Jak się dowiedzieć, czy ktoś ma Skype, czy jest aktywny — łatwo znajdź kontakty lub profile Skype

Wciąż pamiętam złoty wiek internetu, kiedy spędzaliśmy wiele godzin rozmawiając przez niego Komunikator MSN. Rozmowa z Microsoftem sprawiła wiele radości wielu z nas, którzy są już trochę starsi i dostosowujemy się do nowych aplikacji, które pozwalają nam pozostać w kontakcie.

Od tego czasu i na przestrzeni lat wiele się zmieniło Microsoft opracował swojego klasycznego Messengera aby zakończyć fuzję ze Skype, bardziej kompletną aplikacją pod każdym względem.

skype logo png

Indeks
 1. Jak się dowiedzieć, czy ktoś ma Skype'a?
 2. Jak znaleźć kogoś na Skype
 3. Jak zdobyć użytkownika w Skype
 4. Kroki, które należy wykonać, aby uzyskać profil osoby przez Skype

Jak się dowiedzieć, czy ktoś ma Skype'a?

To była niezbędna fuzja. Wraz z portalami społecznościowymi MSN Messenger tracił coraz więcej użytkowników, więc nie było innego wyjścia i myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji odkąd Skype, mimo wszystkich swoich niepowodzeń, wciąż tam jest bardzo dobra aplikacja, zwłaszcza w środowisku pracy.

Tworzenie konta w Skype jest łatwe, ponieważ wystarczy mieć konto Skype. Outlook, Live lub Hotmail. Za pomocą tego konta będziesz mieć dostęp do wielu usług firmy Microsoft w taki sam sposób, jak robi to Google Gmail.

To jest sprawa Skąd wiesz, czy ktoś ma Skype'a? Ustalenie, czy ktoś ma Skype, czy nie, nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy, że wyszukasz go po imieniu i nazwisku.

Kiedy zakładamy konto Microsoft, prosimy o imię i nazwisko. Więc kiedy szukamy kogoś, możemy go znaleźć w ten sposób. Pamiętaj też, że niektórzy osoby o tym samym imieniu i nazwisku. Powinieneś spojrzeć na kraj pochodzenia i zdjęcie profilowe, aż znajdziesz to.

Jak znaleźć kogoś na Skype

Inna opcja wyszukiwania kogoś w Skype używa nazwy e-mail tej osoby. Na przykład: jeśli Twój e-mail »[email protected]„Następnie możesz dodać „najlepszego przyjaciela” i powinien być widoczny.

Ostatnią opcją, którą możesz spróbować znaleźć tę osobę, jest wpisanie wyszukiwarki Skype numer telefonu osoby. W wielu przypadkach osoba, której szukasz, pojawia się, ponieważ telefon komórkowy jest połączony z jej kontem. Dzięki temu dość łatwo go zdobyć.

Odłóż na bok metody, które omówiliśmy powyżej. Nie ma innego sposobu na znalezienie kogoś przez Skype. Jedyną opcją, jaką możesz mieć, jest po prostu zadanie pytania za pośrednictwem innej aplikacji lub sieć społecznościowa, jeśli masz Skype i poproś o konto.

Skype to doskonała aplikacja, która może nie lubić popularności WhatsApp. Jednak dostępne na komputery i urządzenia mobilne. Prowadzenie rozmów za pośrednictwem tekstu, wideo lub audio jest bardzo sprawne i proste dzięki tej potężnej aplikacji firmy Microsoft.

Chociaż w innych częściach może być trudniej określić, która aplikacja jest główna polecana użytkownikom, gdy myślimy o rozmowach wideo, nie ma co do tego wątpliwości Skype jest tego najlepszym przykładem.

Jeśli nie wiesz, jak działa Skype, pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że jest to platforma, na której będziemy mogli prowadzić rozmowy wideo, a także rozmowy międzynarodowe, w bardzo prosty i darmowy sposób lub po niskich kosztach.

Stamtąd Skype pozwala nam zadzwoń lub porozmawiaj z naszymi przyjaciółmi, bez względu na to, gdzie się znajdują, ale żeby to zrobić, zanim będziemy musieli umieścić je na naszej liście kontaktów, nazwij to jakoś.

W takim przypadku nauczymy Cię procedury, która pozwoli Ci wyszukiwać użytkowników w Skype, więc chcesz komunikować się z kimś, jeśli chcesz komunikować się z kimś konkretnym.

Wszystko, co musisz zrobić, to rozwijać ten krok po kroku Cz komputerem z łączem internetowym, a także pobrać aplikację Skype na swój komputer, co nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund.

