Jak przenieść pliki, zdjęcia i filmy z telefonu komórkowego na pendrive USB lub kartę SD lub Micro SD?

W ostatnich latach jedna z kluczowych funkcji lub cech technicznych, do których użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android są przyzwyczajeni, musi bezpośrednio sprawdzić możliwość dodania karty microSD do urządzenia. jesteśmy zainteresowani.

Prawda jest taka, zwłaszcza jeśli mamy pojemność 16 GB lub mniejszą, możliwość późniejszego dodania jej do naszego terminala będzie konieczna pamięć microSD w stanie zwiększyć tę pojemność i zapewnić nam lepsze wrażenia użytkownika.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, musisz wiedzieć, że karta microSD ma wiele narzędzi, Wśród nich możemy przytoczyć np. wszystkie zdjęcia, które zrobiliśmy podczas biegu, ponieważ w ten sposób zwolnimy sporo miejsca z oryginalnej pamięci urządzenia.

Wiemy jednak, z których użytkowników często korzystają różne terminale mają problemy czas przenieść zdjęcia z pamięci mobilnej na microSD, więc chcemy pokazać kilka szczegółów na ten temat.

Indeks
 1. Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive
 2. Jak wysłać zdjęcia z telefonu komórkowego do Pendrive'a krok po kroku
 3. Jak przenieść dokumenty z telefonu komórkowego na Pendrive
 4. Przenieś zdjęcia na kartę SD
 5. Łatwe przesyłanie zdjęć i filmów z telefonu na kartę SD

Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive

Przesyłaj pliki z telefonu komórkowego na pendrive, jest to wysoce zalecane tak długo, jak chcesz wypuść trochę miejsca na telefonie komórkowym i lepiej przechowuj nasze dokumenty, pliki, zdjęcia i filmy na pendrive, to jeśli je masz, ale jeśli nie, będziesz musiał je odzyskać, ale jest na to wiele sposobów.

Najbezpieczniejszym miejscem jest posiadanie informacji na urządzeniu do tworzenia kopii zapasowych prawidłowy, w tym przypadku pendrive, tutaj pokrótce wyjaśnimy, w jaki sposób można przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pendrive.

Jest to bardzo łatwe do zrobienia, ale musisz pamiętać o kilku opcjach, aby wykonać to złożone zadanie, zawsze jest to najbardziej zalecane w takich przypadkach przepustka pliku z kablem USB, a komputer jest najszybszym i najbardziej kompatybilnym trybem, ze wszystkimi telefonami komórkowymi, bezpiecznymi również dla obu urządzeń.

Jak wysłać zdjęcia z telefonu komórkowego do Pendrive'a krok po kroku

Należy pamiętać, że telefon komórkowy musi być w pełni kompatybilny z platformą, z której korzystasz. W ten sposób możesz szybciej przenosić pliki. Pendrive musi wymagane miejsce wykonać operację.

 1. Podłącz telefon komórkowy do komputera.
 2. Pamięć masowa otworzy się automatycznie.
 3. Podłącz pendrive do komputera.
 4. Otwórz folder pendrive.
 5. Wybierz pliki, które przygotowaliśmy dla Twojej kopii zapasowej.
 6. Wytnij pliki na telefonie i wklej je na pendrive.
 7. Zweryfikuj za pomocą eksploratora plików, którego zalecamy użyć Menedżer plików Astro

Wykonując ten proces, powinieneś bez problemu uruchomić niezbędne pliki, aby zwolnić miejsce na komputerze, umożliwiając wydajność znacznie ciszej w swoich zadaniach, a także więcej miejsca na uruchamianie i zapisywanie ulubionych zdjęć, filmów i gier.

Stąd chętnie pomożemy we wszystkich Twoich obawach i zapraszamy, jeśli nie mogłeś zrozumieć słowa Przeczytaj ponownie kroki podejmują je ostrożnie.

Jak przenieść dokumenty z telefonu komórkowego na Pendrive

Można też podłączyć telefon komórkowy do komputera, następnie przenieść pliki do komputera na pendrive, ale należy pamiętać, że oba muszą mieć pliki w przystępny sposób, aby je skopiować i wkleić, do tego zalecamy utwórz folder ze wszystkim czego potrzebujesz iw ten sposób wystarczy skopiować i wkleić.

pobierz tablet z Androidem

Przenieś zdjęcia na kartę SD

Otóż ​​w tym miejscu musisz wiedzieć, że są różne sposoby na przesłanie wykonanych przez nas zdjęć bezpośrednio na kartę microSD, na przykład za pomocą ścieżka przechowywania gdy włożona jest zewnętrzna karta pamięci.

Ale ten proces można również określić ręcznie, choć w tym przypadku będzie to ważne Rozważyć, czy To jest wersja Androida, który zainstalowaliśmy na urządzeniu, z tego powodu krok po kroku zostanie całkowicie zmieniony.

