Jak pobrać i zainstalować Peel Smart Remote na moim telefonie - Pilot do telewizora

To normalne, że czasami gubimy pilota w domu, w przeciwnym razie baterie są rozładowane lub jeden z pilotów w naszym domu jest uszkodzony. Kiedy myślisz o wszystkich tych możliwych sytuacjach Peel Smart Remote opracował aplikację Dzięki temu możemy wygodnie sterować naszym telewizorem, odtwarzaczem DVD / Blu-ray lub dowolnym innym urządzeniem multimedialnym z naszego urządzenia mobilnego z systemem Android.

Ta aplikacja umożliwia nam korzystanie z urządzeń mobilnych do zwiększania lub zmniejszania głośności, zmiany kanałów, a nawet włączania i wyłączania telewizora, więc posiadanie naszego telefonu komórkowego jako sterowania telewizorem to świetny pomysł i można to zrobić za pomocą Peel Smart Remote.

Niezależnie od tego, co myślą niektórzy użytkownicy, Peel Smart Remote działa nie tylko z telewizorami marki Samsung, ale także z wieloma różnymi markami. Może zastąpić pilota; Telewizory Samsung, ale także stare telewizory, telewizory LG, Sony TV, Vizio TV, DirecTV, a nawet Apple TV.

Indeks
  1. Odklej inteligentny pilot APK
  2. Pobierz inteligentny pilot zdalnego sterowania Peel
    1. Kroki pobierania Peel Smart Remote

Odklej inteligentny pilot APK

ten to bardzo przydatna aplikacja na nasz smartfon. Jest to w zasadzie uniwersalny pilot, którego można używać do telewizorów, odtwarzaczy DVD, odtwarzaczy Blu-Ray, dekoderów, Apple TV, Roku, klimatyzatorów, systemów audio, grzejników i innych jeszczeKrótko mówiąc, każde urządzenie, które można obsługiwać za pomocą pilota. Ta aplikacja jest bezpłatna i ułatwi Ci życie. Pamiętaj, że aby korzystać z pilota, musisz mieć telefon komórkowy i tablet w tej samej sieci Wi-Fi co telewizor i musisz zaakceptować komunikat wyświetlany na telewizorze.

Oprócz wykonywania funkcji zdalnego sterowania, służy również jako przewodnik po programowaniutak, że niektóre kanały są zalecane, biorąc pod uwagę odniesienie do kontroli. Jest bardzo łatwy w użyciu, dlatego polecany jest dla osób posiadających smartfon, na którym można zainstalować tę przydatną aplikację.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jest to, że ta aplikacja musi być obowiązkowym wymogiem Twój telefon komórkowy ma czujnik podczerwieni z podczerwienią, móc z niego korzystać, ponieważ za transmisję sygnału odpowiada podczerwień. Konfiguracja i parowanie odbywa się teraz automatycznie, co oznacza, że ​​wystarczy włączyć smartfon i uruchomić aplikację, aby sterować urządzeniem.

Pobierz inteligentny pilot zdalnego sterowania Peel

Pobieranie tej aplikacji jest bardzo łatwe, ponieważ można ją znaleźć w oficjalnym sklepie z aplikacjami na Androida, a co najważniejsze, jak wspomniano, jest to to jest całkowicie bezpłatne. Jeśli nie wiesz, jak go pobrać, oto kilka prostych kroków, aby zrobić to szybko i łatwo.

Kroki pobierania Peel Smart Remote

  1. Najpierw otwierasz aplikację Graj w Google. Możesz znaleźć tę aplikację w katalogu aplikacji na Androida.
  2. Teraz musisz patrzeć Peel Smart Remote w Google Play, za pomocą paska wyszukiwania. Jeśli nie możesz pobrać tej aplikacji, możesz wypróbować ten link.
  3. Kiedy znalazłeś Odłącz inteligentnego pilota!, Musisz go kliknąć, aby wprowadzić szczegóły tej aplikacji, a następnie musisz kliknąć przycisk Żeby zainstalować.
  4. Następnie pojawi się okno z informacjami, których potrzebujesz, aby uzyskać dostęp i pobrać aplikację, więc będziesz musiał dotknąć miejsca, w którym jest napisane Zaakceptować.
  5. Pobieranie aplikacji powinno się teraz rozpocząć, poczekaj na zakończenie pobierania i zainstaluj automatycznie.
  6. Po zakończeniu instalacji możesz otwórz tę wirtualną kontrolkę Dla Android. Musisz tylko postępować zgodnie ze wszystkimi wyświetlanymi instrukcjami, aby korzystać z tego narzędzia bez żadnych kłopotów.

Po wykonaniu tych wszystkich czynności możesz używać telefonu z Androidem jako pilota do telewizora. Musisz tylko postępować zgodnie z instrukcjami ponieważ jeśli wybierzesz niewłaściwy kraj, możesz nie być w stanie znaleźć marki swojego telewizora.

Ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz mieć żadnych problemów, ponieważ Peel Smart Remote jest kompatybilny z wieloma markami, takimi jak Sony, LG, Samsung itp. Więc nie powinieneś mieć żadnych niedogodności podczas korzystania z tego narzędzia. Należy pamiętać, że jedną z wad jest to, że zawiera reklamy, a wszystkie elementy sterujące znajdują się na tym samym ekranie.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up