Jak pobrać i zainstalować Pou za darmo na telefonach komórkowych z systemem Android lub iPhone lub grać online?

Kiedy byłeś dzieckiem, czy kiedykolwiek marzyłeś o posiadaniu zwierzaka, z którym mógłbyś wchodzić w interakcje i który byłby czymś innym niż reszta? Oczywiście, że tak. Więc jeśli chcesz, aby tak się stało, musisz Pobierz Pou na telefony komórkowe z systemem Android lub iPhone. Możesz także grać online i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami. Pou to darmowa aplikacja, która da nam zadanie zaopiekować się maleńkim brązowym kosmitą.

Indeks
 1. Którego orazs Pou i jak go pobrać za darmo?
 2. Jak pobrać Pou na Androida lub iPhone'a?
  1. Aby pobrać Pou na Androida krok po kroku, musimy
  2. Kroki pobierania Pou na iOS
  3. Kroki pobierania Pou na Windows Phone

Którego orazs Pou i jak go pobrać za darmo?

Pou to zwierzak z innej planety, postać ta ma bardzo dziwny kształt i jest koloru brązowego, co czyni go wyjątkowym.

ten zwierzak, zacznie być naszym dzieckiem, odkąd zaczynamy grędo którego możemy nadać nazwę, którą lubimy najbardziej, aby ją wyczyścić, ubrać, nakarmić, kąpać, bawić się, leczyć, gdy jest chora i wszystko, co konieczne, aby jej życie było bardzo przyjemne i aby mógł rosnąć zdrowo i szczęśliwie.

Szczególnie nasz ukochany zwierzak może wchodzić w interakcje z innymi Pous Onlineta fajna gra jest dla wszystkich grup wiekowych, bawi zarówno młodych ludzi, jak i dorosłych, ale szczególnie dla najmłodszych w domu, nawet jeśli mają inne aplikacje do zabawy.

Najważniejszy punkt tej gryjest to, że podczas gdy Pou rośnie, awansujemy, więc opieka nad tym zabawnym małym przyjacielem stanie się coraz bardziej wymagająca, aż do uzyskania różnych przedmiotów, aby to osiągnąć.

Nie powinniśmy bać się przegranej postęp, jaki osiągnęliśmy z Pou ponieważ zostaną one zapisane w momencie rejestracji naszego e-maila.

Należy zauważyć, że ta gra jest warta wypróbowania, ponieważ nie zdajemy sobie z tego sprawy, skończymy przyklejeni do naszego telefonu komórkowego przez kilka godzin szukając sposobu na odblokowanie nowych poziomów, w których zdobędziemy monety i przedmioty takie jak kapelusze, ubrania, jedzenie i inne przedmioty, które można odkryć tylko poprzez pobierz Pou dla siebie mobilny.

Jak pobrać Pou na Androida lub iPhone'a?

Pou stał się ulubionym wirtualnym zwierzakiem wielu. Ta tajemnicza istota pochodzi z innej planety, co wszyscy już znamy, dlatego ta aplikacja jest bardzo pożądana pomimo istnienia innych gier, z którymi możemy się dobrze bawić.Pou jest dostępny zarówno na platformach mobilnych Android, iOS, jak i Windows Telefon.

Jeśli lubisz pobierz Pou w tobie mobilny, musisz postępować zgodnie z instrukcjami, które zostawię poniżej, abyś mógł cieszyć się tą grą na wszystkich dostępnych platformach mobilnych. Zobaczmy:

Aby pobrać Pou na Androida krok po kroku, musimy

 1. Musisz najpierw wejdź do aplikacji google play.
 2. Następnie musisz wyszukać Pou za pomocą paska wyszukiwania.
 3. Kiedy otrzymasz grę, musisz kliknąć ikonę gry, a następnie przycisk Instaluj, pojawi się okno z informacjami wymaganymi do uzyskania dostępu do aplikacji, a następnie musisz kliknąć Akceptuj.
 4. Kiedy to zrobisz, Pou powinien rozpocząć pobieranie, po zakończeniu pobierania będziesz mógł grać i dobrze się bawić pou dla Androida.

Kroki pobierania Pou na iOS

 1. Najpierw musisz wejść do iTunes na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Teraz, powinieneś poszukać pou, po znalezieniu należy kliknąć przycisk Pobierz. Teraz proces pobierania powinien się rozpocząć, będziesz musiał poczekać, aż się zakończy i automatycznie zainstaluje.
 3. Po zakończeniu pobierania czy możesz otworzyć tę grę?. Pozostaje tylko postępować zgodnie z pojawiającymi się instrukcjami, a następnie zacząć opiekować się i chronić Pou.

Kroki pobierania Pou na Windows Phone

 1. Aby rozpocząć, musisz przejść do Sklep Microsoft na Twoim urządzeniu.
 2. Następnie wyszukaj Pou i naciśnij o przycisku Pobierz aplikację.
 3. Poczekaj, aż pobieranie się zakończy i możesz bawić się w opiekę, rozpieszczać i chronić Pou od najmłodszych lat.

To takie proste pobierz Pou na iPhone'a i Androidawięc teraz możesz zacząć i spędzać wiele godzin opiekując się tym zabawnym małym stworzeniem, pomagać mu zdrowo rosnąć, przejść poziom, przeżyć nowe przygody, zabrać go na spacer na wieś, plażę, do parku i chronić go tak że rośnie silna i szczęśliwa!.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up