Jak sugerowaliśmy wcześniej, musisz wiedzieć, że Twój smartfon naprawdę musi Ci służyć w tym samouczku być kompatybilny z kartami microSD i bez pisemnej ochrony, oprócz możliwości późniejszego przekazania mu wszystkich zdjęć.

komórka micro sd 32 GB

Cóż, jeśli rozważyłeś te szczegóły, musisz sprawdzić, gdzie się znajdują. sloty na kartę microSD w przypadku pytania, delikatnie złóż go, aż zostanie dobrze osadzony, a następnie załóż z powrotem pokrywę na urządzenie.

Weźmy na przykład, jeśli Twój telefon komórkowy jest zainstalowany Android 6.0 Zefir i chcesz przenieść zdjęcia na kartę microSD, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wejść w tę samą Konfigurację, następnie w Pamięć urządzenia, a później w Wybierz kartę microSD.

Gdy to zrobisz, musisz kliknąć menu symboliczne z trzema punktami, a następnie ponownie w Ustawieniach. Formatujemy kartę przerwać poprzedni temat, jeśli nas nie interesują.

Wtedy będziesz miał możliwość przeniesienia wszystkich potrzebnych plików na kartę microSD w bardzo prosty sposób, w którym wszystko, takie jak zdjęcia, filmy i dokumenty, można przenieść do tej zewnętrznej funkcji urządzenia, co jest zaletą do czasu zrobić miejsce w swoim oryginalna pamięć.

Oczywiście to samo można zrobić w poprzednie wersje Androida, jeśli chcemy przesłać informacje bezpośrednio na kartę microSD.

Aby przeanalizować różne scenariusze, zacznijmy najpierw Lizak Android 5.0 gdzie jest to naprawdę bardzo proste, ponieważ można ustawić konfigurację tak, aby dokumenty były wysyłane bezpośrednio na kartę microSD włożoną do urządzenia.

To samo dzieje się z Android KitKat 4.4, który jest wciąż wcześniejszą wersją, ponieważ procedura nie różni się zbytnio w żadnym z tych terminali. W każdym razie, jeśli masz problemy z konkretnym modelem lub wersją Androida, nie wahaj się z nami skontaktować.

Instalacja odtwarzacza BBC

Łatwe przesyłanie zdjęć i filmów z telefonu na kartę SD

Nie możesz niczego aktualizować, pobierać ani instalować żadnej aplikacji na swoim telefonie komórkowym. To takie denerwujące, bo masz tyle miejsca na mojej karcie SD i Twój telefon nadal mówi, że nie ma miejsca zrób to czy tamto

Uważaj, włożenie karty SD może być trudne, w zależności od posiadanego urządzenia, na przykład Samsung Galaxy J7 zwykle ma problemy, ale nie ma niczego, czego nie można rozwiązać i wiesz, co się dzieje.

Jeśli to możliwe sprawdź, czy jest duża kolekcja zdjęcia i filmy w pamięci wewnętrznej telefonu lub możesz przenosić lub przesyłać zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD.

tak tak wiele telefonów z Androidem na rynku. Więc nie możemy tego zagwarantować zadziała na wszystkich Telefony z Androidem.

 • Podłącz telefon do komputera
 1. Podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych dostarczonego z telefonem.
 • Eksportuj zdjęcia i filmy z telefonu do komputera
 1. Otwórz Eksploratora Windows, jeśli używasz komputera z systemem Windows.
 2. Następnie znajdź swoje dyski twarde, a zobaczysz, że podłączony telefon wyświetla się jako zewnętrzny dysk twardy.
 3. Kliknij dwukrotnie na swój telefon, poniżej znajdziesz foldery i pliki.
 • Jeśli jest to telefon, ma root
 1. Będziesz mieć dwa foldery na karcie głównej i telefonie.
 2. Kliknij, aby otworzyć folder Telefon.
 3. Następnie otwórz folder aparatu DCIM >>.
 4. Będziesz mógł zapisywać wszystkie swoje zdjęcia i filmy w wewnętrznej pamięci telefonu.
 5. Możesz je skopiować z telefonu na dysk twardy komputera.
 • Importuj zdjęcia i filmy z komputera na kartę SD
 1. Znajdź zewnętrzny folder karty SD telefonu na komputerze, przejdź do folderu aparatu DCIM >>.
 2. Wybierz wszystkie wyeksportowane zdjęcia i filmy z telefonu.
 3. Skopiuj i wklej je z komputera na kartę SD.
 4. Możesz teraz otworzyć aplikację Galeria na telefonie, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć i filmów.
 5. Aby uniknąć duplikowania plików i zwolnić miejsce w telefonie.
 6. Teraz możesz je usunąć z pamięci wewnętrznej telefonu.
 7. Jeśli usuniesz lub zgubisz zdjęcia lub filmy w telefonie, nadal masz szansę odzyskać je z telefonu z Androidem.

Mam nadzieję, że rozwiązałeś swój problem.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up