Jak pobrać i zainstalować Facebook Live na telefony z Androidem, iPhone'a i PC za darmo

Facebook to jedna z wiodących na świecie sieci społecznościowych, sieć społecznościowa stworzona specjalnie dla nich wszystkich użytkownicy, którzy chcą pozostać w kontakcie z innymi, i rzeczywiście najpopularniejszy na świecie, z ponad 2000 milionami unikalnych aktywnych użytkowników miesięcznie.

Poza danymi, prawda jest taka, że ​​programiści Facebooka dbają o to, aby cały czas oferować wszystkim użytkownikom., odnowione funkcje, które zmieniasz w coraz bardziej kompletnej aplikacji, wśród której wymienić można Facebook Lite.

transmisja na żywo z Facebookiem na żywo

Teraz, zawsze Użytkownik Facebooka zamierza przeprowadzić transmisję na żywo Aby znaleźć wszystkich swoich znajomych w sieciach społecznościowych, wystarczy pracować ręka w rękę z narzędziem Facebook Live, które jest niezwykle łatwe do powiedzenia prawdy, gdy się o nim dowiemy.

W takiej funkcji musisz wziąć pod uwagę, że jesteśmy w tym artykule, aby nauczyć Cię korzystania z Facebooka na żywo w bardzo szybki i prosty sposób, i dlatego możesz nadawać z dowolnego miejsca, kiedykolwiek chcesz.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Facebook Live, musimy podkreślić, że ta funkcja została po raz pierwszy ogłoszona w 2015 roku, chociaż na początku były to tylko wielkie gwiazdy, których profil jest certyfikowany w sieci społecznościowej. mogliby uzyskać do niego dostęp.

Na szczęście z czasem pojawił się również Facebook Live dla wszystkich innych użytkowników z aktywnym profilem lub stroną. Jeśli chcesz zainstalować Facebook Live na swoim Androidzie lub iPhonie, ten artykuł zawiera wszystkie szczegóły, które musisz o tym wiedzieć.

Indeks
 1. Pobierz Facebook Live na Androida lub iPhone'a
 2. Jak korzystać z Facebooka na żywo?
 3. Jak pobrać i używać Facebooka na żywo na Androida?
  1. Kroki, aby zaktualizować Facebook Live na Androida:

Pobierz Facebook Live na Androida lub iPhone'a

Cóż, pierwszą rzeczą, o której musimy wspomnieć, jest to, że pomimo wielu pytań użytkowników w tym zakresie naprawdę nie musisz niczego pobierać, po prostu zacznij korzystać z nowych funkcji, w tym przypadku oczywiście Facebook Live.

Cóż, jeśli masz urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android, możesz to zrobić krok po kroku bezpośrednio z opcji Rozpocznij na żywo, Kontynuuj. Zamiast, jeśli masz iPhone'a, powinieneś zajrzeć pod pole tekstowe, w Live Video, a następnie w Continue.

Po otwarciu funkcji wideo następujące elementy Będzie to tytuł, którym może być na przykład „przeczytaj artykuł o MiraHacerlo”.

Następnie musisz ustawić poziom prywatności, aby wszyscy mogli to zobaczyć, tylko Twoi znajomi itp. Wszystko zależy od liczby potrzebnych osób. Kiedy rozpocznie się transmisja, alert zostanie wysłany do wszystkich twoich znajomych na Facebooku, co pozwoli im wiedzieć, że w tym momencie nadajesz.

I oczywiście, ekran będzie oglądany przez publiczność, chociaż możemy obracać się między dwoma kamerami urządzenia.

Cóż, wtedy zauważysz kilka godnych uwagi atrybutów tej funkcji. W dolnej połowie ekranu pojawią się ogłoszenia o nowych komentarzach i widzach, to wszystko szczegóły filmu.

Ponadto zazwyczaj będziesz mieć możliwość dodania różnego rodzaju efektów filtrów do wideo, a także przełączania się między kamerami, jak powiedzieliśmy wcześniej, wprowadź wszystkie typy komentarzy w polach tekstowych z dołu, i wiele innych dodatkowych opcji.

Następnie istnieją pewne różnice między przesyłaniem strumieniowym z urządzenia mobilnego z Androidem a robieniem tego z iPhone'a, ponieważ w przypadku tego drugiego zobaczysz dodatkowe opcje, takie jak móc rysować na ekranie, aby przedstawić lub wyróżnić obiekt dla publiczności łatwo i prosto.

