Jak rozszerzyć lub zwiększyć pamięć RAM w systemie Android

Kilka dni temu wśród wielu komentarzy, które otrzymaliśmy od naszych czytelników, znaleźliśmy jeden bardziej niż interesujący, który prawdopodobnie będzie służył dużej liczbie użytkowników, związany z możliwością zwiększenia pamięci RAM w Androidzie. Prawda jest taka, że ​​przy wielu okazjach Zauważamy, że różne urządzenia mobilne z Androidem mają raczej zmniejszoną ilość pamięci RAM i dlatego może być konieczne wykonanie pewnych sztuczek w związku z tym, aby poprawić ich wydajność.

Pierwszą rzeczą, którą powiemy, zanim przejdziemy do szczegółów, jest to, że chociaż jasne jest, że zwiększenie ilości pamięci RAM w Androidzie jest całkowicie niemożliwe, ponieważ nie ma możliwości uzyskania tego sprzętu ze smartfonów, tak jak na komputerach, tak są dobre wskazówki. Następnie możemy polecić szereg technik, których można użyć do wirtualnego zwiększenia pamięci RAM w systemie Android., wyrażał znacznie więcej niż wcześniej.

Indeks
  1. Zwiększ pamięć RAM Androida
  2. Aplikacja do zwiększenia pamięci RAM
  3. Link2SD
  4. Jak mogę poprawić pamięć RAM mojego telefonu?

Zwiększ pamięć RAM Androida

„Czy można zwiększyć pamięć RAM Androida bez rootowania?” Kolejne z często zadawanych pytań w tych przypadkach jest inne, a odpowiedź jest zasadniczo taka sama: nie ma możliwości dodania większej ilości pamięci. Ale dzięki zrootowanemu Androidowi mamy więcej opcji, aby w pełni wykorzystać tę pamięć RAM. W związku z tym, Musimy stworzyć „wymianę” na karcie microSD za pomocą aplikacji takiej jak ROEHSOFT RAMEXPANDER, który kosztuje 9,99 USD.

Jednak przed zakupem tej aplikacji należy sprawdzić, czy Twój telefon komórkowy jest zgodny z tymi procedurami. Aby to sprawdzić, musisz pobrać MemoryInfo & Swapfile Check, aplikację dostępną w sklepie Google Play, dostępne bezpośrednio na ten link. Jeśli Twój telefon komórkowy jest dobrze kompatybilny z poprzednią aplikacją, to czas na ROEHSOFT RAMEXPANDER ze sklepu Google Play lub za pośrednictwem. pobrać ten link.

Po nabyciu danej aplikacji musisz przyznać jej klasyczne uprawnienia roota. Kiedy to zrobisz, zobaczysz, co ci oferuje możliwość dostosowania rozmiaru partycji wymiany. „Najlepsza wartość” jest wartością przybliżoną i musisz zaakceptować proponowane zmiany.. Następnie aktywowana jest nowa wkładka, na którą urządzenie wraca, gdy potrzebuje dostępu do większej ilości pamięci RAM, na przykład, gdy jednocześnie działają ciężkie gry lub kilka aplikacji.

Gdy to zrobisz, przekonasz się, że ogólna wydajność twojego urządzenia jest lepsza niż wcześniej, a to dlatego, że zasadniczo działa tak, jakby miała więcej pamięci RAM niż zwykle. Dlatego mówimy, że to jak zwiększenie pamięci RAM w telefonie z Androidem. Dzięki temu wyjaśnieniu udało Ci się poprawić pamięć RAM w telefonie z Androidem i wydać tylko 9,99 USD są to aktualne koszty rozpatrywanej aplikacji.

Oczywiście wszystkie informacje krok po kroku, których Cię do tej pory nauczyliśmy, dotyczą tylko zrootowanych urządzeń mobilnych z Androidem, a nie tych, które nie są zrootowane. Jeśli chcesz zwiększyć pamięć RAM Androida bez rootowania, powinieneś wiedzieć, że jedyną alternatywą jest pobranie aplikacji, które pomogą Ci wyczyścić pamięć RAM. zużywane przez aplikacje działające w tle. Jedną z najlepszych alternatyw jest Advanced Task Killer, który można pobrać z tego linku.

