Jak podłączyć Samsung J2 Prime, J5, J7 lub J7 Prime do telewizora

Dla użytkowników coraz ważniejsza staje się znajomość wszystkich sposobów korzystania ze smartfona, a podłączenie telefonu do telewizora jest zdecydowanie czymś, co chcą robić. Dzieje się tak, ponieważ często chcą przeglądać pliki na większym ekranie niż telefon komórkowy, np. B. Zdjęcia, filmy lub gry, które w razie potrzeby można udostępniać rodzinie lub znajomym. Z tego powodu stworzymy przewodnik na wiele sposobów Podłącz Samsung J5 lub J7 do telewizoraJest to bardzo łatwe i przydatne dla tych, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swój terminal.

Indeks
 1. Jak podłączyć Samsung J5 lub J7 do telewizora
  1. 1. - Połączenie za pomocą kabla HDMI
  2. 2.- Połączenie przez MHL
  3. 3. - Połącz przez Google Chromecast
 2. Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora
 3. Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora
 4. Jak podłączyć Samsung J2 Prime do telewizora
 5. W ten sposób podłączam J2 do mojego Smart TV
 6. Jak podłączyć Samsung J5 do smart TV
 7. Jak podłączyć Samsung J7 do telewizora
 8. Podłącz telewizor do Samsung J7 Prime
 9. Podłącz Samsung J7 do telewizora bez kabli
 10. Podłącz Samsung J5 do telewizora
 11. Kabel HDMI do podłączenia Samsung J5 do telewizora
 12. Połączenie bezprzewodowe

Jak podłączyć Samsung J5 lub J7 do telewizora

Telefon komórkowy można podłączyć do telewizora na kilka sposobów. Z tego powodu wymienimy wszystko, co jest, abyś mógł użyć metody, która działa najlepiej dla Ciebie lub wydaje się najłatwiejsza dla Ciebie.

1. - Połączenie za pomocą kabla HDMI

Jest to najłatwiejsza trasa ze wszystkich, ponieważ wymaga tylko przewodu i normalne jest posiadanie go w domu. Większość smartfonów ma wyjście microHDMIMożesz więc podłączyć kabel do gniazda telefonu i wejścia TV.

Po prawidłowym podłączeniu kabla musisz przejść do ustawień telewizora i przejść do miejsca, w którym pojawiają się wejścia. W tym menu musisz wybrać ten, który mówi HDMI. Dzięki niemu możesz zobaczyć ekran swojego smartfona na ekranie telewizora.

2.- Połączenie przez MHL

Podobnie jak w przypadku poprzedniej opcji, jest to połączenie przewodowe. Jednak częściej spotyka się telefon komórkowy z MHL niż z microHDMI.

Dużą zaletą tego połączenia jest to, że możesz oglądać filmy w jakości Full HD, aby uzyskać lepsze wrażenia podczas oglądania treści mobilnych na telewizorze.

Podłączenie Samsunga J5 lub J7 do telewizora tą metodą jest dość szybkie i łatweWystarczy podłączyć małe gniazdo do telefonu, a duże do telewizora. Gdy to zrobisz, będziesz mógł oglądać swój telefon na telewizorze.

3. - Połącz przez Google Chromecast

Jest to prawdopodobnie najwygodniejsza ze wszystkich opcji, ponieważ jest to połączenie bezprzewodowe, więc potrzebujesz tylko telefonu komórkowego i telewizora.

Po podłączeniu telefonu komórkowego do Chromecast Masz spersonalizowanego pilota, co oznacza, że ​​możesz uzyskać dostęp do programów, filmów, odtwarzać muzykę, surfować po Internecie, regulować głośność i wiele innych opcji.

Możesz znaleźć na swoim telefonie komórkowym ChromecastJeśli nie, możesz przejść do oficjalnego sklepu z aplikacjami na Android, to znaczy Google Play Kiedy szukasz aplikacji do jej pobrania, możesz zobaczyć swój ekran Samsunga na telewizorze dzięki połączeniu między dwoma urządzeniami.

Oto 3 opcje Podłącz Samsung J5 lub J7 do telewizoraKtóry z tych trzech będzie ci służył, wszystko, co musisz zrobić, to zobaczyć tego, który najbardziej Ci się podoba.

Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora

Linia J jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych Samsungów, zwłaszcza po wprowadzeniu wersji Prime. Nie można zaprzeczyć, że cechy telefonów komórkowych J są i będą po prostu wspaniałe, biorąc pod uwagę ich cenę Opcja, którą powinny rozważyć osoby, które chcą mieć dobre urządzenie, dobrej jakości, ale nie może lub nie wyda dużo pieniędzy na telefon.

Podłącz Samsung J2 Prime do telewizora

Z kolei to normalne, że wiele osób podłącza telefon do telewizora, aby cieszyć się różnymi treściami, takimi jak oglądanie YouTube, zdjęcia itp. Ale w przypadku Samsung J2 Prime Na przykład nie jest to dostarczane z Smart View, aby umożliwić podłączenie telefonu do smart TV bez przewodów.

Również Zwróć uwagę, że Samsung J2 Prime ma port micro USB Oczywiście, jeśli użyjemy go do podłączenia do telewizora, posłuży jako jednostka pamięci, a nie odtworzy tego, co robimy na urządzeniu.

Jak podłączyć Samsung J2 Prime do telewizora

Zalecam używanie adaptera, który sprzedają w każdym sklepie elektronicznym, który go posiada Wejście Micro USB i wyjście HDMI MHL umożliwia podłączenie telefonu do dowolnego telewizora, który ma dokładnie jedno wejście HDMI, niezależnie od tego, czy jest to smart, marka czy cokolwiek innego.

Tylko w ten sposób Samsung J2 Prime może być stabilnie podłączony do telewizora Aby móc odtwarzać treści i cokolwiek robisz z telefonem, ponieważ jak powiedziałem wcześniej, gdybyś używał portu USB, jedyne, co dostaniesz, to telewizor, który traktuje go jak jednostkę pamięci i nic więcej.

W ten sposób podłączam J2 do mojego Smart TV

Kabel, o którym wspomniałem, jest dostępny w sklepie elektronicznym lub w każdym sklepie, który sprzedaje nawet akcesoria do telefonów komórkowych Możesz spróbować w sklepach takich jak Amazon, Mercado Libre itp. Tam, gdzie na pewno go dostaniesz, cena jest dość przystępna i możesz zamienić telewizor bez dostępu do Internetu w smart TV dzięki Samsung J2 Prime.

Oczywiście, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić to nieco niżej w sekcji komentarzy.

Jak podłączyć Samsung J5 do smart TV

Lubić go Samsung J7 jak Samsung J7 Prime Są to bardzo popularne telefony komórkowe na świecie, więc wiele osób zastanawia się, czy można je podłączyć do telewizji, a odpowiedź jest zdecydowanie pozytywna, ponieważ istnieje wiele sposobów łączenia treści z naszego telefonu lub wysyłania telewizji do naszego Smart TELEWIZJA.

Jak podłączyć Samsung J7 do telewizora

Jeśli masz telewizor, który nie jest inteligentny, jedynym sposobem na zrobienie tego jest telefon komórkowy kabel HDMI lub MHLProblem w tym, że to urządzenie nie ma tych połączeń. W przypadku, gdy Twój telewizor nie jest inteligentny, od teraz zachęcam do ratowania się czytając resztę artykułu, ponieważ w żaden sposób Ci to nie pomoże.

Teraz, jeśli masz smart TV, możesz z niego korzystać Lustro ekranu lub Smart View Jest to idealne rozwiązanie, aby móc cieszyć się wszystkim, co robisz na urządzeniu mobilnym, w możliwie najbardziej dostępny i szybki sposób.

Podłącz oba urządzenia do tej samej sieci Wi-Fi. Po prostu aktywując lustro ekranu i ustawiając połączenie telewizora, możesz teraz zobaczyć to, co widzisz na telefonie komórkowym, a także na telewizorze.

Podłącz telewizor do Samsung J7 Prime

Możesz też kupić kabel Micro USB do HDMI Jeśli podłączysz telefon komórkowy bezpośrednio przez USB to problem polega na tym, że przy tej ostatniej opcji ekran telefonu komórkowego nie pojawia się na telewizorze, ale zdjęcia, filmy itp. Jeśli masz zdjęcia lub filmy, filmy, seriale lub cokolwiek, chcesz zobaczyć, co zapisałeś na urządzeniu, podłącz go, gdy używasz go jako urządzenia pamięci masowej również przez USB To dobra opcja.

