Jak poprawnie zainstalować i skonfigurować Kodi od 0 na Androidzie i TV BOX?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak? Instalujesz Kodi na Android TV Box? Cóż, prawda jest taka, że ​​jest to jeden z głównych samouczków, o które ostatnio prosiliśmy, więc dzisiaj zamierzamy to powstrzymać. Prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować Kodi na Android TV Box, musisz przejść przez następujące wiersze, więc bez wstępu chodźmy z tym.

Pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę w takich sytuacjach, jest to, do czego służy samouczek Zainstaluj Kodi na Android TV Box To nie inna sprawa, ale możliwość pełnego wykorzystania naszych telewizorów jest niezbędna. Z tego powodu, jeśli teraz uważasz, że nie korzystasz z telewizora i masz Android TV Box, sugerujemy pełne zanurzenie się w świecie Kodi, więc dowiedz się, jak zainstalować Kodi na Smart TV, niezależnie od marki.

Indeks
 1. Zainstaluj Kodi na Android TV Box
  1. Jak poprawić wydajność Kodi?
 2. Jak skonfigurować Kodi
 3. Trochę więcej o tym, jak zainstalować Kodi na Androidzie
 4. Co to jest Kodi i dlaczego go używać?

Zainstaluj Kodi na Android TV Box

Pierwszą rzeczą jest porozmawianie trochę o Kodi, jak to się nazywało Xbox Media Center lub XBMC, a konkretnie odnosimy się do wieloplatformowego multimedialnego centrum rozrywki, które ma ponad dekadę. A co najważniejsze, możemy z niego korzystać w różnych systemach operacyjnych, takich jak Android, Linux, Mac OS X, iOS i Windows. Nawet na telewizorze z Androidem.

W dzisiejszych czasach Kodi to niezwykle interesująca platforma dla wszystkich użytkowników telewizorów. Dzięki temu masz dostęp do filmów, seriali, międzynarodowych kanałów telewizyjnych i wielu innych ciekawych treści. Możesz nawet tworzyć listy odtwarzania i dostosowywać swoje wrażenia tak bardzo, jak chcesz. Dlatego nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na Android TV Box.

Kodi do instalacji Androida

 • Idź do mmenu główne Z urządzenia
 • Tam kliknij przycisk Sklep Google Play
 • Pojawi się kolejny menu wewnętrzne, gdzie znajdziesz potrzebną aplikację
 • W takim przypadku musisz szukać Kodi, Zdecydowanie
 • Kiedy ty Pobieranielub otwórz jego menu główne
 • Poświęć czas na niestandardowe z ulubionymi wtyczkami

Jak poprawić wydajność Kodi?

Sugestia, że ​​nie możemy nie być konkretni, musi zająć trochę czasu zainstaluj wtyczki co poprawia wydajność naszego Kodi, a jest ich wiele i jest zróżnicowanych. Aby je poznać, musisz przejść do Programy, Dodatki do programów, Dodatki do instalatora, chociaż teraz szczegółowo pokażemy Ci krok po kroku, abyś nie miał wątpliwości.

 • Przejdź do menu głównego Kodi
 • Zaloguj się do System, Menedżer plików, Dodaj źródło
 • Pojawi się pasek, a on na nim napisze „https://fusion.tvaddons.ag"
 • dać Wolontariusz
 • Pojawi się kolejny pasek z wpisaniem "połączenie"
 • Ponownie kliknij przywdziewaćoraz
 • Wrócić do menu główne i wykonaj następujący ciąg: System, Settings, Addons, Install from ZIP File, Fusion, Star Here, Plugin.Program.AddonsInstaller

Jeśli wykonałeś wszystkie kroki, które wcześniej wskazaliśmy, założymy, że już je zainstalowałeś i skonfigurowałeś. Kodi na swoim Android TV Box, i zacząłeś się tym cieszyć bez problemów. Teraz, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące instalacji Kodi na Android TV Box, wystarczy zostawić nam komentarz, abyśmy mogli spróbować Ci pomóc.

