Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest online czy offline na Instagramie, pojawia się offline czy ukryty?

Instagram to sieć społecznościowa, która z biegiem czasu ewoluowała w świetny sposób. Dziś Jest to sieć społecznościowa, z której ludzie najczęściej korzystają na urządzeniach mobilnych. Istnieje odpowiednia liczba funkcji, które są całkiem fajne do udostępniania zdjęć i filmów.

Nie jest zbyt zaśmiecony rzeczami, jak jego starszy brat Facebook i jest prosty w użyciu. Ponadto istnieje możliwość wysyłania bezpośrednich wiadomości, Oh porozmawiaj z kimkolwiek wkrótce. Dzięki temu wystarczy zarejestrować się na stronie na Instagramie, aby cieszyć się jej funkcjami.

Indeks
  1. Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest podłączony na Instagramie
  2. Skąd będę wiedzieć, czy jesteś podłączony na Instagramie
  3. Jak się dowiedzieć, czy ktoś ukrywa przed Tobą historie na Instagramie
    1. Jak przeglądać historie bez rejestracji na Instagramie

Jak się dowiedzieć, czy ktoś jest podłączony na Instagramie

Jedną z najczęściej używanych opcji w tej sieci społecznościowej jest bezpośrednie wysyłanie wiadomości w celu przeprowadzenia prywatnej rozmowy z obserwującymi lub kimś, kogo interesuje spotkanie.

Problemem jest na Instagramie nie ma sposobu, aby zobaczyć ostatni link tej osoby z w ten sam sposób, w jaki zrobilibyśmy to z WhatsApp, na przykład. Chociaż możesz sprawdzić, czy ta osoba jest online, czy nie.

Aby dowiedzieć się, czy ta osoba jest online lub połączona na Instagramie, musisz mieć ją jako obserwującego i rozpocząć z nią rozmowę. Więc za każdym razem, gdy wchodzimy w rozmowę, przesuwając palcami od prawej do lewej.

Obok zdjęcia profilowego tej osoby widzimy zielone kółko. Więc będziemy wiedzieć, czy jesteś online, czy nie.

wiedzieć, czy ktoś jest połączony z instagramem

Jeśli zielone kółko nie zostanie znalezione, oznacza to, że aplikacja nie jest otwarta, nie jest dołączona.

Skąd będę wiedzieć, czy jesteś podłączony na Instagramie

Możesz trochę kierować się historiami na Instagramie, jeśli zobaczysz kilka, sprzed kilku minut, to jest mało prawdopodobne, że ta osoba będzie online. Ale odłóż na bok metodę, o której wspomniałem powyżej, przynajmniej od teraz nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy ktoś jest online, czy nie. Przynajmniej nie w taki sam sposób, jak w przypadku innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, WhatsApp itp.

Dlatego przynajmniej od teraz nie ma metody, która byłaby w 100% niezawodna, aby wiedzieć, kiedy ta osoba jest online i czy jest online w czasie, gdy korzystamy z aplikacji. Na razie to jedyna metoda kiedy zaczynasz rozmowę i kiedy pojawia się zielona kropka obok zdjęcia profilowego.

Pomijając tę ​​metodę, nie ma innej. Nie chodzi o to, że to taka pilna sprawa, tak chcesz wysłać mu wiadomość, na pewno ją dostanie powiadomienie na swoje urządzenie mobilne, a gdy to zrobi, ta osoba może zdecydować, czy chce odpowiedzieć na Twoją wiadomość, czy ją zignorować.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś ukrywa przed Tobą historie na Instagramie

Na wypadek, gdybyś wiedział, czy użytkownik ukrywa przed Tobą historie. Wszystko, co musisz zrobić, to uzyskać dostęp do swojego konta na Instagramie, przejść do wyszukiwarki i wpisać nazwę użytkownika, który Twoim zdaniem zablokował Cię.

wiesz, czy użytkownik jest widoczny w trybie offline lub ukryty na Instagramie

Musisz znać konkretną nazwę i upewnić się, że jest poprawna. Tam, gdzie dana osoba nie pojawia się w wyszukiwaniu, będziesz wiedział, że zablokowała Cię i sugerujesz, że nie będziesz mógł jej śledzić ani zobaczyć jej historii.

Inną metodą wykluczenia jest to, że użytkownik zablokował Twoje konto sprytną sztuczką. Możesz powiedzieć znajomemu lub, jeśli nie, założyć kolejne konto na Instagramie i powtórzymy powyższy proces.

Wola wyszukaj, aby dowiedzieć się, czy użytkownik Cię zablokował W takim przypadku, jeśli użytkownik jest widoczny, będziesz wiedział na pewno, że blokuję Ci dostęp do jego treści. Oczywiście, jeśli użytkownik ma konto w trybie prywatnym, będziesz musiał poczekać, aż konto zacznie Cię śledzić, aby sprawdzić, czy jest rzeczywiście aktywne.

Jak przeglądać historie bez rejestracji na Instagramie

Sztuczka polega na tym, że po otwarciu konta aktywujesz tryb samolotowy, dzięki czemu jesteś ukryty, gdy zobaczysz publikację lub historię i nie będziesz mieć dowodu, że widziałeś publikację.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up