Jak połączyć i przenieść zdjęcia z komputera lub telefonu komórkowego za pomocą aplikacji Samsung Cloud

Samsung Cloud to świetna opcja do tworzenia kopii zapasowych wszystkich zdjęć na urządzeniu Samsung Galaxy. Każdy, kto posiada Samsung Galaxy, może uzyskać dostęp do bezpłatnego konta z 15 GB przestrzeni dyskowej, która wystarcza na przechowywanie tysięcy zdjęć. W związku z tym Zaloguj się do chmury Samsung stało się koniecznością dla wielu użytkowników.

Podobnie jest wiele osób, które nie wiedzą Jak przenieść zdjęcia do Samsung CloudNie martw się, nauka przesyłania zdjęć do chmury Samsung wcale nie jest skomplikowana i jest o wiele bezpieczniejsza niż posiadanie ich na urządzeniu mobilnym.

Zawsze zaleca się: a Backup danych w chmurze wszystkich naszych ważnych plików, zarówno tych, które mamy na naszym komputerze, jak i tych, które mamy w naszych telefonach komórkowych.

Indeks

  Jak połączyć się z chmurą Samsung?

  Wiemy, że Samsung Cloud to świetna platforma, która daje wiele korzyści, jeśli chodzi o Zapisz swoje zdjęcia w chmurze. Przestrzeń dyskowa, którą daje użytkownikowi za darmo, jest zdecydowanie ogromnym plusem, ale jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, istnieje wiele innych platform do synchronizacji w chmurze, które mogą pomóc.

  Najlepszą rzeczą w chmurze jest to, że możesz uzyskać dostęp do swoich plików w dowolnym miejscu. mieć stabilne połączenie internetowe. Dropbox to jeden z najlepszych systemów przechowywania w chmurze, ten system można zainstalować na dowolnym urządzeniu za darmo. Jednocześnie oferuje dużo miejsca.

  I tak jak powiedziałem wcześniej, jeśli Samsung Cloud Cię nie przekonuje, pobranie Dropboxa jest łatwe i szybkie. Należy jednak zauważyć, że nie jest to unikalne systemy przechowywania w chmurzeMożesz także znaleźć inne, takie jak Dysk Google, który domyślnie można znaleźć na wielu telefonach z Androidem.

  Oczywiście Google Drive można porównać do Dropbox i jednocześnie do Samsung Cloud, ale śmiało możemy powiedzieć, że ze wszystkich systemów przechowywania w chmurze jest uważaj za jeden z najlepszych.

  W każdym razie przestań Zaloguj się do chmury Samsung, Wystarczy wejść na ich stronę internetową i uzyskać do niej dostęp. Widać, że masz możliwość zalogowania się na swoje konto Google, co ułatwia nam ten proces.

  Kukurydza, musisz mieć konto SamsungJeśli go nie masz, nie martw się, to bardzo proste. Musisz przejść do Ustawienia, następnie Chmura i konta, a następnie Konta. Teraz dotknij miejsca, w którym jest napisane Utwórz konto.

  Jak przenieść zdjęcia do chmury Samsung?

  Kiedy wszystko jest gotowe, wystarczy Aktywuj synchronizację galerii aby zdjęcia można było pobrać.

  • Aby to zrobić, musisz tam być Ustawienia> Chmura i konta> Konto Samsung.
  • Teraz musisz przejść do Galerii, a następnie włączyć synchronizację.
  • W ten sposób wszystkie zrobione zdjęcia zostaną automatycznie przesłane do chmury Samsung.

  Jeśli chcesz Prześlij zdjęcia ręcznieMożesz przejść do galerii i wybrać zdjęcia, które chcesz pobrać. Po wybraniu wszystkich z nich po prostu naciśnij Udostępnij i możesz wybrać spośród wszystkich opcji, które mówią Cloud Drive i w ten sposób zostanie obciążony kontem.

  Jeśli chcesz uzyskać do niego dostęp z innego urządzenia, łatwo Wpisz Samsung Cloud w Google i wprowadź pierwszy link, który powinien być poprawny. Jak tylko wejdziesz na swoją stronę musisz się zalogować i to wszystko.

  Jak widać, nauka przenoszenia zdjęć do Samsung Cloud wcale nie jest skomplikowana. W ten sposób możesz być pewien tych zdjęć nigdy jej nie straciszna wypadek, gdyby coś stało się z Twoim urządzeniem mobilnym.

  Teraz przynajmniej wiesz, jak przenieść zdjęcia do Samsung Cloud. Wszystkie te przypomnienia są bezpieczne w chmurze i można z nich uzyskać dostęp wszędzie i za każdym razem. Jeśli masz wątpliwości, jak wysłać zdjęcia do Samsung Cloud, możesz zostawić je w polu komentarzy nieco niżej.

  Możesz być zainteresowany

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Go up

  a strona wykorzystuje anonimowe, własne pliki cookies analityczne w celu jej prawidłowego funkcjonowania i reklamy. Nasi partnerzy (w tym Google) mogą przechowywać, udostępniać i zarządzać danymi użytkownika w celu dostarczania spersonalizowanych reklam. Użytkownik może zaakceptować, dostosować ustawienia lub cofnąć zgodę tutaj lub na stronie Czytaj więcej