Niektóre z kluczowych problemów, które staramy się rozwiązać, dotyczą następujących pytań krok po kroku i innych powiązanych problemów, które zaobserwowaliśmy: Zainstaluj Kodi na LG Smart TV webos, jak zainstalować kodi na Androidzie, jak zainstalować kodi na smart tv, możesz zainstalować xbmc na samsung smart tv, zainstalować kodi windows, skonfigurować kodi Android 2017, jak zainstalować kodi na komputerze lub zainstalować kodi na usb. Jeśli masz inne pytania, zostaw nam komentarz, abyśmy mogli Ci pomóc.

Jeśli jesteś jednym z tych czytelników, którzy śledzą cały nasz artykuł, będziesz wiedział, że rozmawialiśmy już o tym w różnych momentach. aplikacja taka jak Kodi, niezwykle sławny. Prawda jest taka, że ​​kiedy mówimy o Kodi, mówimy o programie, który działa jako centrum multimedialne, w którym można oglądać najlepsze filmy w 3D.

W każdym razie, a jednocześnie możemy wykonywać różne zadania, takie jak słuchanie muzyki, odtwarzanie filmów lub kanały telewizyjne w Internecie nie ma wielu użytkowników, ponieważ nie wiedzą, jak to skonfigurować.

W tym sensie dzieje się tak, że chociaż mówimy o całkowicie otwartym systemie źródłowym, może on być używany w różnych systemach operacyjnych jako Windows, Linux, Mac lub Android; musisz wiedzieć, jak go skonfigurować, zanim zaczniesz używać.

Dlatego bez zbędnych ceregieli w tym konkretnym artykule chcemy pokazać, jak skonfigurować Kodi od podstaw, biorąc pod uwagę, że widzimy jeden z najbardziej atrakcyjnych samouczków, które możemy Ci pokazać, aby wykorzystać na swoich urządzeniach.

zainstaluj kodi android

Jak skonfigurować Kodi

Cóż, oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać i zainstalować Kodi. Gdy to zrobisz, będziesz miał okazję Skonfiguruj Kodi od podstaw. Jeśli nie wiesz, jak pobrać aplikację, musisz to zrobić dokładnie z tego pełnego bezpiecznego połączenia.

Zobaczysz, że po otwarciu aplikacji jest domyślnie w języku angielskim. Więc pierwszą rzeczą, którą sugerujemy, jest zmiana język aplikacji.

Aby to zrobić, musisz przejść do ostatniej opcji, która pojawia się po prawej stronie systemu, a zobaczysz, że są tam Ustawienia, czyli Opcje. Zostaną ci pokazane wszystkie dostępne opcje, ale musisz przejść konkretnie do pierwszego z nich, Wygląd.

Następnie wybierz Międzynarodowy i wreszcie język. Możesz nawet ustawić inne ustawienia, takie jak Region, w którym się znajdujesz, aby rejestrowana była Twoja strefa czasowa. Zachęcamy do przeglądania wszystkich opcji dostosowywania lub konfiguracji tutaj.

Jednym z kluczy do korzystania z Kodi jest dodatkowa zawartość. Aby się nimi cieszyć, wystarczy zainstalować wtyczkę zwane dodatkami, które możesz uzyskać z System, Ustawienia, Wtyczki, w bardzo szybki i łatwy sposób.

Zobaczysz, że istnieje wiele alternatyw, które pozwolą Ci się zwiększyć Funkcje Kodi. Dzięki tej sztuczce możesz cieszyć się kanałami telewizyjnymi, serialami, filmami i wieloma innymi interesującymi treściami.

W tym sensie zachęcamy do wypróbowania instalacji dowolnych wtyczek, które widziałeś w Internecie, gdzie również są różne. Zaangażowani są w to niektórzy z najlepszych użytkowników AdrianList lub Exodus, dwa z najpopularniejszych w ogóle.

Poza tym musisz wiedzieć, że musisz to zrobić, aby zainstalować je, wykonując poprzednie kroki, a następnie przejdź do System, Ustawienia, Wtyczki, Instalacja z pliku ZIP. To samo dzieje się, gdy zainstalowany jest Exodus.

