Jak przenieść pliki, zdjęcia i filmy z telefonu komórkowego na pamięć USB lub kartę SD lub micro SD?

W ostatnich latach jedną z najważniejszych specyfikacji lub specyfikacji, do których przyzwyczaili się użytkownicy urządzeń mobilnych z systemem Android, jest możliwość bezpośredniego dodania karty microSD do urządzenia. to nas interesuje.

Prawda jest taka, zwłaszcza jeśli mamy pojemność 16 GB lub mniejszą, możliwość późniejszego dodania jej do naszego terminala jest niezbędna. pamięć microSD w stanie zwiększyć tę pojemność i zapewnić nam lepsze wrażenia użytkownika.

Jeśli tak jest w Twoim przypadku, powinieneś wiedzieć, że microSD dotyczy wiele narzędzi, Poniżej możemy wspomnieć na przykład, że udostępniamy wszystkie wykonane przez nas zdjęcia, ponieważ zwalniamy w ten sposób dużo miejsca z oryginalnej pamięci urządzenia.

Wiemy jednak, że wielu użytkowników różne terminale mają problemy przy przenoszeniu zdjęć z pamięci mobilnej na kartę microSD chcielibyśmy pokazać kilka szczegółów.

Indeks
 1. Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pamięć USB?
 2. Jak krok po kroku wysyłać zdjęcia z telefonu komórkowego na dysk USB USB
 3. Jak przenieść dokumenty z telefonu komórkowego na pamięć USB?
 4. Przenieś zdjęcia na kartę SD
 5. Łatwe przesyłanie zdjęć i filmów z telefonu na kartę SD

Jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pamięć USB?

Przesyłaj pliki z telefonu na dysk USB, jest to wysoce zalecane tak długo, jak chcesz odpuść trochę Miejsce na telefonie komórkowym i lepiej zapisuj nasze dokumenty, zdjęcia i pliki wideo na pamięci USB, jeśli je masz, ale jeśli nie, musisz je przywrócić, ale nie martw się, istnieje wiele sposobów, aby to zrobić.

Tutaj informacje są najbezpieczniejsze, znajdują się na zabezpieczonym urządzeniu. prawidłowo, w tym przypadku pamięć USB, tutaj szybko wyjaśnimy, jak przenieść zdjęcia z telefonu komórkowego na pamięć USB.

To bardzo proste, ale aby wykonać to skomplikowane zadanie, musisz rozważyć kilka opcji. Zalecany w takich przypadkach jest zawsze Pliki paszportowe za pomocą kabla USB, a komputer jest najszybszą i najbardziej kompatybilną metodą z dowolnym telefonem komórkowym, która jest równie bezpieczna dla obu urządzeń.

Jak krok po kroku wysyłać zdjęcia z telefonu komórkowego na dysk USB USB

Pamiętaj, że telefon komórkowy musi być w pełni kompatybilny z używaną platformą. W ten sposób możesz szybciej przenosić pliki. Pamięć USB musi mieć Zapotrzebowanie na miejsce wykonać operację.

 1. Podłącz telefon komórkowy do komputera.
 2. Urządzenie pamięci masowej otworzy się automatycznie.
 3. Podłącz pamięć USB do komputera.
 4. Otwórz folder na dysk USB.
 5. Wybierz pliki, które przygotowaliśmy dla Twojej kopii zapasowej.
 6. Wytnij pliki w telefonie i wklej je na dysk USB.
 7. Sprawdź w eksploratorze plików, który polecamy Menedżer plików Astro

Zanim to zrobisz, powinieneś z łatwością przenieść potrzebne pliki, aby zwolnić miejsce na komputerze i poprawić jego wydajność. dużo spokojniej w swoich obowiązkach, oprócz większej przestrzeni dyskowej do uruchamiania i przechowywania zdjęć, filmów i gier zgodnie z Twoimi upodobaniami.

Stąd chętnie pomożemy Ci we wszystkich Twoich obawach i zaprosimy Cię, jeśli nie zrozumiałeś słowa Przeczytaj ponownie ostrożnie chodzą po schodach.

Jak przenieść dokumenty z telefonu komórkowego na pamięć USB?

Możesz też podłączyć telefon do komputera, przenieść pliki na komputer, a następnie na pamięć USB, ale pamiętaj, że obaj muszą mieć dostęp do plików, aby je skopiować i wkleić, zalecamy to zrobić utwórz plik ze wszystkimi co potrzebujesz i po prostu skopiuj i wklej w ten sposób.

Przenieś zdjęcia na kartę SD

Cóż, w tym momencie powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka sposobów na przesłanie zrobionych zdjęć bezpośrednio na kartę microSD, na przykład zmiana Ścieżka do przechowywania gdy włożona jest zewnętrzna karta pamięci.

Możemy też określić ten proces ręcznie, choć w tym przypadku będzie to ważne rozważ co? jest wersja z Androida, który zainstalowaliśmy na urządzeniu, ponieważ to całkowicie zmienia stepping.

