Jak przesyłać filmy na Instagram lub Instagram Stories trwające dłużej niż minutę?

Sieć społeczna Instagram używany głównie do udostępniania zdjęć i filmów z urządzenia mobilnego posiada szereg narzędzi, filtrów i efektów poprawiających prezentację. To sprawia, że ​​przemawia do jego fanów, dlatego lubił technologów.

Jednak większość miłośników aplikacji czuła się ograniczona. Powodem tego jesteś ty umożliwia przesyłanie filmów w jednym czasie 60 sekund.

W erze, w której żyjemy, odkryliśmy, że większość problemów ma rozwiązania, bez wyolbrzymiania ich wszystkich. Powód, który ci pozwala znajdź nowe wycieczki z udostępnianiem wideo nieskończony.

Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem tej sieci, prawdopodobnie nie zrobisz tego Korzystałem z większości narzędzi oferowanych przez tę aplikację.

To właśnie przez te, które przedstawimy rozwiązanie tego problemu co sprawia, że ​​czujesz się ograniczony. Możesz także zainteresować się innymi tematami związanymi z Instagramem i Zobacz, jak to zrobić, możemy Cię poprowadzić.

Indeks
 1. Jak przesyłać filmy na Instagram
 2. Prześlij filmy na Instagram w ponad minutę
 3. Jak publikować filmy na Instagramie z komputera?
  1. Gramblra
  2. Ramme
  3. Google Chrome

Jak przesyłać filmy na Instagram

Jeśli korzystasz tylko z podstawowych narzędzi tej aplikacji, możesz znać zwykły sposób jej używania. Pokrótce omówimy co zwykle robimy przesyłając wideo w tradycyjny sposób, możemy to zrobić na dwa sposoby:

 • Jest jeden z nich przechodząc do przycisku "Nowa treść" które wyślemy do strony dostępowej, na której przechowujemy nasze obrazy i filmy.
 • Następnie wybieramy film, który chcemy opublikować i udostępnić.

Możemy to również zrobić:

 • Dostęp do okna z napisem twórz treści i nagrywaj wideo bezpośrednio przed przesłaniem.

jak przesyłać filmy w ciągu minuty na instagram

W obu przypadkach, jeśli wideo przekracza moment, Twoja prośba spróbuję to skompresować dopóki nie zostanie zmniejszona trwa tylko minutę przed dopuszczeniem do publikacji.

Nie lubimy czuć się ograniczonym, kręcić bardzo szybko lub wycinać z wideo bardzo ważne momenty. Myśląc o sposobach, które lubisz najbardziej, Instagram przedstawia wiele opcji osiągnięć przesyłaj filmy, które przekraczają moment wcześniej zamówione.

Prześlij filmy na Instagram w ponad minutę

Poprzez historie „na żywo”, opcję, która zaczęła z niej korzystać od czasu aktualizacji 2016. Masz taką możliwość. Chcemy Ci pokazać: chodząc na tę sesję będziesz mógł able tworzyć treści o nieograniczonej długości ponieważ musisz nadawać na żywo, z jedną lub kilkoma osobami.

Z ograniczeniem, że nie będziesz miał kolejnej okazji nadawania i dopracowywania danych dokładnie tak, jak było nagranie, oni to zobaczą właśnie w ten sposób. Skoro będziesz transmitować na żywo, naprawdę.

Za każdym razem, gdy chcesz mieć transmisję na żywo, Twoi obserwatorzy zostaną powiadomieni, gdy się dowiedzą i będą mieli szansę ich zobaczyć. Musisz upewnić się, że masz dobry sygnał internetowy za lepsza jakość transmisji a wideo się nie zatrzymuje.

Kolejna opcja, która jest znacznie bardziej aktualna niż Telewizja na Instagramie (IGTV) kanał telewizyjny zintegrowany z siecią społecznościową. Coś, co przekroczyło oczekiwania użytkowników z powodu lFilmy mogą rozciągać się nawet do godziny.

Znajdziesz go w prawym górnym rogu swojego profilu, z małą ikoną telewizora. Podczas gdy filmy są tworzone na miejscu, pMasz możliwość ich podglądu przed przesłaniem.

najlepszy sposób na przesyłanie filmów na Instagram

Kolejną zaletą aplikacji wśród wielu osób jest to, że możesz zachowaj filmy i zdobądź i zbierz liczbę użytkowników kto to widział. Przejrzyj komentarze i przeżyj swoje ulubione chwile.

