Jak się dowiedzieć, czy IMEI jest bezpłatny czy zablokowany na telefonie komórkowym z systemem Android lub iOS

Według przeprowadzonych badań co 10 minut kradziono jeden lub więcej telefonów komórkowych, gdzieś na świecie, ponieważ są one bardzo komercyjne, pokazując każdemu możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy.

Większość tego nie wie zdobycie jednego z tych telefonów komórkowych jest poważnym przestępstwem karane przez prawo, dla kupujących i dla tych, którzy są zobowiązani do ich sprzedaży.

Jednakże możliwość utrudnienia imei, Firmy, które go zablokują, nie będą mogły z niego korzystać, a wiele z nich udostępni swoje bazy innym osobom, to może pozostawić telefon bezczynny.

W przypadku sieci bezprzewodowej do wykonywania połączeń wysyłać wiadomości tekstowe, a nawet dane, To otwiera nas na obawę, jak i kiedy dowiemy się, czy operator blokuje telefon komórkowy.

Indeks
  1. Dzięki tej aplikacji możesz sprawdzić IMEI swojego urządzenia mobilnego
  2. W ten sposób możesz sprawdzić, czy Twój kod IMEI został zgłoszony
  3. Możesz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest już wolny, czy nadal jest zablokowany

To samo może się zdarzyć z tymi, którzy zgubili telefon ponieważ może być łatwo znaleziony przez kogoś innego i jeśli go nie zwróci, właściciel może zablokować telefon, aby pozostał bez obsługi, w dowolnej firmie, która udostępnia współdzielone bazy danych.

Ale to nie przeszkadza mu od tego czasu stać się dochodowym biznesem wiele osób po prostu eksportuje lub sprzedaje go niechcianym, i jest teraz świetnym biznesem dla wszystkich przestępców lub tych, którzy dopuszczają się nielegalnych działań z wykorzystaniem telefonów komórkowych.

Gdzie to jest przekazywane za niefortunne doświadczenie rabunku Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zadzwonienie do firmy telefonicznej i powiadomienie o tym, co się stało, aby podjęła niezbędne kroki i pokwitowania w celu zablokowania imei i wyłączenia go między innymi dla połączeń, połączenia internetowego.

Chociaż mimo to zawsze zaleca się pozostawienie dowodu kradzieży w niektórych urzędach, ponieważ na pewno nie wiemy, co zrobią z naszym telefonem komórkowym i jeśli wydaje się cudem, że można go zwrócić.

Niemniej jednak jest to najlepsza rada, jaką możemy Ci dać jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub zakupem Używany telefon, najlepszym sposobem sprawdzenia, czy telefon nie ma żadnego rodzaju blokady, jest kradzież lub zgubienie, istnieją aplikacje, które są odpowiedzialne za sprawdzenie, czy telefon jest rzeczywiście zablokowany, czy nie.

Aplikacja sprawdza poprawność połączeń IMEI, na przykład urządzenie weryfikuje je zablokowany w jakiejś firmie na czarnej liście, która uniemożliwia jego wykorzystanie, w przypadku połączeń telefonicznych, plany wynajmu danych są zawsze odsprzedawane, a kupujący nie wie, czy kupuje coś legalnego, czy faktycznie z podejrzanego pochodzenia.

Posiadanie IMEI na urządzeniu mobilnym jest dużą zaletą, ponieważ dzięki temu możemy zablokować telefon Na wypadek, gdybyśmy go zgubili, jedyną rzeczą jest to, że musisz być świadomy blokowania lub kradzieży IMEI krok po kroku.

ważne wskazówki informacyjne

Dzięki tej aplikacji możesz sprawdzić IMEI swojego urządzenia mobilnego

Jak zwykle tutaj zostawiamy link dla Ciebie, abyś mógł pobrać tę wspaniałą aplikację, która umożliwia weryfikację stan telefonów komórkowych.

Sprawdź, czy telefon komórkowy jest zablokowany, legalne czy nie do firm telefonicznych, pokaż zaliczkę użytkownikom, którzy kupują trochę więcej i nie bez powodu.

Od tamtej pory ta aplikacja jest jedną z najlepszych alternatyw pomaga ci we wszystkich wątpliwościach, jakie masz co do tego Jeśli chodzi o IMEI twojego urządzenia mobilnego, najlepsze jest to, że będziesz mógł go pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play, pod nazwą Walidacja IMEI.

