Jak pobrać i zainstalować bezpłatną grę Trivia Crack - najlepsza gra o ciekawostkach?

Obecnie możemy korzystać z naszych inteligentnych urządzeń mobilnych na wszystkie sposoby, od wykonywania połączeń telefonicznych, wysyłania wiadomości, przygotowywania prezentacji, robienia zdjęć lub korzystania z naszych ulubionych gier, takich jak granie w gry Ciekawostki crack lub ciekawostki, Oczywiście, to.

W tym drugim przypadku chcieliśmy przestać, ponieważ istnieje wiele znanych i rozrywkowych gier, jedną z gier, która zdołała przyciągnąć największą publiczność, jest Trivia Crack, znana również jako Trivia. To słynna gra, w której otrzymujemy pytania musimy odpowiedziećz których każdy należy do innej kategorii i wzywa nas do pokazania, jak daleko posunęła się nasza wiedza.

Jeśli więc jeden z Twoich znajomych pobrał już Trivia Crack i zainstalował go na swoim smartfonie, w kolejnych wierszach chcielibyśmy pokazać Ci, jak szybko i łatwo to zrobić na Twoim terminalu. Wszystko czego potrzebujesz do tej procedury to mieć urządzenie mobilne z systemem operacyjnym Android i stabilnym połączeniem internetowym, od tego czasu podjęliśmy kolejne kroki.

Indeks
 1. Pobierz Trivia Crack na Androida
 2. A jak zainstalować Ask 2 na telefonie z Androidem?
 3. Jak grasz w Trivia Crack?
 4. Jakie inne funkcje ma ta gra?

Pobierz Trivia Crack na Androida

Cóż, jeśli masz już to urządzenie i masz wolne miejsce, możesz przejść przez proces instalacji. Ciekawostki Crack na Androida, a następnie wykonaj następujące kroki:

 • Włącz Androida, a jeśli już jest włączony, otwórz sklep z aplikacjami Google Play
 • Gdy tam będziesz, kliknij lupę lub Finder u góry ekranu
 • W przypadku pisania, napisz Ciekawostki Crack lub Ciekawostki Crack
 • Zobaczysz wiele wyników, ponieważ istnieje więcej niż jedna gra Trivia Crack, ale zwykle gra nazywa się Trivia Crack największy sukces wśród użytkowników zlokalizowane w krajach hiszpańskojęzycznych
 • W przypadku, gdy znaleziona wersja Trivia Crack zawiera więcej niż jedną wersję, część darmową, a część płatną, zaleca się zachowanie pierwszej tylko od drugiej Usuń reklamy ale to nie dodaje żadnej dalszej treści
 • Po tym, jak jest to konieczne Stuknij Zainstaluj aby rozpocząć proces pobierania aplikacji
 • Możesz zostać poproszony o zaakceptowanie uprawnień i warunków korzystania z aplikacji, aby z niej korzystać. Kliknij OK
 • ten Instalowanie Trivia Crack na Androidzie, jak zawsze zgodnie z procesem paska postępu. Należy pamiętać, że w tym momencie prędkość pobierania zależy od połączenia internetowego, dlatego zalecamy na początku połączenie z siecią Wi-Fi, jeśli to możliwe. W ten sposób nie zużywasz też żadnych danych mobilnych.
 • Po zakończeniu instalacji zobaczysz poniżej przycisk Otwórz w panelu Sklep Google Play
 • Kiedy na nią klikniesz, Quiz na Androida i możesz w to zagrać
 • Jednak zanim zaczniesz, musisz się zarejestrować, ale możesz to zrobić w kilka sekund za pośrednictwem Facebooka.

Po zakończeniu procesu nie pozostaje już absolutnie nic, abyś mógł cieszyć się tym tytułem, który nie jest zbyt wymagający, więc nie musisz przyspieszać telefonu z Androidem lub cokolwiek innego. działa podobnie dobrze.

A jak zainstalować Ask 2 na telefonie z Androidem?

Jeśli nie wiedziałeś, teraz jest czas, aby się dowiedzieć, a co najważniejsze, jeśli podobał Ci się Trivia Crack w jego oryginalnej wersji, mamy również ulepszony Trivia Crack 2. zwłaszcza treść pierwszego.

Jedynym szczegółem, który należy wziąć pod uwagę przy jego poszukiwaniu, jest to, że chociaż oryginalna wersja jest również znana jako Trivia Crack, nie pojawia się jako Trivia Crack 2, więc nadal występuje spróbuj go znaleźć zgodnie z życzeniem 2.

