Jak pobrać, zainstalować i używać utraconego Androida do śledzenia zgubionego telefonu?

Dzisiaj technologia zaczęła stawać się ważną częścią życia wielu ludzi, aw niektórych przypadkach nieodzowną. Największy tego przykład To może być telefon.

Niezwykle rzadko spotyka się kogoś, kto tego nie robi mieć telefon komórkowy Dziś nie stała się narzędziem komunikowania potrzeby niektórych osób.

Połączenia, wiadomości, dostęp do Internetu i wiele różnych aplikacji to tylko niektóre z korzyści mobilny. Po obejrzeniu wszystkiego niektórzy z nas zaczynają myśleć: Co bym zrobił bez telefonu?

Wielu z nas jest zapominalskimi ludźmi lub padło ofiarą rabunku lub kradzieży z tych powodów Android, jeden z największych mobilnych systemów operacyjnych na świecie, podnosi możliwość pobrania aplikacji, która nam w tym pomoże.

IS Zgubiony Android nie tylko pozwala nam odnaleźć nasze telefon gdziekolwiek jesteś, jeśli nie, zapewnia nam inne przydatne funkcje w przypadku naszych nadużyć mobilny.

Niektórzy mogą pomyśleć, że aip trochę skomplikowane, więc dzisiaj zobowiążemy się do wyjaśnienia, co ta aplikacja ma do zaoferowania, a także pomożemy im dowiedzieć się, jak Zgubiony Android.

Indeks
 1. Utracone funkcje Androida
  1. Czytaj i wysyłaj wiadomości tekstowe
  2. Wytrzyj regulację głośności, blokowanie i mobilny
  3. Zmiana karty SIM i konsultacje
  4. Spójrz na mapę
  5. Przekazywanie i lista połączeń
  6. Usuń zawartość z karty SD
  7. Rób zdjęcia z komputera
  8. Wysyłaj wiadomości i pocztę głosową
  9. Wiele możliwości mobilnych
 2. Proste rozwiązanie

Utracone funkcje Androida

Jest aip pozostawia nas na łasce zestawu funkcji, które pozwolą nam robić inne rzeczy niż nasze komputer do naszego telefon Stracony.

Należy zauważyć że aip działa tylko dla telefony którzy mają system operacyjny Android i że niektóre funkcje aip oferty nie działają we wszystkich wersjach Android.

utracone funkcje Androida

Czytaj i wysyłaj wiadomości tekstowe

Będziesz mieć możliwość otrzymywania wszystkich wiadomości tekstowych za pośrednictwem poczty e-mail, a także pozwala na odpowiadanie na nie. Można to wykorzystać do komunikowania się z osobami, których jeszcze nie znają zgubiłeś telefon.

Inną opcją, którą umożliwia ta aplikacja, jest zapisz wiadomości tekstowe chcesz mieć kopię zapasową wiadomości, które uważasz za ważne.

Wytrzyj regulację głośności, blokowanie i mobilny

Ciągle zdarzało się nam to, gdy zgubiliśmy telefon, było cicho i nie słyszymy go, gdy dzwonimy, co jeszcze bardziej utrudnia nam jego znalezienie, z tego powodu, że odchodzi Android Lost nas zmień głośność.

My też możemy zablokować i odblokować nasz telefon komórkowy tyle razy, ile chcemy, przydatne, jeśli ktoś chce korzystać z naszego telefonu bez naszej zgody.

Istnieje opcja odpowiedzialna za telefon komórkowy, która pozwala nam w kilku słowach usunąć z wiadomości, konto Google, kontakty między innymi w nagłych wypadkach.

Zmiana karty SIM i konsultacje

Jeśli ktoś chce zmienić twoje w dowolnym momencie Karta SIM i wprowadź inny na telefon komórkowy, na Twój e-mail zostanie wysłane powiadomienie informujące o tym. Oprócz tego dzięki opcji zapytania będziesz mógł uzyskać informacje Dane karty SIM, IMEI i inne dane telefonu komórkowego.

kartę SIM i włóż inną do telefonu komórkowego,

Spójrz na mapę

Jeśli nie pamiętasz, gdzie zostawiłeś telefon lub został skradziony, masz możliwość uzyskania informacji bezpośrednio gdzie jest strona wschodnia.

Możesz być także zainteresowany: Jak aktywować GPS na Androidzie?

Ta funkcja może być jedną z najbardziej przydatnych, ale musisz też z nią uważać, zalecamy ostrożność, jeśli zdecydujesz się przejść do wyszukaj swój telefon tam, gdzie jest, jeśli jest zła osoba, może to być niebezpieczne.

Przekazywanie i lista połączeń

Jeśli ktoś zdecyduje się do nas zadzwonić, a nie wiemy, gdzie jest nasz telefon komórkowy, możemy przekierować połączenie do innego telefonu komórkowego i w ten sposób komunikować się z tą osobą.

Lista połączeń pozwoli nam otrzymać e-mail ze wszystkimi połączeniami odebranymi lub wykonanymi przez telefon i w ten sposób monitoruj to.

Usuń zawartość z karty SD

Możesz zrobić wszystko w Karta SD do ochrony Twoich informacji lub jeśli chcesz go sformatować, aby nikt nie wiedział, co to jest.

Rób zdjęcia z komputera

Jeśli podoba Ci się wersja Imbir Imbir Android 2.3.X. Będziesz mógł robić zdjęcia przednim aparatem telefonu, jeśli będziemy mieli szczęście, możemy zrobić zdjęcie osoby, która je posiada lub przynajmniej mieć obraz referencyjny, gdzie znajduje się telefon komórkowy.

Wysyłaj wiadomości i pocztę głosową

Dzięki aplikacji możemy wysłać wiadomość bezpośrednio na telefon, aby skomunikować się z osobą a person mam to znaleźć sposób na wynegocjowanie sposobu jej odzyskania.

Oprócz tego możemy wyślij wiadomość głosową że telefon będzie grał, całkiem przydatne, jeśli gdzieś jest i chcesz zwrócić czyjąś uwagę na jego odzyskanie.

Jeśli usuniesz wiadomości i pliki z powodu utraty telefonu komórkowego, a następnie je odzyskasz, bez wątpienia będziesz chciał odzyskać wszystko, dlatego nasz post na temat odzyskiwania plików może działać.

Wiele możliwości mobilnych

Gdzie twój dom ma więcej niż jeden dom telefon z systemem Android, z jednym kontem będziesz mógł kontrolować je wszystkie. Najlepsze jest to, że wszystkie osoby, które dodajesz do swojego konta, wiedzą o tym.

Proste rozwiązanie

Krótko mówiąc, jeśli aplikacja zostanie pobrana, możemy zorientować się, że lokalizacja naszego urządzenia, pozwala nam komunikować się, pozwala nam usunąć nasze ważne dane, jeśli sobie tego życzymy.

Jeśli często gubisz telefon komórkowy, tak jak ja, na co czekasz na możliwość posiadania, za pomocą zaledwie kilku kliknięć, wiesz, gdzie skończyłeś lub czy masz telefon móc powiedzieć władzom, gdzie to zrobią? Wow, nie trzeba czekać w tym przypadku.

Teraz kiedy już wiemy jak korzystać z Androida Lost, nigdy nie powinniśmy mieć problemów z utratą telefonu komórkowego lub wiedząc, czy ktoś inny z niego korzysta.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up