Podłącz Samsung J7 do telewizora bez kabli

Ale jak powiedziałem, jeśli masz smart TV, opcje łączności są szerokie, a Samsung J7 i J7 Prime Umożliwiają to wszystko, abyś mógł cieszyć się ekranem swojego telefonu komórkowego na dużym telewizorze w salonie, co bez wątpienia jest niezwykle ciekawą opcją.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się i zostaw komentarz z prośbą o zrobienie tego. Jeśli mogę, skontaktuję się z tobą.

Podłącz Samsung J5 do telewizora

Telefony komórkowe są dziś integralną częścią naszego życia i spędzamy godziny wpatrując się w ich ekrany. Nie chodzi już tylko o dzwonienie lub wysyłanie wiadomości. Smartfony to centrum rozrywki, w którym można grać w gry, oglądać telewizję, a nawet korzystać z aplikacji, takich jak Netflix. Jeśli spędzasz cały dzień na przeglądaniu treści w telefonie, być może zastanawiałeś się, jak to zrobić Podłącz Samsung J5 do telewizora.

Kabel HDMI do podłączenia Samsung J5 do telewizora

Najłatwiejszym sposobem połączenia jest użycie kabla HDMI. To urządzenie można kupić w sklepie Samsung Store lub w dowolnym sklepie specjalistycznym.

Zaletą tego systemu jest to, że Nie ma nic do skonfigurowania. Podłączamy kabel do J5 i telewizora i teraz wszystko, co mamy w telefonie, możemy zobaczyć na dużym ekranie.

Połączenie bezprzewodowe

Jeśli szukamy bardziej trwałego rozwiązania, w którym w domu nie ma dodatkowych kabli, możemy podłączyć Samsung J5 do telewizora za pomocą systemu bezprzewodowego.

Chromecast Google to jedno z bardziej praktycznych rozwiązań. To urządzenie jest dość przystępne cenowo i bardzo łatwe w użyciu.

Chromecast łączy się z telewizorem, łączy się z Wi-Fi i można nim sterować z komputera, tabletu lub smartfona.

Wszystko, co musisz zrobić, to Podłącz Chromecasta, skonfiguruj go i podłącz urządzenie mobilne do lokalnej sieci WiFi odbiorcy. Nie ma potrzeby pobierania żadnej zewnętrznej aplikacji, dzięki czemu możemy sterować Chromecastem bezpośrednio z telefonu Wszystkie treści z naszego telefonu komórkowego możemy wyświetlać w telewizji chcemy tego.

Samsung Galaxy J5 zawiera Miracast. Jest to standardowy system, który większość telefonów integruje i obsługuje system Android 4.2 lub nowszy Podłącz bezprzewodowo swoje urządzenie mobilne do smart TV.

Działa według protokołu „Lustro ekranu” Oznacza to, że ekran musi być cały czas włączony, abyśmy mogli zobaczyć zawartość telefonu na telewizorze. Może to być trochę niezręczne, na przykład, gdy chcemy obejrzeć film, ale przydaje się, gdy chcemy zobaczyć zdjęcia na dużym ekranie lub cieszyć się naszymi ulubionymi filmami na YouTube.

Aby włączyć Miracast, zrobimy to ustawienia i szukamy opcji. Podobny do „Prześlij ekran” lub „Ekran bezprzewodowy”. Aktywujemy to i Podłączamy go do tej samej sieci WiFi, do której podłączony jest Smart TV. Wtedy możemy zobaczyć wszystko na naszym telefonie na ekranie telewizora.

Nie musimy już odwracać wzroku, aby oglądać nasze ulubione zdjęcia lub filmy w małym formacie. Teraz możemy się nimi cieszyć na dużym ekranie podłączając telefon do telewizora.

Jeśli chcesz oglądać filmy i programy telewizyjne na swoim telefonie, nie przegap naszych rekomendacji dotyczących aplikacji do oglądania filmów na Androida i aplikacji do oglądania telewizji na Androidzie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up