Aplikacja do zwiększenia pamięci RAM

Istnieje niezliczona ilość zastosowań obiecują praktycznie zwiększyć pamięć, ale jest to niewiarygodne, ponieważ wszystkie obiecują, ale bardzo niewiele dostarcza, to polecamy tego, który dotrzymuje obietnic, a mianowicie:

Link2SD

Aplikacja o określonej funkcji, najpierw zeskanuj kartę micro SD, a następnie oceń wolną przestrzeń, a ta aplikacja użyje jej do przechowywania pakietów pamięci podręcznej, które służą jako pomoc w przechowywaniu, w każdym razie pamięć wirtualna.

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że my sformatuj kartę micro SD na komputerze przed użyciem tej aplikacji, myśląc, że możemy pozostawić ją pustą, abyśmy mogli jak najlepiej ją wykorzystać.

Pobierz tutaj

Jak mogę poprawić pamięć RAM mojego telefonu?

W tym miejscu chcielibyśmy zaproponować kilka rozwiązań wszystkim użytkownikom, którzy wciąż pytają nas o możliwe sztuczki, dzięki którym możemy w pełni wykorzystać możliwości naszej pamięci RAM, z których niektóre są naprawdę interesujące. Nauczymy Cię kilku klasyków, które poznasz, jeśli jesteś nieco bardziej zaawansowanym użytkownikiem Androida, ale prawdopodobnie nie wiesz, czy nie jesteś tak zinternalizowany. z tym systemem operacyjnym, lepiej czytaj dalej.

Oczywiście najpierw nauczymy Cię, jak w pełni wykorzystać pamięć RAM smartfona bez konieczności jej rootowania, czego nie każdy chce, zwłaszcza jeśli gwarancja na urządzenie jest nadal ważna, bo w takim przypadku w końcu przegramy. W każdym razie zalecamy, aby zawsze dezaktywować animacje na swoim Androidzie i odinstalować aplikacje, które nie są używane. Usuń wszystkie widżety lub dlaczego nie usunąć również tapet, zwłaszcza jeśli są animowane.

W przypadku, gdy te wskazówki, o których właśnie wspomnieliśmy, nie zapewniają pożądanej funkcji dla smartfona z Androidem, wiesz, że nadal masz możliwość wykonania słynnego rootowania na urządzeniu, aby być całkowicie przekonanym, że poprawisz swoje wrażenia z Androida. Chociaż root został już zadeklarowany na urządzeniach mobilnych z Androidem, potrzebujemy aplikacji takiej jak Roehsoft Ranexpanderspecjalnie do tego zaprojektowany.

Oczywiście, zanim przejdziesz do tej aplikacji, powinieneś wiedzieć, że nie jest ona kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z Androidem, chociaż jest kompatybilna z większością urządzeń, które niedawno trafiły na rynek ten link Będziesz mógł poznać wszystkie szczegóły dotyczące kompatybilności. Po zainstalowaniu musisz kliknąć opcję próbną i Możesz sprawdzić, czy kompatybilność z Twoim terminalem jest absolutna, a jeśli tak, pojawi się komunikat Gratulacje, gdy nadejdzie czas..

Omawiana aplikacja działa w taki sposób, że możemy przydzielić część pamięci RAM do każdego z interesujących nas procesów i w ten sposób bardzo łatwo uzyskać żądaną wydajność np. gdy poświęciliśmy wideo gra, aby pokazać jasny przykład. Po zakończeniu musisz kliknąć opcję Aktywna zamiana, A kiedy to zrobisz, możesz korzystać ze swojego smartfona w zupełnie nowy sposób..

Mamy nadzieję, że ten post jest dla Ciebie przydatny, ta aplikacja jest jeden z najpopularniejszych w sklepie z zabawkami i kto mi uwierzy, nie jest darmowy, jest bardzo dobry i łatwy.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up