W ten sam sposób wiemy teraz, że inni użytkownicy chcą wiedzieć, jak to zrobić Pobierz Ciekawostki Crack 2 na własnych telefonach komórkowych, a prawda jest taka, że ​​nie różni się zbytnio od poprzedniego, chociaż zobaczymy to jeszcze raz:

 • Włącz Androida, a jeśli już jest włączony, otwórz sklep z aplikacjami Google Play
 • Gdy tam będziesz, kliknij lupę lub Finder u góry ekranu
 • W przypadku pisania, List zażądany 2
 • Wyświetlanych jest wiele wyników, ponieważ istnieje więcej niż jedna gra Trivia Crack, ale zwykle ta nazwana Żądanie jest najbardziej skuteczne wśród użytkowników zlokalizowane w krajach hiszpańskojęzycznych
 • jeśli Wersja cracka ciekawostek Ten, który znajdziesz, ma więcej niż jedną wersję, niektóre bezpłatne, a niektóre płatne. Wygodnie jest trzymać się pierwszego, ponieważ drugi tylko usuwa reklamy, ale nie dodaje więcej treści.
 • Następnie musisz kliknąć Zainstaluj, aby rozpocząć proces pobierania aplikacji
 • Możesz zostać poproszony o zaakceptowanie uprawnień i warunków korzystania z aplikacji, aby z niej korzystać. Kliknij OK
 • Natychmiast uruchom Instalowanie Trivia Crack 2 na Androidzie, jak zawsze zgodnie z procesem paska postępu. W tym momencie musisz wziąć pod uwagę, że prędkość pobierania będzie zależeć od połączenia internetowego, dlatego zalecamy na początek jak najdłuższe połączenie z siecią Wi-Fi.. Tu też Zużyjesz dane mobilne.
 • Po zakończeniu instalacji zobaczysz poniżej przycisk Otwórz w panelu Sklep Google Play
 • Kiedy na nią klikniesz, Quiz na Androida i możesz w to zagrać
 • Jednak zanim zaczniesz, musisz się zarejestrować, ale możesz to zrobić w kilka sekund za pośrednictwem Facebooka.

Podobnie jak w przypadku pierwszej wersji nie jest to konieczne Masz zrootowany Android lub wykonaj inną rzadką procedurę, aby skorzystać z tytułu. Na pewno słyszałeś o grze Asked i widziałeś więcej niż jedną, że jest ona powiązana z tą grą. Jest to aplikacja stworzona przez tego samego twórcę Apalabrados, która odkłada litery na bok, aby w pełni wejść w świat Zanurz się w anegdotach. Jeśli lubisz wszystkie gry związane z pytaniami, takimi jak Trivial lub Party & Co, Trivia Crack jest grą dla Ciebie, ponieważ jest składający się z ponad 90 000 pytańktóre zwiększają się z każdą aktualizacją.

Jak grasz w Trivia Crack?

Jest bardzo łatwy w użyciu. Przede wszystkim konieczne jest założenie konta za pomocą adresu e-mail lub profilu Facebook Jeśli wolisz, pojawi się krótki samouczek, który choć tak nie jest, jeśli chcesz zapoznać się z tą grą, musisz go ukończyć ważne, aby zrozumieć mechanikę.

Krótko mówiąc, trzeba kręcić kołem, które podzielone jest na siedem części, z których sześć reprezentuje inną kategorię, są to: nauka, sztuka, sport, rozrywka, historia i geografia, siódme pudełko to korona. Kiedy koło zatrzyma się na kwadracie, musisz odpowiedzieć na odpowiedź Zapytaj o kategorię, w której zostało przerwane.

Musisz odpowiedzieć na pytania, aby uzyskać różne postacie. Wszystkie trzy poprawne pytania (lub jeśli padniesz na kwadracie z koroną) mogą dać ci postać, a kiedy zdobędziesz wszystkie sześć, wygrywasz. Jeśli odpowiesz na złe pytanie, nadchodzi kolej przeciwnika. Jeśli koło zatrzyma się na specjalnym polu lub gdy dojdzie do trzech trzecich paska korony, musisz zdecydować, czy wyzwać przeciwnika na pojedynek w celu wyeliminowania jednej z jego postaci, czy po prostu odpowiedzieć na nowe pytanie. zdobądź postać, którą chcesz.

Jakie inne funkcje ma ta gra?

W grze dostępny jest czat, dzięki któremu możesz porozmawiać z przeciwnikiem i będziesz musiał użyć dzikich kart, aby zyskać przewagę, m.in. Możesz także Użyj Trivia Crack Coins Zakręć kołem ponownie na wypadek, gdybyś znalazł się w kategorii, która nie jest twoją mocną stroną lub po prostu ci się nie podoba.

W tej grze masz trzy życia i będziesz je spędzać podczas gry. Można to osiągnąć na dwa sposoby: po pierwsze, musisz poczekać trzy godziny, aż zostaną w pełni przywrócone, lub prosząc jednego ze znajomych z Facebooka, aby przysłał ci życie. Możesz również. konsultować ranking tygodniowy i historyczny w którym możesz porównać swój poziom i liczbę poprawnie odpowiedzianych pytań ze znajomymi, dzięki czemu zabawa jest gwarantowana i to w kilku językach.

Jak możesz sobie wyobrazić, Trivia Crack to gra, którą możesz pobrać z Google Play lub iTunes, jest darmowa i zawiera reklamy. Możesz je jednak usunąć, kupując wersję premium za około 2,99 USD. Możesz także kupować rzeczy w grze, które nie są potrzebne do graniaWięc jeśli szukasz gry online, w którą możesz grać ze znajomymi i która zapewni ci rozrywkę, to jest to.

Możesz być zainteresowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Go up