A teraz, gdy masz te opcje technologiczne w swoich rękach, co powiesz na praktycznie naukę, odwiedzając IGTV z aplikacji mobilnej i przesyłając filmy, które widzą obserwowani użytkownicy? Instagram to bardzo wizualna sieć społecznościowa, która pozostaje w drodze obrazy i filmy, które zwykle robimy za pomocą telefonu komórkowego.

Większość, a może wszyscy użytkownicy wiedzą, jak udostępniać za pośrednictwem Instagrama zdjęcia lub filmy z telefonu komórkowego. Dziś pomożemy Ci w inny sposób jak opublikować wideo z komputera, treść na wiele rzeczy niemożliwych.

Zrobimy co w naszej mocy, aby Cię poprowadzić i czy to wyzwanie można zrealizować w wirtualnym świecie?. Istnieje wiele narzędzi, dzisiaj porozmawiamy o trzech.

Jak publikować filmy na Instagramie z komputera?

Mamy tę opcję z wieloma aplikacjami i możesz wykonać następujące czynności:

Gramblra

Przede wszystkim jest Gramblr, aplikacja umożliwiająca przesyłanie zdjęcia i filmy z komputera. Najlepsze jest to, że nie musisz mieć telefonu komórkowego.

Pobierz aplikację na swój komputer, zarejestruj się, a następnie zaloguj się. Idziesz do zakładki „prześlij teraz”, znajdź foldery na swoim komputerze i wybierz film, który chcesz przesłać.

Poczekaj, aż się załadują i pamiętaj, że długość filmów wynosi 60 sekund, więc może być konieczne ich udekorowanie. Później możesz kontynuuj publikowanie stopką, możesz też przesłać go później.

Ramme

Narzędzie numer dwa to nasze trzy wybory, "Ramme" skierowany do tych komputerów, które współpracują szczególnie z System operacyjny Linux.

Podobnie jak w przypadku Gramblr, musisz pobrać aplikację i w tym przypadku zarejestrować się za pomocą swojego konta na Instagramie i hasła. Wtedy zaczynasz o używaj go tak, jakbyś używał Instagrama z telefonu komórkowego mobile bezpośrednio na komputerze.

Google Chrome

Jak mogłeś zauważyć, jest to bardzo proste, ale wciąż mamy inną opcję i to przez Chrome. Pamiętaj, że jest to przeglądarka z wieloma funkcjami, w tym przesyłaj filmy na Instagram z systemu operacyjnego Okna. Jeśli masz wersję 10, jeszcze lepiej.

Aby to osiągnąć, musisz otwórz kartę w Chrome i znaleźć cię w prawym górnym rogu. Kliknij „więcej narzędzi”, a następnie „narzędzia programistyczne”.

Znajdź w zakładkach powyżej „Pasek narzędzi Toogle Device" być w stanie wybrać żądany smartfon. Następnie wybierz w prawym górnym rogu listę rozwijaną i wybierz smartfon, aby emulować ekran komputera.

Naciśnij klawisz F5, a widok przeglądarki zostanie zaktualizowany. W środku, Widoczny jest pasek ikon aplikacji Mobilny Instagram.

Wykonując te czynności, na dole możesz zobaczyć ikony aplikacji Instagram, kliknij znak dodatni (+) pośrodku. Znajdź w swoich plikach wideo, które chcesz opublikować a reszta jest zupełnie taka sama i jeśli korzystasz z aplikacji z telefonu komórkowego.

oglądaj filmy na Instagramie dłużej niż minutę

Już je rozgryzłeś trzy metody przesyłania filmów na Instagram z Twojego komputera. Mamy nadzieję, że w pełni spodoba Ci się to narzędzie pola widzenia.

Użyj tego, który uważasz za bardzo korzystny, prosty i produktywny. Nadal to pokazuje wirtualny świat nie ma granic Cóż, jesteś jedyną osobą, która może stawiać bloki, które uniemożliwiają spełnienie Twoich oczekiwań.

Nie zapomnij nas odwiedzić, już wiesz, że naszym celem jest zapewnienie Ci najlepszych możliwych opcji, aby uzyskać jak najlepsze wrażenia. Ale nie zapominaj, że ostatecznie to, czego użyjesz, zależy od Ciebie, ponieważ ostatecznie decyzja leży w Twoich rękach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sieciach społecznościowych i naszych poradach dla Ciebie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up