Jak mogłeś zauważyć Kodi skonfigurowany z cero Nie jest to wcale trudne, chociaż trzeba poświęcić kilka minut, aby móc skonfigurować wszystkie ustawienia w sposób, który preferujesz i mieć absolutną pewność, że będziesz mieć dostęp do wszystkich jego funkcji.

Co do reszty nie chcieliśmy przestać podkreślać, że w tej aplikacji znajdziesz możliwość świetnej zabawy z nią dla Smart TV. Dlatego uważamy, że jest to jedna z podstawowych rzeczy w takich sytuacjach.

Jeśli myślisz o głównych platformach treści multimedialnych na świecie, prawdopodobnie wiesz, że Kodi Jest to jedna z największych ilości użytkowników i nie jest to kwestia przypadku, ale dlatego, że posiada dużą ilość funkcji, dzięki którym jest przydatna dla niemal każdego rodzaju odbiorcy tych treści.

Z tego powodu, jeśli jesteś również jedną z tych osób, które chcą cieszyć się wszelkiego rodzaju treściami multimedialnymi, takimi jak filmy, seriale lub ulubione audycje radiowe, planujesz to zrobić przez dla smartfona z systemem AndroidPowinieneś wiedzieć, że jest to jedna z najlepszych opcji.

W rzeczywistości ten artykuł jest precyzyjny, abyś mógł raz na zawsze dowiedzieć się, jak zainstalować i skonfigurować aplikację Kodi na telefonie komórkowym za pomocą System operacyjny Android, a tym samym móc cieszyć się jego wielkością.

pobierz kodi android

Trochę więcej o tym, jak zainstalować Kodi na Androidzie

Najpierw poprawnie zainstaluj Kodi na telefonie komórkowym z Androidem, musimy pobrać aplikację ze Sklepu Play. Zakładając, że wykonałeś ten ważny krok, poniższe są związane z konfiguracją aplikacji, a pierwszą rzeczą, którą zalecamy, jest zmodyfikowanie jej języka, ponieważ jest on dostępny w języku angielskim zazwyczaj domyślnie i w tym zakresie tylko w jeden sposób unikasz wielu problemów językowych, jakie stwarza dla nowych użytkowników.

W tym celu musisz przejdź do menu Ustawienia, który wyróżnia się ikoną koła zębatego, a następnie pojawi się kolejne menu, które mówi Ustawienia interfejsu, gdzie musisz wyszukać swój język i voila, pierwszy problem, z którym

Potem nadszedł czas, aby zatrzymać się w Dodatki będące częścią Kodi, zwane również uzupełnieniem tej aplikacji, które w wielu przypadkach jest niezbędne do jej optymalizacji.

Aby je poznać, musisz przejść do tej opcji nazwy, która znajduje się po lewej stronie ekranu aplikacji. Pojawi się ikona, która wygląda jak ta otwierać pudełko a następnie powinieneś poszukać instalacji z repozytoriów. Następnie zobaczysz wszystkie dostępne wtyczki, a z Instaluj zainstaluj te, które chcesz.

skonfiguruj kodi na Androida

Co to jest Kodi i dlaczego go używać?

Teraz prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego Należy używać Kodi Gdy nie musisz być wielkim koneserem, aby zobaczyć dużą liczbę dostępnych podobnych aplikacji, projektujemy je wszystkie tak, abyśmy mogli na żądanie doświadczyć najciekawszych treści audio - wizualnych.

Niektóre z powodów, dla których ta aplikacja jest ponad innymi, są związane z faktem, że jest to kompletne centrum multimedialne, ponieważ pozwala na przykład cieszyć się filmami i serialami, a także radiem; oprócz licencja open source, to znaczy możemy go zmodyfikować, jeśli chcemy. A do tego musimy dodać, że jest całkowicie darmowy.

Czy z powodzeniem zainstalowałeś Kodi na Android TV Box za pomocą tego przewodnika krok po kroku? Możesz także zobaczyć, które wtyczki najlepiej pobrać i zainstalować w odtwarzaczu multimedialnym Kodi.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up