Jak przywrócić, dostosować, dostosować lub edytować mój profil lub zdjęcie profilu na Twitterze

Twitter to bardzo popularna sieć społecznościowa, z której korzystają miliony ludzi. Pozwól ludziom dzielić się szybkimi przemyśleniami i pomysłami. Jedną z ważnych rzeczy do zrobienia jest dodanie lub zmień zdjęcie profilowe na Twitterze. To pozwoli Ci się wyróżnić i sprawić, że Twoje tweety będą bardziej wiarygodne.

Aby promować swój produkt, firmę lub markę na Twitterze, musisz wybrać obraz, który będzie to odzwierciedlał. Niewiele ma z tym wspólnego, ponieważ oryginalne strony profilu awatara nie wybrały zastąpienia domyślnego awatara. Możesz przyczynić się lub zmień zdjęcie profilowe na Twitterze za pomocą komputera lub smartfona.

Indeks
 1. Jak zmienić zdjęcie profilowe na Twitterze?
 2. Jak dostosować Twittera?
  1. Stopnie

Jak zmienić zdjęcie profilowe na Twitterze?

Najpierw otwórz swoją ulubioną przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. Pomysł polega na tym, że możesz łatwo zalogować się lub zamknąć go z komputera lub telefonu komórkowego:

 • Przejdź na stronę Twittera.
 • Na pasku adresu u góry ekranu przeglądarki.
 • Skryba www.twitter.com i naciśnij Enter.
 • Kliknij swoją nazwę użytkownika Twittera w prawym górnym rogu strony.
 • Kliknij podlink do ustawień.
 • Spowoduje to przejście do strony Twojego konta na Twitterze.
 • Kliknij zakładkę Profil.
 • Karta Profil umożliwia przesłanie własnego zdjęcia profilowego na Twitterze.
 • Użyj przycisku Wybierz plik.
 • Pojawi się okno dialogowe umożliwiające wyszukanie obrazu na komputerze.
 • Najlepszą opcją jest wybranie kwadratowego obrazu. Nie martw się, jeśli nie jest idealnie przycięty, ponieważ jest to automatycznie naprawiane w ciągu kilku sekund.
 • W tym momencie możesz przeciągnąć punkt wzdłuż dołu, aby powiększyć lub pomniejszyć.
 • Kliknij i przeciągnij, aby przesunąć pole wyboru i uzyskać idealne golenie.
 • Wypróbuj bardzo ciasną opcję, ponieważ Twitter pokazuje twoje zdjęcie stosunkowo małe.
 • Wybierz żądany obraz.
 • Kliknij przycisk Otwórz lub OK.
 • Jeśli chcesz być atrakcyjny i potrzebujesz więcej reprezentacji, możesz dodać swoje logo do swojego wizerunku, jeśli zamierzasz korzystać z biznesowego Twittera.
 • Użyj swojego zdjęcia i umieść swoje logo po lewej lub prawej stronie zdjęcia profilowego.
 • Kliknij przycisk Zapisz.
 • Twitter wyświetla twój nowy awatar na twojej stronie profilu.
 • Wyświetlenie Twojego zdjęcia profilowego na Twitterze może potrwać kilka sekund.
 • Bądź cierpliwy, Twoja twarz lub logo zostaną wyświetlone w odpowiednim czasie.

telefon komórkowy z aplikacją do logowania na Twitterze

Jest przeznaczony do zdjęcia profilowego pomóc innym łatwo Cię zidentyfikować i powiedz trochę więcej o sobie tym, których nie znasz. Logo Twojej firmy lub produktu może być dobrym wyborem do fotografii, ale jeśli masz rzecznika lub wizerunek kogoś, z kim ludzie mogą się odnosić.

Zastanów się, jak możesz zdjęcie, aby było jak najbardziej interesujące. Wykadruj część zdjęcia lub pokaż nietypowy kąt, aby przyciągnąć uwagę ludzi. Niezależnie od tego, który obraz wybierzesz, upewnij się, że masz pozwolenie na użycie go, aby wpaść w kłopoty z prawami autorskimi lub udawać kogoś, kim nie jesteś, to dwa poważne błędy dla firmy korzystającej z Twittera.