Windows Skype

Jak zdobyć użytkownika w Skype

Cóż, jeśli masz już zainstalowaną aplikację na swoim komputerze, jesteś bliżej niż kiedykolwiek możliwości udostępnienia ekranu na Skypie znajomym lub zadzwoń do nich, dla których będziesz musiał wykonać tylko następujące kroki:

 • Otwórz Skype na swoim komputerze tak jak zwykle
 • Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło na ekranie startowym Skype, jeśli nie uruchamia się automatycznie
 • Poczekaj, aż Skype połączy się z serwerem za pośrednictwem połączenia internetowego
 • Program wyda dźwięk po pomyślnym podłączeniu
 • W tym momencie zobaczysz wszystkich swoich znajomych, a także osoby dodane do listy kontaktów Skype
 • Następnie kliknij opcję Kontakty, która pojawia się w górnym pasku menu Skype
 • Następnie przejdź do opcji Wyszukaj kontakty w menu rozwijanym
 • W tym momencie na ekranie pojawi się okno dialogowe, które Ci pomoże
 • Ważne jest, aby podać wszystkie dane kontaktowe lub identyfikacyjne użytkowników, których szukasz

Kamera internetowa Skype

Istnieje wiele sposobów wyszukiwania i znajdowania znajomych w Skypie. Jedną z najprostszych rzeczy jest wyszukiwanie użytkowników według ich pełnego imienia i nazwiska, jednocześnie sprawdzając ich adres e-mail lub numer telefonu.

W niektórych przypadkach zauważysz, że nazwa, której szukasz, jest zbyt powszechna, ale przy odrobinie szczęścia możesz zaoszczędzić czas zawęź wyniki wyszukiwania i filtruj je, dodając szczegóły, takie jak miasto, kraj, wiek, płeć.

Po wprowadzeniu wszystkich tych informacji Skype wyświetli listę wszystkich osób, które zawsze znalazł w ramach wymagań raportu. Aby uzyskać więcej informacji o każdym użytkowniku, wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć na niego.

Jeśli rzeczywiście jest to dana osoba, musisz dodać ją do swojego porządku obrad, klikając Dodaj przycisk kontaktów, dzięki czemu zawsze będziesz w kontakcie, kiedy tylko zechcesz.

Na koniec musisz pamiętać, że jest to procedura, której właśnie Cię nauczyliśmy przydatne dla komputerów z systemem operacyjnym Windows jak te komputery Mac opracowane przez ludzi z Apple.

Skype To nie jest normalna sieć społecznościowa. Od czasu wejścia na rynek komputerowy w 2003 roku, ten program stworzony przez firmę Microsoft zmienił świat, jaki znaliśmy. To dlatego, że możliwość wykonywania nielimitowanych rozmów wideo i całkowicie za darmo Był to fakt nie tylko nowatorski, ale bardzo praktyczny.

To najbliższy sposób na dotarcie do osób, które są daleko Twoja rodzina i przyjaciele oraz ludzie w terenie biznes. Teraz, jak w każdej sieci społecznościowej, warto wprowadzić swoje dane osobowe podczas tworzenia konta.

Dane te pozwalają platformie Skype na prowadzenie szczegółowej ewidencji użytkowników i sprawdzanie, czy są oni połączeni, a także dowiadywanie się, które serwery najlepiej dzwonić. Podobnie dają szansę innym użytkownicy, aby mogli znajdować i dodawać do swoich znajomych na całym świecie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak uzyskać czyjś profil na Skype. Niezależnie od tego, czy masz prawo zweryfikować swoją tożsamość, uzyskać konkretne informacje, czy przypomnieć sobie urodziny... Ten poradnik jest dla Ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać kroki, które sugerujemy poniżej i postępować zgodnie z tymi instrukcjami z listem.

Kroki, które należy wykonać, aby uzyskać profil osoby przez Skype

Pierwszym krokiem jest oczywiście uzyskanie profilu każdego użytkownika korzystającego ze Skype'a otwórz program. W tym celu możemy przejść do naszej ikony na pulpicie Skype i kliknąć ją dwukrotnie. Lub jeśli nie mamy tej ikony, możemy wyszukać program podczas uruchamiania systemu Windows i stamtąd go otworzyć.

Będą następujące rozpocznij naszą sesję Skype, ten proces odbywa się automatycznie. Ale jeśli nie, wystarczy podać nasze imię i nazwisko (e-mail) i hasło, a natychmiast uzyskamy dostęp do naszego osobistego konta Skype.

Teraz będziemy upewnij się, że mamy jednego pochowanego od kogo chcemy uzyskać Twój profil. W tym celu możemy przeszukiwać naszą listę kontaktów, aż ją znajdziemy. W przypadku, gdy nie ma go na tej liście, dodamy go za pomocą Twojego adresu e-mail.

Bez względu na to, w jaki sposób otrzymamy tę wiadomość e-mail, czy to osobiście, czy pochodzi z innej sieci społecznościowej. W ten sposób ta osoba pojawi się wśród naszych kontaktów. Wszystko, co musimy zrobić, to go znaleźć i kliknij na jego imię.

Po kliknięciu tej nazwy użytkownika otworzy się panel z różnymi opcjami. Wcześniej będziemy musieli kliknąć przycisk oznaczony jako „Wyświetl profil”. W ten sposób zostaniemy przekierowani do nowe okno ze wszystkimi istotnymi informacjami dla tego użytkownika Skype.

I to wszystko! Otrzymaliśmy już profil Skype tego konkretnego kontaktu. W ten sposób za każdym razem, gdy potrzebujesz profilu osoby na Skype, z którą chcesz porozmawiać lub nawiązać połączenie, wystarczy powtórzyć tę procedurę tyle razy, ile potrzebujesz. !Teraz wiesz, jak to zrobić!

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up