Jak wspomniano wcześniej, powinieneś wiedzieć, że Twój smartfon musi być, aby ten samouczek naprawdę Ci służył być kompatybilny z kartami microSD i nie ma ochrony przed zapisem i takiej, aby móc później przekazać mu wszystkie zdjęcia.

Teraz, gdy masz już te szczegóły pod uwagę, czas sprawdzić, gdzie się znajdują. otwór na kartę microSD Ostrożnie załóż go, aż zostanie całkowicie osadzony, a następnie załóż pokrywę z powrotem na urządzenie.

Weźmy przykład, jeśli Twój telefon komórkowy jest zainstalowany Android 6.0 Zefir i chcesz przenieść zdjęcia na kartę microSD, musisz najpierw wejść do konfiguracji, następnie wybrać pamięć urządzenia i później kartę microSD.

Gdy skończysz, musisz kliknąć symboliczne menu z trzema kropkami, a następnie ponownie w ustawieniach. Sformatujemy kartę usunąć poprzednią treść, jeśli nie jesteśmy nią zainteresowani.

Wtedy będziesz miał możliwość łatwego przeniesienia wszystkich plików, które chcesz na kartę microSD, ponieważ absolutnie wszystko, takie jak zdjęcia, filmy i dokumenty, możesz przenieść do tej zewnętrznej części urządzenia i zrobić miejsce w swoim oryginalna pamięć.

To samo dzieje się oczywiście w Poprzednie wersje z Androida, gdy chcemy przesłać informacje bezpośrednio na kartę microSD.

Aby przeanalizować różne przypadki, zacznijmy od Lizak na Androida 5.0 gdzie jest to naprawdę bardzo proste, ponieważ istnieje możliwość takiej konfiguracji, aby dokumenty były przesyłane bezpośrednio na kartę microSD włożoną do urządzenia.

To samo dzieje się z Android KitKat 4.4, jest to jeszcze starsza wersja, ponieważ procedura dla żadnego z tych terminali nie różni się zbytnio. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnego modelu lub wersji Androida, nie wahaj się z nami skontaktować.

Łatwe przesyłanie zdjęć i filmów z telefonu na kartę SD

Nie można aktualizować, pobierać ani instalować aplikacji w telefonie komórkowym. Jest taki wkurzony, bo masz tyle miejsca na mojej karcie SD i Twój telefon komórkowy zawsze mówi, że nie ma miejsca zrób to czy tamto

Pamiętaj, że w zależności od urządzenia włożenie karty SD może być trudne. Na przykład Samsung Galaxy J7 zwykle ma problemy, ale nic, czego nie można naprawić, wiedząc, co robisz.

Jeśli tak, to może? Sprawdź, czy jest duża kolekcja Zdjęcia i filmy w pamięci wewnętrznej telefonu lub możesz łatwo przenosić lub przesyłać zdjęcia i filmy z telefonu na kartę SD.

Tam są tak wiele telefonów z Androidem na rynku. Dlatego nie możemy zagwarantować, że zadziała na wszystko Telefony z Androidem.

 • Podłącz telefon do komputera
 1. Podłącz telefon z Androidem do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych dostarczonego z telefonem.
 • Eksportuj zdjęcia i filmy z telefonu na komputer
 1. Otwórz Eksploratora Windows, jeśli używasz komputera z systemem Windows.
 2. Następnie wyszukaj swoje dyski twarde, a podłączony telefon pojawi się jako zewnętrzny dysk twardy.
 3. Kliknij dwukrotnie na swój telefon, poniżej znajdziesz foldery i pliki.
 • Jeśli to telefon, ma root has
 1. Na karcie głównej iw telefonie znajdują się dwa foldery.
 2. Kliknij, aby otworzyć folder telefonu.
 3. Następnie otwórz folder DCIM >> Aparat.
 4. Możesz znaleźć wszystkie swoje zdjęcia i filmy przechowywane w pamięci wewnętrznej telefonu.
 5. Możesz je skopiować z telefonu na dysk twardy komputera.
 • Importuj zdjęcia i filmy z komputera na kartę SD
 1. Znajdź zewnętrzny folder karty SD telefonu na komputerze, przejdź do DCIM >> Folder aparatu.
 2. Wybierz wszystkie zdjęcia i filmy wyeksportowane z telefonu.
 3. Skopiuj je z komputera i wklej na kartę SD.
 4. Możesz teraz otworzyć aplikację Galeria na telefonie, aby uzyskać dostęp do swoich zdjęć i filmów.
 5. Aby uniknąć duplikowania plików i zwolnić miejsce w telefonie.
 6. Możesz teraz usunąć je z pamięci wewnętrznej telefonu.
 7. Jeśli usunąłeś lub zgubiłeś zdjęcia lub filmy w telefonie, nadal masz możliwość odzyskania ich z telefonu z Androidem.

Mam nadzieję, że możesz rozwiązać swoje pytanie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up