Jak podłączyć telefon do telewizora przez USB?

Choć wydaje się to nieco proste, nie jest tak łatwo wziąć kabel i podłączyć smartfon do telewizora. Dlatego stworzyliśmy ten artykuł, abyś mógł zobaczyć krok po kroku, jak się do tego zabrać, aby móc Podłącz telefon do telewizora przez USB w bardzo prosty sposób.

Wszyscy mamy dzisiaj telefon komórkowy, a korzystanie z tych urządzeń staje się coraz bardziej powszechne tam, gdzie to możliwe. Urządzenia mobilne są obecnie używane do prawie wszystkiego, kiedy używamy ich do radia, oglądania filmów, pracy, nauki, sprawdzania sieci społecznościowych, uzyskiwania informacji i setek innych rzeczy za pośrednictwem bezpłatnych aplikacji, świetny sposób.

Możemy je również wykorzystać do podłącz je do różnych urządzeń, metody połączenia są bardzo zróżnicowane, od bezprzewodowych po przewodowe. Możesz używać urządzenia do Odtwarzaj filmy Netflix na swoim telewizorze lub jako urządzenie pamięci masowej USB, jak w tym przypadku, gdzie można go również używać do odtwarzania różnych treści na telewizorze.

Indeks
  1. Podłącz smartfon do telewizora przez USB
  2. Udostępnianie ekranu za pomocą telefonu komórkowego

Podłącz smartfon do telewizora przez USB

To, co musisz zrobić, to dokładnie podłącz telefon komórkowy do telewizora, ale pamiętaj, aby użyć oryginalnego USB, aby uniknąć problemów. Jak tylko podłączymy go do telewizora, telefon komórkowy będzie tam pokazany jako dokładnie podłączony. W telewizorze musisz wybrać urządzenie pamięci masowej.

Gdy skończysz, weź pilota i naciśnij Przycisk źródłaktóry znajduje się na przykład w prawym górnym rogu telewizora Samsung. Zasadniczo jest to przycisk, którego używasz do Przełączanie między HDMI, DVD, TV itp..

To, co się tutaj dzieje, to otwieranie klasy Eksploratora plików, więc następną rzeczą, którą możemy zrobić, jest otwieranie filmów, przeglądanie muzyki, przeglądanie zdjęć, w zasadzie wszystko, co mamy na naszym urządzeniu mobilnym.

Pamiętaj, że w ten sposób nie widzisz tego, co robisz bezpośrednio na ekranie swojego telefonu komórkowego, ale używamy telefonu komórkowego jak zwykłego pendrive'a. Jeśli chcesz wykonać kopię lustrzaną ekranu telefonu komórkowego na telewizorze, musisz użyć funkcji Smart View, która jest dostępna na telewizorach i urządzeniach mobilnych z systemem Android. W ten sposób możesz łatwo odtworzyć, mówiąc jakoś, co dzieje się na ekranie Twojego telefonu.

Teraz możesz również. kupić Połączenie o nazwie MicroUSB do HDMI Robi to właśnie, zamieniając nasz smartfon w pełnoprawny odtwarzacz wideo, ponieważ możemy nawet zobaczyć wszystko, co dzieje się na telefonie w czasie rzeczywistym.

Jak widać, nie jest to zbyt skomplikowane podłącz mój Samsung J1 do telewizora przez USB lub po prostu podłącz dowolne urządzenie mobilne do telewizora. Możesz odtwarzać dowolny rodzaj plików wideo lub zdjęć na ekranie wystarczająco dużym w porównaniu z telefonem komórkowym, aby pokazać całą rodzinę lub po prostu cieszyć się dużo większą ilością szczegółów.

Udostępnianie ekranu za pomocą telefonu komórkowego

Inną opcją w przypadku, gdy chcesz oglądać wideo online lub cokolwiek innego, jest użycie kabla z wtyczką z jednej strony. miniHDMI a z drugiej strony Normalne HDMI aby dokładnie odtworzyć to, co dzieje się na Twoim telewizorze. Nawet ci, którzy są SmartTV, mają możliwość oglądania filmów. wysyłać youtube że możesz grać na swoim telefonie w tym samym czasie, oprócz korzystania z niego Dublowanie ekranu i Smart View (z którego możemy również korzystać z komputera PC) Jest zbyt łatwy w użyciu, ponieważ po uruchomieniu na smartfonie telewizor jest podłączony do tej samej sieci. Bezprzewodowy Automatycznie to wykryje, poprosi o potwierdzenie, że takie urządzenie chce się połączyć, i możesz z niego korzystać bez żadnych problemów.

Jak zobaczysz? liczba dostępnych metod łączenia telefonów komórkowych z telewizorem jest bardzo zróżnicowana I jest coś dla każdego gustu, a przede wszystkim dla wszystkich potrzeb, w zależności od tego, czy wyraźnie potrzebujesz jednego, będzie wygodniej niż drugie.

Ponieważ zawsze dzielimy się z Tobą wszystkimi pytaniami, możesz zostawić je w komentarzach, a my nie będziemy próbować na nie odpowiadać.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up