Kulturowo rozwój obecnej technologii jest narzędziem wykorzystywanym przez społeczeństwo. W ten sposób, że poprawić jakość użytkowników, czy to kwestia pracy czy rozrywki.

Jak zaobserwowano w środowisku społecznym, istnieje pilna potrzeba ogólnoświatowej komunikacji. Zwłaszcza za pośrednictwem najczęściej używanych obecnie sieci społecznościowych. Później porozmawiamy o jednej z najpopularniejszych platform a zapewnia dwukierunkową komunikację gdzie ludzie dzielą się swoimi informacjami.

Prawdopodobnie słyszałeś rozmowy o tej sieci społecznościowej, takiej jak Twitter, w której codziennie wchodzą w interakcje miliony ludzi. Również na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, Twitter jest jego główną cechą i to on daje mu więcej zainteresowaniem są tweety lub retweety.

Jak dostosować Twittera?

A jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem Twittera, będziesz wiedział, że ta sieć komunikacyjna może potencjalnie interesująca treść. Nowe motywy i aktualizacje tworzone przez sieć społecznościową.

Następnie Twitter wygenerował niezliczona konsumpcja przez obserwujących zdecydowanie ze względu na atrakcyjną nową aktualizację. Są to jednak „chwile na Twitterze”, które odnoszą się do poddania się rozmowie na żywo.

dostosuj Twittera ze swojego menu

W ten sposób na platformie Twitter pojawia się post w formie mikroblogowania. To sugeruje, że użytkownicy publikują lub wysyłają krótkie wiadomości. A jednocześnie jest to szybka i natychmiastowa sieć społecznościowa do zgłaszania tego, co dzieje się na całym świecie.

Ważne jest, aby pamiętać, jeśli jeszcze czegoś nie znasz funkcje dotyczące dostosowywania Twittera Ten post pomoże Ci lepiej zrozumieć. Dlatego, aby wykonać tę procedurę, musisz utworzyć konto na Twitterze, jeśli go nie masz i komputer z połączeniem internetowym.

Stopnie

Pierwszy krok jest łatwy do wykonania, zaczynamy od otwarcia konta na Twitterze i przechodzimy do naszego profilu. Po tym lubopcja mówi Edytuj profil. Następnie wybierz „zakładkę profilu”, a następnie będziesz mieć możliwość wybrania obrazu, który pojawi się na koncie. Dodaj również informacje, które pojawią się w Twoim profilu, a następnie lokalizację i witrynę.

W ten sposób informacje, które podasz w biografii, będą przewodnikiem dla każdego, kto odwiedzi Twoje konto. Masz również wybór połącz konto na Twitterze z kontem na Facebooku. Następnie przejdź do zakładki „projektowanie”, gdzie znajdziesz różne motywy oferowane przez konto na Twitterze. Pomysł polega jednak na tym, że możesz dostosować profil tak, jak chcesz, aby zwiększyć liczbę fanów.

inny układ Twittera z dostosowaniem

W ten sposób najlepszą opcją jest przejście do dolnej zakładki, jak mówi zmień kolory projektu. Podobnie możesz zmienić kolory paska bocznego, który zamierzasz opublikować, oraz linki.

Ponadto w tej samej zakładce znajduje się opcja „zmień obraz tła”, a następnie możesz w pełni dostosuj swój profil. Ponieważ wybierasz odznakę, którą chcesz. Należy to wziąć pod uwagę, gdy wybrany obraz zostanie ujawniony Twoim obserwatorom. Powinno to być 2048 pikseli i nie ma obrazów, które wyróżniają się w pierwszych 90 pionowych pikselach.

W ten sposób upewnij się, że wiadomość pokazuje, co chcesz pokazać, jeśli jest to hobby lub praca. I w końcu jesteś po prostu dostosuj swoje konto na Twitterze z krokami, które zapewniliśmy Ci wcześniej.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up