfikacje są znacznie niższe niż oryginalny telefon.
 • Jeśli przejdziesz do odzyskiwania (gdy telefon jest gotowy, naciśnij i przytrzymaj klawisze zasilania + niski poziom głośności) na znajdzie się w języku chińskim.

Wspólne dla wszystkich modeli wskazówki pozwalające odróżnić oryginalnego Samsunga od repliki

Tak jak każdy model ma charakterystyczne detale, tak też jest istnieją różnice, które są wspólne dla wszystkich Modele Samsunga, które pozwalają na identyfikację oryginalnych i replik zestawów w następujący sposób:

1. Ze względu na sprzęt.

porównanie zwrotów komórek

tam szczegóły oryginalnego sprzętu i trudne do dopasowania dla klona:

 • Jakość materiałów jest zwykle znacznie mniejszy niż zwykle. Należy zwrócić uwagę na ekran i zawartość ciała.
 • IS jasność ekranu i jakość obrazu. Ekran Samsunga Galaxy wyświetla ostre i jasne kolory, podczas gdy sklonowane kolory są matowe.
 • Szczelina między ekranem a krawędzią. Sklonowane telefony mają najgrubszą krawędź ekranu na krawędzi telefonów. Nawet na nieograniczonym wyposażeniu można zauważyć czarną obwódkę.
 • Logo Samsunga na przednim ekranie Jest tłoczony i można go łatwo zdjąć.
 • IS przyciski domu i głośności mają anomalie w sklonowanych telefonach komórkowych.
 • Kamera ma wyższą rozdzielczość, replika aparatu fotograficznego nie wykonuje zdjęć o takiej samej jakości jak model oryginalny.
 • Identyfikując producenta, w oryginale można podać: Zaprojektowany przez firmę Samsung i wyprodukowany w „WIETNAMIE”. Kiedy repliki mówią „Wyprodukowano w Chinach”.

różnica w stosunku do oryginalnej ładowarki do replik

2. Za pomocą kodu IMEI

Aby zweryfikować Numer IMEI możesz zaoszczędzić sporo czasu. To biorąc pod uwagę, że masz dostęp do wszystkich informacji o producencie, modelu, marce, serii i wielu innych powiązanych szczegółach. Jedyna rzecz, o której musisz pamiętać w takich sytuacjach. Bardzo łatwo jest wykryć, czy jest to fałszywy lub oryginalny telefon komórkowy, zawsze uzyskuj dostęp do IMEI przed jakąkolwiek inną funkcją smartfona.

zadzwoń na kod imei

Istnieje kilka sposobów uzyskania kodu IMEI urządzenia:

 1. Na etykiecie znajdującej się na pudełku Numer IMEI urządzenia znajduje się w innych danych.
 2. O baterii Jest też etykieta, na której można znaleźć numer IMEI.
 3. Wchodzę w konfigurację, a następnie Informacje o urządzeniu, Stan i na końcu informacje o IMEI. Kod IMEI firmy Samsung zawsze zaczyna się od 3.
 4. Na koniec zaznaczasz kod * # 06 # na ekranie połączeń, kod IMEI natychmiast pojawi się na ekranie.

Kod powiedział musi pasować do tego na etykiecie pod baterią iz tą w pudełku. Jeśli telefon jest oryginalny, kody muszą być zgodne.

imei mobile z powrotem

Jeśli nadal chcesz to zweryfikować z większą intensywnością, możesz złożyć wniosek na stronie www.imei.info i dodaj kod, a następnie kliknij przycisk Sprawdź, aby uzyskać informacje od zespołu.

Najważniejszy jest producent, ponieważ jeśli mówi nieznane zamiast Samsunga to jest klonem.

3. Le aip

Zastosowań jest kilka spowoduje to natychmiastowe poddanie w wątpliwość oryginalności telefonu komórkowego. Obejmują one:

 • Prawdziwa galaktyka. Ta aplikacja uruchomi się po instalacji automatycznie sprawdzając, czy telefon komórkowy jest oryginalny, czy replika.
 • LAP-Z, jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej polecanych do sprawdzenia jest oryginalny Samsung Galaxy. Zawiera wszystkie informacje o urządzeniu.
 • Mądry przełącznik, to system odpowiedzialny za uczenie nas wszystkich informacji związanych z naszym smartfonem. Ale szczegóły pokażą tylko wtedy, gdy przedstawimy podstawowy telefon komórkowy, a nie kopię.

aplikacja Samsung Smartswitch

4. Inne sposoby

 • Możesz znajdź różnice w pudełku chociaż nie jest ich wiele, ale zazwyczaj kod kreskowy, kolor telefonu, numer IMEI między innymi nie są w pudełkach z replikami.
 • Wpisz jeden z kodów USSD: * # 1234 #, * #, * # 1250369 #, * # 197328640 #, * # 0228 #, * # 32489 #, * # 232337 # lub * # 232331 #, jeśli jest to replika, telefon komórkowy nie zareaguje t -ord.
 • Jeśli menu odzyskiwania jest w języku chińskim, sprzęt nie jest oryginalny.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up