Ta aplikacja, bardzo łatwo powiedzieć, ale ma znaczącą funkcję, która nie jest łatwa do osiągnięcia i polega na tym, że naprawdę wiesz, co kupujesz, jak należy zauważyć, znaczenie zrobienia tego przed zakupem dowolny telefon i nie zapominaj, że jest lepiej, kup ubezpieczenie, zawsze sprawdzaj, co kupujesz.

W ten sposób możesz sprawdzić, czy Twój kod IMEI został zgłoszony

W wielu częściach świata, zwłaszcza w krajach, w których oryginalne ceny telefonów komórkowych Są zbyt wysokie, często ludzie działający w dobrej wierze wpadają w pułapkę tych, którzy kradną smartfony, a następnie sprzedają je po niższej cenie.

Prawda jest taka, że ​​w takich przypadkach jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czy telefon komórkowy jest mobilny, co daje domniemanie, że została wcześniej skradziona, dokonać szczegółowej analizy wszystkich dostępnych danych lub informacji w tym zakresie.

Oczywiście znamy również przypadki, w których okazuje się, że urządzenia mobilne zostały zablokowane po prostu z powodu problemu poza nimi, ale szczerze mówiąc, to wszystko się liczy. jest to skarga poprzedniego właściciela Z urządzenia.

Należy pamiętać, że są sytuacje, w których różne terminale są na co dzień zostały zablokowane w taki czy inny sposóbdlatego wygodnie jest dowiedzieć się, czy telefon komórkowy jest zablokowany.

Ogólnie, kiedy mówimy o zamkach mobilnych, okazuje się, że chociaż istnieją różne typy zamków, jednym z najczęstszych są zamki IMEI, które są jednymi z najgorszych dla tych, którzy mają terminal w ręku, ponieważ jest całkowicie bezużyteczny.

Zamiast tego, co zostało powiedziane do tej pory, musisz pomyśleć w ten sam sposób jest kilka prostych sztuczek aby dowiedzieć się, czy nasz smartfon ma zablokowany IMEI.

Jedna z zalet znać IMEI naszego urządzenia Oznacza to, że wiemy, jak odblokować telefon komórkowy Samsung Galaxy zgodnie z kodem IMEI za pomocą Samsung S Unlock.

ręczne ustawienia urządzenia

Możesz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest już wolny, czy nadal jest zablokowany

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy lub telefon komórkowy nie jest zablokowany, najlepszym sposobem na to jest przetestuj z kartą SIM.

Wystarczy poinformować kogoś, kto działa, zweryfikować jaki komunikat ma ten system pokaż nam i wnioskuj.

Pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że możemy być pewni, że urządzenie jest zablokowane, w przypadku pojawienia się niektórych fraz, np. Brak usługi lub tylko połączenia alarmowe.

Teraz tak podczas wkładania karty SIM Stwierdzamy, że gdy potrzebujemy zadzwonić lub wysłać SMS-a z telefonu komórkowego i nie pojawia się żaden komunikat, ale nadal nie pozwala nam to na działanie, to w takich przypadkach może być problem bezpośrednio z operatorem.

W każdym przypadku w tym zakresie należy wziąć pod uwagę, że zalecamy, aby w takich okolicznościach wypróbuj inną kartę SIM, od tej samej firmy lub od innej firmy, jeśli terminal zostanie zwolniony.

W pierwszym przypadku, jeśli później chcesz mieć pewność, że IMEI pojawi się w blokuNa szczęście musisz wiedzieć, że istnieje kilka prostych sztuczek, które możemy uwzględnić, na przykład otwarcie ekranu połączenia smartfona i wpisanie * # 06 #.

Pokaże ci IMEI twojego inteligentnego urządzenia mobilnego i wtedy będziesz mógł sprawdzić, za pośrednictwem dowolnej witryny internetowej utworzonej w tym celu, zablokowanej lub nie.

Jeśli potrzebujesz poznaj cechy swojego telefonu komórkowegoTeraz, gdy znasz już numer IMEI swojego telefonu komórkowego, wszystko, co musisz zrobić, to sprawdzić, jak poznać funkcje i specyfikacje swojego telefonu komórkowego za pomocą numeru IMEI lub ustawień.

Czy pomyślnie zweryfikowałeś, czy numer IMEI Twojego telefonu komórkowego jest zablokowany, wykonując ten krok po kroku, który Ci zaoferowaliśmy? Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, abyśmy rozwiązali je za pomocą samouczka, możesz to zostawić w komentarzach.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up