Jak podłączyć i skonfigurować kij lub selfie z telefonem komórkowym z Androidem lub iPhonem za pomocą kabla lub BlueTooth

Zdjęcia są dziś niezwykle ważne, były jakiś czas temu, a teraz z Telefony komórkowe z aparatami najnowszej generacji, z imponującą jakością niektórych z nich, a dodatkowo dodając więcej szaleństwa fotograficznego (ORAZ wideo). Media społecznościowe po prostu eliminują potrzebę robienia zdjęć wszystkiego, co robisz.

Ale to, co stało się modne jakiś czas temu, a co wielu twierdzi, było tylko przemijającą modą, która trwa dłużej, niż wielu by sobie życzyło. Są to niewątpliwie słynne selfie, które zrób selfie telefonem komórkowym Niezależnie od tego, czy z przednim, czy tylnym aparatem, wielu to robi, są nawet aplikacje, które je ulepszają za pomocą filtrów, poprawek i wszelkiego rodzaju poprawek.

Indeks
  1. Instrukcja podłączenia monopodu do mojego telefonu z systemem Android lub iOS
  2. Który kij do selfie jest lepszy, kabel czy bluetooth?

Instrukcja podłączenia monopodu do mojego telefonu z systemem Android lub iOS

Kij do selfie jest wynalazek, który szybko stał się popularny a po premierze pokazano kilka wersji, niektóre połączone kablem, inne przez bluetooth itp. Krótko mówiąc, biznes selfie wzniósł się na szczyt dzięki tym słynnym patyczkom, które bardzo nam pomagają.

Ogólnie te bieguny są używane przez bluetooth, dlatego ważne jest, aby był naładowany, aby z niego korzystać. Wystarczy włączyć drążek, a następnie w odpowiedni sposób włączyć bluetooth w telefonie. Po włączeniu musisz znaleźć markę danego kija w urządzeniach Bluetooth, aby się połączyć.

Jeśli Twój kij do selfie nie jest wyposażony w Bluetooth, musisz się połączyć jw. prawdopodobnie z kablem jack 3,5Podobnie jak w przypadku słuchawek, jest to bardzo łatwe, a po podłączeniu kijka do selfie możesz szybko i łatwo robić zdjęcia. Po podłączeniu możesz skonfigurować go zgodnie z systemem operacyjnym Android lub iOS, aby zapewnić lepsze wykorzystanie.

Jak zobaczysz, korzystanie z kijka do selfie, a co dopiero podłączenie do niego telefonu, wcale nie jest skomplikowane idealny do robienia zdjęć ze wszystkimi znajomymizrobić zdjęcie z krajobrazem z tyłu, w kilku słowach móc zrobić sobie zdjęcie w każdej sytuacji i po zapisaniu w telefonie można je pobrać z Google Play dobry korektor aby było idealnie.

Który kij do selfie jest lepszy, kabel czy bluetooth?

Po skasowaniu obiektywu kijka do selfie, który został stworzony, aby być osoba, która robi zdjęcie, nie zostaje pominięta Z fotografii, jak wyjaśniliśmy powyżej, ten gadżet występuje w dwóch formach, z bluetooth i kablem.

Który jest lepszy? Prawda jest taka, że ​​jest wiele opinii na ten temat, niektórzy wolą go z przewodem, ponieważ po podłączeniu jest łatwy w użyciu, ale jeśli przewód się zerwie, nie będzie już przydatny.

Inni używają bluetooth, aby uniknąć tego problemu ale jeśli z jakiegoś powodu wystąpiłby problem z połączeniem, zostałby utracony na ten moment, aby uchwycić dobry moment. Tak więc w obliczu tego dylematu nie będziemy wdawać się w kontrowersje, ale raczej podkreślamy oba i że każdy w swoim doświadczeniu daje odpowiedź na jedno lub drugie.

Chcemy przyznać, że ten element jest uważany za bardzo przydatne narzędzie, oraz zdjęcia rodziny i przyjaciół, którzy wciąż tęsknili za fotografem, wszyscy zasługujemy na to, by odegrać wielką rolę na tych wydarzeniach.

Ponadto służy nam nie tylko do naszych sieci społecznościowych, ale także na poziomie profesjonalnym, aby wykonywać dobrą pracę fotograficzną i skuteczne filmy, ponieważ możemy uchwycić z różnych perspektyw.

Teraz masz wszystkie informacje potrzebne do skonfigurowania; oraz Użyj monopodu lub kijka do selfie Zalecamy dbać o to, aby starczyło na długo. Złóż go, gdy nie jest używany, aby zapobiec pęknięciu i nie zamocz go, chyba że jest zanurzalny.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up