Obecnie niektóre aplikacje lub funkcje Facebook Live na iOS nie są dostępne na Androida. W przeciwnym razie z dowolnego z tych terminali będziesz mógł bez problemu nadawać na żywo za pośrednictwem Facebooka.

Jak już wspomnieliśmy, najnowszą wiadomością jest to, że Facebook jest zintegrowany z jego siecią społecznościową odnieśli duży sukces, którego jedynym celem jest ewolucja i utrzymanie największej pozycji na tym rynku.

Pobierając Facebook Live na Androida, będziesz miał możliwość korzystania z obiecanej nowej usługi strumieniowe przesyłanie wideo opracowane przez tę firmę.

To duży krok dla firmy Facebook. integrowanie się z konkurencją z innymi usługami tego bardzo ważnego rodzaju, jak ogromny YouTube, na którym można je spuścić.

Usługa ta została bardzo dobrze przyjęta przez użytkowników, przez co zdecydowana większość z nich była zaskoczona, nawet wielu z nich przestało korzystać ze swojego konta w Internecie. Facebook postanowili wziąć to ponownie.

Dzieje się tak nie tylko z powodu nowego Facebooka na żywo, ale także z powodu innych nowych funkcji, które firma dodała, wszystko po to, aby oferują lepsze wrażenia podczas korzystania z Facebooka.

Jak korzystać z Facebooka na żywo?

Nie jest to bardzo trudne, jak wspomnieliśmy powyżej, nie masz nic do roboty aktywować funkcję Facebook na żywo i możesz rozpocząć nagrywanie z tej samej aplikacji na Facebooku, w tym samym czasie wideo pojawi się na Twojej ścianie, aby wszyscy Twoi znajomi mogli go zobaczyć podczas nagrywania.

Jeśli chcesz to transmitować, wystarczy, że poszukasz odpowiedniej opcji udostępniać treści i wybierać treści bezpośrednie (ikona fal wokół osoby).

Po kliknięciu tej opcji możesz przypisz tytuł, wybierz poziom prywatności i naciśnij opcję retransmisji. Proste, prawda?

live facebook dla wszystkich platform

Jak pobrać i używać Facebooka na żywo na Androida?

Facebook Live nie jest aplikacją do pobrania, to tak naprawdę tylko funkcja zawarta w najnowszej aktualizacji na Facebooku. Więc tylko musisz zaktualizować aplikację na swoim urządzeniu z Androidem.

Kroki, aby zaktualizować Facebook Live na Androida:

Jeśli nie wiesz, jak zaktualizować Facebooka¸ tutaj powiem Ci, jak to zrobić szybko i łatwo:

 1. Najpierw musisz otworzyć aplikację Sklep Google Play, które można znaleźć w katalogu aplikacje na urządzeniu z Androidem.
 2. Teraz musisz wpisać w pasku wyszukiwania „Facebook” i kliknąć Szukaj.
 3. Prawdopodobnie znajdziesz jakieś aplikacje, powinieneś wybierz oficjalną aplikację. Aby wiedzieć, który to jest, upewnij się, że jest to programista Facebook.
 4. Teraz musisz natychmiast kliknąć przycisk Zainstaluj lub Aktualizuj, w zależności od tego, czego potrzebujesz, kiedy to zrobisz pojawi się nowe okno zawierające potrzebne informacje aby uzyskać dostęp do aplikacji.
 5. Pobieranie musiało się rozpocząć po wykonaniu tej czynności, więc będziesz musiał poczekać, aż zakończy się i zainstalować automatycznie.
 6. Po zakończeniu instalacji będziesz mógł otworzyć Facebooka. Następnie musisz zalogować się do obsługi tej sieci społecznościowej i tak dalej ciesz się nowymi funkcjami dostępne za pomocą przycisku Lubię to.

pobierz i zainstaluj Facebooka na żywo

To takie proste pobierz Facebook Live na AndroidaA teraz na co czekasz? Przygotuj się, aby zobaczyć najlepsze transmisje strumieniowe i tylko swoją ulubioną sieć społecznościową.

Czy pomyślnie zainstalowałeś Facebook Live na swoim smartfonie i zacząłeś nadawać na żywo z tym artykułem?

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up